Medicatie man voor zaadonderzoek

Discussie in 'Vruchtbaarheidsbehandelingen' gestart door Sab88, 20 sep 2018.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. knorretje87

    knorretje87 Actief lid

    2 dec 2009
    381
    154
    43
    Vrouw
    Pedagoog
    Amersfoort
    Yes :thumup: super fijn nieuws :D
    Op naar Oktober!!! Hoeveel follikels willen ze dat er bij jou gaan groeien? Spannend hoor allemaal ik wens je veel succes met alles en ga voor je duimen¡!
     
  2. Sab88

    Sab88 Bekend lid

    27 jun 2016
    890
    269
    63
    Ze gaan voor 8 á 10. Maar zal op de eerste dag van mijn menstruatie moeten bellen , en dan een afspraak maken voor een uitgangsecho. Daaruit kunnen ze een schatting maken van hoe of wat.

    Ja ben echt zo blij !! Had echt een domper geweest als de uitslag niet goed was geweest. Had al hele scenario’s in m’n hoofd dat we het dan misschien 3 maanden moesten uitstellen , omdat dan pas het zaad weer vernieuwd is.
    Maar goed die doemscenario’s kunnen uit m’n hoofd !! We gaan er voor ... hopen dat dit traject ons ook een mooie en gezonde beeb zal brengen.

    Dankjewel dat vind ik heel lief van je !! Andersom is dit net zo voor jou
     

Deel Deze Pagina