En ik wil ern kind met een man uit liegde. Klinkt mss heel raar voor jou maar er zijn ook mensen die dat wel willen he
Nou het lijkt mij ook niet lekker als je moeder je vertelt dat sperma slechts een bouwsteentje is.dat kwetst
Ik heb net gereageerd in je andere topic, maar nu lees ik hier en zit ik met mijn oren (ogen?) te klapperen. Als je erkenning en begrip van anderen wilt, is het fijn dat jij ook begrip en erkenning hebt voor anderen... Prima dat jij geen donor wilt, maar toch ook prima als iemand anders dat wel wilt? Ik heb ook mijn grenzen verlegd omdat ik zo vurig nog een kind wilde. Stappen ondernomen die ik had gezegd nooit te zullen ondernemen, maar ik stond overal achter.. met uiteindelijk een prachtig resultaat.
Nee hoor, dat kwetst een kind helemaal niet. Hij zal voelen dat die keuze uit LIEFDE is genomen. Liefde die jij niet kunt vinden, door je bekrompen persoonlijkheid. ga ergens anders verbitterd zitten doen
Ga maar eens naar een site as ls donordetectives. Mensen die dolgraag willen weten van wie ze afstammen en van wie de ouders niet de juiste info geven en zeggen nee joh dat was puur een bouwsteentje. Kijk maar eens naar DNA gezocht. Zijn al die deelnemers gek? Facebookgroepen van halfbroers en zussen die het fijn vinden dezelfde donorvader te hebben dat ze familie hebben met hetzelfde dna. Zjjn al die mensrn gek
Lieve schat, denk aan je bloeddruk! Ga lekker daten. Ik gun je van harte dat je zsm een kerel treft die meteen met jou een kindje wilt maken. Genetisch van jullie beiden, uit liefde. En gedraag je je tijdens de date wel een beetje aardig? Anders stijgert zijn paardje niet en valt er niks te galopperen.
Nou echt he! Donorkindjes zijn vaak vele malen gelukkiger omdat zij zich zo enorm gewenst en geliefd voelen❤️
Volgens mij wil jij alleen een man om je kinderwens mee te vervullen en dat noem jij liefde.... Kansloos! Ook zielig voor je aanstaande kind zeg. Om even te gaan reageren op t nivo zoals jij t doet, misschien dat je dan snapt waarom jouw reacties zo dom zijn.
Ik heb ook een vriendin die kiest voor een donor. Ze wilt bewust geen vriend... Heb ik zoveel respect voor, en kind gaat niets te kort komen... Misschien gewoon beter dat je je gaat inschrijven op een dating site ipv Hier
je hoeft alleen mijn onderschrift maar te lezen, maar ik vermoed dat jouw intelligentievermogen dusdanig beperkt is dat je er weer eens geen houtje touwtje van begrijpt. JA, EERSTE KEUZE. Uit LIEFDE.
Nee hoor dat wil ik niet. Maar het is voor sommigen hier niet voor te stellen dat er ook mensen zijn die uit liefde samen ern kind willen. Dat gebeurt he
Dus jij hebt geen reden om niet je eigen eicellen te gebruiken je geeft asn geen ziekte oid te hebben en dan zegt een arts ja is goed. Sorry dat geloof ik niet.
Nou stel he. STEL je hebt straks een leuke vent gevonden. Jij wil een kindje met hem, hij wil een kindje met jou. Maar hij blijkt onvruchtbaar. Zou je dan een andere vent gaan zoeken?