Heel herkenbaar. Maar ik doe het wel inderdaad. Volgende stap was om dan ook nog te onthouden wat mensen gezegd hadden (omdat de meeste niet relevante informatie meteen op delete ging) zodat ik er later nog n keer naar kan vragen.
Haha ja dat doe ik nou ook wel eens! Soms vergeet ik helemaal om aan collega's te vragen hoe het gaat enzo en dan besef ik me dat later op de dag ineens. Dus nu heb ik per collega wat onderwerpen waarvan ik weet dat ze spelen in hun leven en daar vraag ik dan naar. En wat het ook altijd goed doet is vragen of mensen een leuk weekend hebben gehad of wat ze gaan doen in het weekend. Kan elke week weer ik vraag me altijd af waarom mensen dat zo interessant vinden om over te praten maar vooruit.
Ja! Ik kan rustig 4x aan een collega die op vakantie gaat vragen waar hij heen gaat... ik heb inmiddels geleerd een beetje small talk te voeren, maar onthouden.... En als we naar een feestje gaan naar mensen die ik niet vaak zie, neem ik met mijn man even de onderwerpen door vantevoren: Jantje heeft een nieuwe baan, Pietje heeft een zieke vader, hoe zat het ook weer met hun verhuisplannen
Jij hebt dan nog een man die je daarbij helpt, mijn vriend interesseert het nog minder dus het komt erop neer dat we niet naar verjaardagen gaan
Verbazingwekkend! Eindelijk een andere vrouwelijke ENTJ. Wij zijn 'the rarest breed', ik ben er nog nooit eentje tegen gekomen. En ja, enorm herkenbare meme, ben ik ten voeten uit
In december wat er ook een topic hierover. Toen kwam ik uit op ENFP en was ik niet onder de indruk. Sommige dingen kwamen wel overeen, maar ik heb typeringen gelezen die veel beter klopten. Nu heb ik naar aanleiding van dit topic drie verschillende tests gedaan. En volgens die tests ben ik ENTP of ESTP. Dat klopt al een stukje beter. Als ik de elementen los lees, kan ik ook niet echt kiezen tussen S of N. Dus het kan wel kloppen dat beide uit de test komen. Bij de memes zie ik niet meteen herkenbare dingen, tot ik deze tegenkwam. Toen wist ik: ENTP! Daarna kwam ik ook nog dit plaatje tegen. Geen idee of die echt bij ENTP hoort... maar past wel bij mij.