Ik heb inmiddels al een aantal verschillende apps geprobeerd om mijn cyclus in bij te houden. Het lastige is, dat je bij de meeste apps de lengte van je cyclus in moet vullen en dan houdt hij dat aan om de komende tig menstruaties te berekenen. Als je dan eens een keer een paar dagen later bent (ik heb het niet over een onregelmatige cyclus, maar eens een uitzondering of twee), dan klopt het de maanden daarna ook niet meer. De berekening past zich dus niet aan op de laatste menstruatie. Verder merk ik door mijn spiraaltje niet altijd dat ik menstrueer, maar ik merk meestal wél wanneer ik mijn eisprong heb (hevige buikpijn). Die eisprong is ook behoorlijk regelmatig, dus ik kan zo voorspellen (met 2 dagen nauwkeurig) wanneer ik mijn volgende eispring heb. Ik zou alleen graag willen weten, wanneer ik mijn volgende menstruatie kan verwachten! Wie kent er een app, die zo flexibel is, dat de berekening zichzelf bijstelt op basis van je eerder ingevoerde menstruaties en ovulaties? Hieronder een voorbeeldje van hoe het bij mij dus altijd fout gaat. De app zegt: Ovulatie op 11 oktober. Daadwerkelijke ovulatie is dus vandaag, op 17 oktober. Mijn menstruatie was ergens rond de 8e, want ik had een klein beetje bloedverlies een 30 dagen ervoor ook. Maar als ik aangeef dat ik de 8e ongesteld ben geworden, moet dat ding toch snappen dat ik neit 3 dagen later ovuleer?
Hoi hoi, Zelf gebruik ik Fertility Friend en vind dit een erg fijne app. Deze stelt als het goed is ook de dagen bij als je op een andere dag menstrueert. Zal even voor je kijken of ik een screenshot geplaatst krijg. Liefs, Angela
Ik gebruik Ovuview. Die past de boel wel aan naar de cycli die je hebt ingevoerd. Vind deze nog fijner dan Fertility friend.
Ovu vieuw idd wqs ik super blij mee. Hij word steeds nauwkeuriger naatmate de maanden verstrijken omdat hij rekening houd met alle symptomen die je in kunt voeren en kijken hoe je afgelopen maanden verliepen.
Cyclus kalender period tracker gebruik ik. Ik heb ook onregelmatige cyclussen. Je kunt aangeven wanneer je menstruatie begint en wanneer ie is afgelopen en aan de hand van je vorige gegevens berekent ie je ovulatie datum daarna moet je weer aangeven wanneer je ongesteld bent geworden en zo door. Je kunt nog veel meer gegevens invullen
Ik denk dat je iets niet goed heb gedaan. Ik gebruik die app ook en bij mij werkt hij prima. Ik zie dat op de 8e ongesteld bent geworden maar ook maar een dag? Misschien dat hij daarom niet goed pakt? Ik doe altijd 4 dagen menstruatie.... Als je dan bij de app op 'log' klikt, wat staat daar dan? Staan daar jou cyclussen goed beschreven? Want ik denk echt dat er iets niet goed is ingevuld hoor..