Babykamer St. Tropez

Discussie in 'De babyuitzet' gestart door Snoesj, 12 okt 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Snoesj

    Snoesj Lid

    3 feb 2012
    78
    0
    6
    NULL
    NULL
    Dag allemaal,

    Binnenkort wordt onze babykamer St Tropez geleverd en ik ben aan het nadenken over de indeling. De commode en linnenkast hebben namelijk ieder maar 1 lade wat mij achteraf vrij onhandig lijkt. Zeker voor de commode.

    Zijn er nog meer mensen die een commode hebben met maar 1 lade en een linnenkast met 1 legplank, 1 lade en de rest hangruimte?
    Hoe hebben jullie deze ingedeeld?

    Alvast bedankt!
     
  2. sarahtj3

    sarahtj3 Fanatiek lid

    8 jun 2012
    1.628
    0
    0
    almere
    Je kan in de linnekast altijd nog een extra plank leggen.. gewoon bijbde praxis of gamma ofzo..een plank op maat laten maken.. dan heb je meer legruimte... dat gaan wij ook doen.. zeker omdat de kleertjes nog zo klein zijn.. kan de kleding gewoon hangen.. en dan heb ik extra legruimte.. heb zelf verder ook 1 la in de linnenkast... daar doe ik dan het beddegoed.

    Wat betreft de commode... is het 1 la en verder deurtjes?..
    want dan kun je achter de kastjes gewoon de spullen indelen zoals je dat bij laden zou doen... bovenste la bijvoorbeeld rompertjes, hydrofielen..en miss wat extra kleding
    En in de kastjes luiers, en waskusenhoezen etc..

    Veel succes iig, komt vast allemaal goed.
     

Deel Deze Pagina