Hoi dames, Wij hebben de Babboe Big bakfiets. Als de kleine er is willen we die natuurlijk ook graag vervoeren met de bakfiets. Via Babboe krijgen wij te horen dat de maxicosi standaard niet in deze bak past. Waarom snappen wij alleen niet zo goed en krijgen hier ook geen duidelijk antwoord op? Hebben jullie een idee? In de andere bakfietsen moet je namelijk ook gaten boren in de onderplaat, waarom zou dat dan niet in de Big kunnen? Zijn er verder nog dames met ervaring met deze fiets? Bijvoorbeeld met de babyschaal? Is het fijner om die te gebruiken dan de maxicosi? Op sommige plaatjes lijkt hij heel rechtop en op anderen juist weer meer liggend? In het begin zullen we de fiets vooral gebruiken om naar het dagverblijf te gaan, dit is voor ons 5-10 minuutjes fietsen. Het gaat dus niet om grote afstanden, maar hoor wel graag ervaringen over de meest praktische manier van vervoer ..
wij hebben de Babboe city met maxi cosi drager en hoefden dus geen gaten te boren. We konden hem gewoon monteren op de bestaande gaten/bouten (iets langere bouten waren meegeleverd met de steun). Misschien dat dat het verschil is, dat je bij de Big wel gaten moet boren?
Oké dank je wel voor je antwoord. Ik heb net nogmaals contact gehad met Babboe en deze dame wist niet zeker of de maxicosi nog op de standaard past als beide bankjes zijn ingeklapt. Volgens mij is de bak van de Curve niet groter? Behalve dan dat de voorkant wat ronder loopt. Ik ben dus toch graag op zoek naar ervaringsdeskundigen. De standaard mag namelijk niet meer terug gestuurd worden als hij niet blijkt te passen ..
met 1 bankje kan het zeker, met 2 denk ik niet. er is niet heel veel ruimte over als de MC erin staat..
Dank je wel. Inmiddels hebben we de maxicosi binnen, dus gaan eerst maar eens testen zonder standaard en anders alsnog de standaard aanschaffen.
Ik heb de big en ga dochter erin vervoeren in een maxicosi als ze straks geboren is. Ik zet de cosi in de bak. 1 bankje gewoon uitgeklapt en de ander die trek ik omhoog, plaats de cosi erin en laat het bankje op de cosi rusten. En met de riempjes zet ik hem dan vast. Die trek ik over de beugel heen. ik ben wel van plan om op de bodem van dd bak een plat kussen te leggen en aan weerszijden van de cosi ook een dik kussen. Tegen de schokken en het schuiven, wat die nog enigszins kan in de bak op deze manier.
Oke dank je wel voor je uitleg! Wij hebben al een antislipmat en kussen in de bak liggen, omdat hiervoor de hond erin ging haha. Ik ga het van de week gewoon proberen.
Wij hebben ook een big en fietsen sinds kort met ons kleintje en onze peuter. De maxicosi staat in de breedte in de bak. Dus 1 bankje opgeplakt. Hij staat los en gaat geen kant op. We hebben wel bij de kringloop een ouder model maxicosi gekocht voor de bakfiets. Deze is net ietsje pietsje kleiner dan bijv. de cabriofix en daardoor ligt de baby platter. Met de cabriofix vind ik de baby best rechtop zitten. Het is echt genieten zo'n bakfiets! Ik heb vandaag allemaal leuke associores gekocht voor de onze.
Dank je wel. Wij hebben ook een Cabriofix, dus zal eens kijken hoe dat bij ons wordt. Bij ons hoeft er geen ander kindje bij, dat zal ook al schelen.