Gisteren las ik dit op rtlnieuws, vind het zo verdrietig. Dit zijn dan volwassen vrouwen. Pesten vind ik never nooit goed te praten, maar lachen om een (klein) kindje Ik lees trouwens al heel lang mee, ben vroeger wel lid geweest maar nu terug onder een andere naam ( mocht iemand het interesseren ).
https://www.rtlnieuws.nl/opmerkelijk/peuter-2-met-down-bespot-ze-maakten-zeehondengeluiden-en-riepen-ik-ben-een-downie Je bedoelt deze? Ja echt heel erg triest zijn die vrouwen. Hopelijk is karma een bitch voor ze.
Vreselijk. Ik ben als moeder van 2 zorgintensieve zoontjes hier ook altijd bang voor. Ik heb al heel wat afkeurende reakties moeten verduren op mijn oudste zoon vanwege zijn autistische gedrag. Maar hij heeft dan in eerste instantie een onzichtbare handicap en het commentaar wat je dan krijgt, ook niet leuk.
Ik geloof dat ik niet voor mezelf in had gestaan als ik op dat moment toevallig voorbij was gelopen. Wat een walgelijke wijven zeg, stelletje randdebielen!:x
Nou inderdaad. Wat een domme lui zeg. Vreselijk. Ik begrijp nooit zo goed hoe onze maatschappij zo hard kan zijn.
Ik zag het afgelopen week ook al een paar keer voorbij komen op Facebook, met het verzoek om te delen, en nu staat het blijkbaar ook op rtl. Eerlijk gezegd begrijp ik niet zo goed waarom dit nieuws is. Uiteraard is het gedrag belachelijk, en keur ik dat ook zeker af, maar ik vraag me wel af of de maatschappij zo veel harder is, of omdat alles tegenwoordig zo veel aandacht nodig heeft. Vroeger gebeurden dit soort dingen ook, je vertelde het tegen je partner en je ging verder met je leven. Nu moet half Nederland aandacht en medeleven tonen, en haalt het zelfs het nieuws. Begrijp me niet verkeerd hoor, ik keur het gedrag van deze vrouwen echt niet goed, maar het gebruiken van een onschuldig kind om aandacht te krijgen eigenlijk ook niet.
Afschuwelijk dit soort dingen. Toen ik nog in de horeca werkte zaten er op het terras drie begeleiders met 3 volwassenen met down heerlijk van warme chocomel met slagroom te genieten. Het werd een enorme kliederboel en ze hadden enorm veel plezier. Het hele terras zat met een grote glimlach op zijn gezicht. Op 1 tafeltje na. Die kwamen mij erg luid vragen/mededelen dat ze het smerig vonden en of ik er iets van wilde zeggen. Natuurlijk wilde ik dat. Ik heb de rekening op tafel geklapt en ze vriendelijk gevraagd het terras te verlaten en niet meer terug te komen. En dat ik me heel goed kon voorstellen dat iedereen dat soort "gedrag" smerig vond. Ze smeet zo een tientje op tafel en stormde het terras af.
Ach ja..deze vrouwen zijn zo verrot, die zijn niet meer te redden. Te ver heen. Dit prachtige meisje heeft zoveel liefde om zich heen, die gaat een mooie toekomst tegemoet ❤️
Meer bewijs graag???? Ik ben waarschijnlijk naïef, maar de moeder kan het berichtje op fb gezet hebben voor aandacht. Ik kan me niet voorstellen dat volwassenen dat doen.
Ook hier iemand die jaren in de horeca heeft gewerkt. Je wil niet weten wat voor opmerkingen je van volwassenen hoort op het terras.
Idd, ik heb jarenlang veel in de trein gereisd op een route waar een woongroep langs lag voor mensen met Down, ze maakten vaak uitstapjes met de trein en je hoort dan echt hele nare dingen. Van scholieren, maar ook van volwassenen.
Ik heb zelf twee zorgintensieve zoons en je wilt niet weten wat ik soms over me heen krijg. Ik kan me helaas heel goed voorstellen dat volwassenen dit doen. En om eerlijk te zijn, volwassenen zijn vaak nog het ergste.