Klopt, feit is ook dat je dood kunt gaan aan pindakaas. Maar toch geven veel mensen ook antivaxers hun kind pindakaas, pinda’s ed Blijft natuurlijk ontzettend triest als je dit je overkomt, vreselijk. En ik denk dat ik ook extra angstig zou worden hoor. Ik daarentegen ken weer veel te veel mensen die een kind bijna hebben verloren aan een ziekte waar je nu een inenting voor kunt halen, of lichamelijk beperkt, geestelijk beperkt zijn geraakt of zelfs hun kind hebben verloren. In Assen is nu ook mazelen geconstateerd.
Met zo'n reactie als galbulten van een vaccinatie, zou de huisarts je inderdaad door kunnen verwijzen naar de kinderarts. Dan worden de volgende vaccinaties inderdaad in het ziekenhuis gezet, aangezien allergieën zich altijd opbouwen. Vreemd dat de huisarts dit niet heeft aangeboden, dit zou namelijk wel moeten.
Op mijn werk (randstad) is momenteel ook een kindje van 11 maanden dat onderzocht wordt ivm verdenking mazelen. Kind heeft vanwege de leeftijd nog geen bmr gehad.
Oh wat sneu, vriendin van mij sloeg al een "kruisje dat haar dochter volgende week wordt gevaccineerd brrr al die uitbraken zou het Rete spannend vinden met een jong kindje. Hier bij ons in Bible belt ligt vaccinatiegraad maar op 69%....
Wij wonen in de regio Den Haag en ik vind het zelf ook wel vervelend voor mijn jongste. Hij gaat (nog) niet naar de opvang, dat is wel fijn nu. Maar we gaan natuurlijk wel naar openbare gelegenheden waar veel andere jonge kinderen komen.
Niets besmettelijker dan mazelen. 1 patiënten infecteert gemiddeld 12 tot 18 anderen. Dat maakt mazelen de meest besmettelijke kinderziekte met afstand van alle andere kinderziekten.
De eerste 4 maanden heeft je kindje voldoende antistoffen via jou (mits gevaccineerd of ziekte doorgemaakt) vervolgens kun je bij risico vaccineren vanaf 6 maanden. Alleen mazelen, geen BMR. Is een noodmaatregel. Via de GGD en of huisarts zou je meer info moeten kunnen krijgen.
Dat is niet laconiek, dat is gewoon fout. Maar dat heeft toch niets met de werkzaamheid of het belang van vaccinaties te maken? Alleen met een slechte dokter. Mijn neefje reageerde ook heel heftig op een specifiek vaccin. De vervolgvaccins heeft hij bijgevolg in het ziekenhuis gekregen, onder toezicht.
Er is nog helemaal niet bevestigd dat het om de mazelen gaat. Maar er zullen vast weer meer mensen bang door gemaakt worden. Daar gaat het immers om in deze berichten.
Volgens mij zegt hier ook niemand dat iemand anders geen vaccinaties mogen gebruiken, toch? Dus snap je reactie niet echt eigenlijk... Tegenovergestelde wordt dan wel weer gezegd
Nee maar dat is bij pindakaas ook als je dat voor het eerst eet. Daarmee richt ik nog geen anti pindakaas site op waarop allemaal onzin bangmakerij staat.
Dit is echt een compleet onzinnige redenering. Het feit dat die bepaalde stof in een vaccinatie zit heeft niks met vaccineren an sich te maken. En jij blijft maar hameren op die 2 gevallen die jij kent waar er 1 dus gewoon een allergische reactie was. Ik geloof ook dat het andere verhaal compleet anders zit als dat uitgezocht wordt.
Ja ik wel ja. Het kindje krijgt vandaag een bloedtest. Wij wonen in Assen en mijn dochter die om medische redenen niet volledig gevaccineerd kan worden (hartproblemen) komt regelmatig met kindjes van deze school in aanraking. En heel bang ben ik niet maar het is wel spannend ja. Mocht mijn dochter ziek worden dan is een opname gegarandeerd.
Dat is niet fijn idd! Wel fijn dat het dus nog onderzocht wordt en er wellicht angsten weggenomen kunnen worden. En zo niet, kan jezelf maatregelen nemen die nodig zijn.
Bij een hogere vaccinatiegraad waren deze angsten er waarschijnlijk niet geweest. Vaccineren doe je niet alleen voor je eigen kind, maar juist ook voor de kinderen die om medische redenen geen vaccinaties mogen.