Ja, ik vind het algemeen gemiddelde niveau tegenwoordig wel echt schrikbarend. Maar goed, ben zelf bovengemiddeld intelligent, dus misschien ligt het daaraan en gebruik ik gewoon een verkeerd referentiekader Dat de wetenschap steeds verder komt, vind ik niet zozeer een kwestie van dat we steeds intelligenter worden. Dat is gewoon een bal die aan het rollen slaat en van daaruit krijg je al haast automatisch steeds weer nieuwe ontdekkingen en inzichten. Zoals een kind zich spelenderwijs ontwikkelt bijvoorbeeld. Dat kind is op z'n 10e niet ineens veel intelligenter dan op z'n 3e ofzo, het weet meer en kan meer, maar dat is toch altijd nog wel wat anders dan intelligenter zijn.
Tja... Ik kan het hier wel met je over eens zijn. Feiten liegen niet. Over waar ik het dan echt wil hebben kan helaas niet. Dat mag hier op ZP niet. Ik denk namelijk dat er een oorzaak is dat sommige mensen niet zo heel slim zijn en ook dom worden gehouden.
Bijzonder dat de mevrouw uit de reportage van de vijfde dag wel antibiotica gebruikt bij haar kinderen dus niet voorkomen maar wel genezen voor god
Ik lach nu wel, maar eigenlijk is het ook van de zotte dat dit allemaal in ons eten/verzorgingsproducten terug is te vinden
Goed punt RM! Ik vind dat er trouwens een groot verschil zit tussen dom en niet intelligent. Ik ken heel intelligente mensen die op bepaalde vlakken echt dom zijn/doen
O my, ik denk dat sommigen hun bovengemiddelde intelligentie in hun kont hebben zitten. Praat geen poep.
@ Rozemarijke... Just so you know. De Nationale IQ test is niet echt betrouwbaar als het om het pijlen van je 'bovengemiddelde' intelligentie gaat.