Even een quick vraagje.. Ben nu bijna helemaal afgebouwd (helaas), net weer even de ergste stuwing weggekolfd voor mezelf. Laatste keer dat ik dit heb gedaan was eergisteravond. Maar de melk die ik net heb afgekolfd is bijna gif-groen Kan ik dat nog wel geven zo? Het zal vast wel, maar het ziet er zo ranzig uit..
Ja hoor, dat lijkt mij wel. Heb je misschien spinazie oid gegeten? Bv kan de kleur van je eten aannemen namelijk.
Heb je misschien iets van groene groenten gegeten gister (broccoli ofzo?). Dat kan je melk doen verkleuren namelijk. Maar als je het niet vertrouwt zou ik het niet geven.
Hee MC , Je melk kan van kleur veranderen door wat je gegeten hebt. Bij borstvoeding.com heb ik daar eens wat over gelezen...ook daar kwam de kleur groen voorbij . Dus wat heb je de afgelopen dagen gegeten ??
Ik heb gister patatjes gegeten.. Dag daarvoor rode kool, maar dan zou je eerder blauw of paars verwachten Verder kan ik niks geks bedenken.. boterhammen met leverworst? Maar goed, ik moet me dus niet laten verwarren door de kleur ervan en de melk is nog wel oke om te geven?
Meer dan ok, het is afbouwmelk en dus voor je kind een complete antistoffenbom! Zo lang je af en toe nog melk eruitkrijgt: blijven geven juist in deze fase van de winter kunnen babies antistoffen extra goed gebruiken. Je melk kan ook groen worden als je bepaalde vitaminen of ijzerpreparaten gebruikt.
Ja, I know, maar ik vind het nog meer helaas dat hij niet meer bij me drinkt, dat is gewoon het allerfijnst
Hier een zelfde soort vraag: Ik ben ook aan het afbouwen (kolf fulltime) en bij mij is de melk die ik kolf als ik alleen de spanning eraf kolf ook groen en het ziet er erg glazig/waterig uit. De melk die ik kolf als ik mijn borsten leegkolf zijn iets minder glazig/waterig maar ook nog groen. Zitten hier nog wel genoeg voedingsstoffen in om te geven? (omdat het er zo waterig uitziet)