Ik heb het nu in 1 week twee keer mee gemaakt dat ik in de rij stond met een paar kleine boodschapjes achter mensen met volle karren en beide keren mocht ik voor. Dan ben ik zo blij dat er nog mensen zijn die zo vriendelijk zijn omdat je toch het tegenovergestelde hoort vaak. Ook vorige week een ontzettend leuk gesprek gehad met een (onbekende) vrouw die ik toevallig 2 keer tegenkwam binnen 10 minuten. Ook iemand die vroeg of ik hulp nodig had met de kinderwagen in de tram. Ja, sinds lange tijd heb ik de afgelopen week hele aardige mensen getroffen. Dat wilde ik even kwijt
Fijn he dat aardige mensen nog blijken te bestaan. Je hoort vaak negatieve berichten. Zo was ik gisteren samen met de kinderen verjaardagskadootjes voor onze jongste aan het kopen. Het duurde best lang, want ik moest ook voor anderen een kadootje kopen. De mevrouw van de Intertoys gaf toen een bellenblaas aan ze (omdat ze zo lief waren geweest). Bij de kassa zei ze: 'Ik loop wel even mee naar de auto, anders moet je 2x lopen.' Nou, dat vond ik super!
Ik ben gelukkig erg regelmatig blij verrast over hoe aardig mensen kunnen zijn. Dat heft de irritatie over de onbeschofte boeren weer een beetje op
Ik was een tijd geleden mijn portemonnee verloren en werd vervolgens gebeld door de vinder. Hij kwam hem nog brengen ook! Jaja, ze bestaan heus nog, de aardige menschen.
hier ook regelmatig dat ik voor mag. OOk laat ik vaak mensen voor als ik veel boodschappen heb. Krijg ik zelf ook een goed gevoel door. Ik ben ook heel blij dat er zulke mensen rondlopen
Fijn is dat he? Ik kom de laatste tijd ook erg vaak aardige mensen tegen Vandeweek nog in de supermarkt.. Jonah krijste de hele supermarkt bij elkaar En ik voelde me een beetje opgelaten.. en toen liet de vrouw voor me me voor én ze hielp me met de boodschappen, heeel aardig!
wij hebben hier in het winkelcentrumpje een Plus en sinds kort ook een Bas vd Heijden - natuurlijk is die laatste een flinke concurrent van de (wat duurdere) Plus. Maar oooh wat vind ik het héérlijk bij de plus. De vriendelijkheid - de gemoedelijkheid, je kind die nog eens wat krijgt (krentenbolletje bij de bakkerij etc) - voor de kleine boodschappen ga ik dus véél liever naar de Plus - gewoon vanwege die vriendelijkheid... Overigens: Het werkt in zo'n winkel ook gewoon aanstekelijk, de overige klanten zijn vaak dan ook erg aardig en hebben de tijd enzo.
dan behoor ik tot de aardige mensen want ik laat mensen altijd voor die maar een paar dingen hebben ik vind dat niet meer dan normaal omdat ik altijd een kar heb en toch bezig ben met uitladen Ik help altijd mensen een kinderwagen de bus inzetten als ik het toevallig zie, ik hou deuren open voor kinderwagens etc
fijn dat deze mensen ook nog bestaan! en helemaal fijn dat dit soort dingen ook nog gemeld worden! wordt er meteen vrolijk van
Me man en ik waren laatst boodschappen wezen doen en bij thuiskomst was mijn mobiele telefoon nergens te bekennen! Ik kreeg het er al benauwd van. Een half uur later werd me man ineens gebeld, met MIJN nummer. Hij nam op, en kreeg een meneer aan de telefoon die maar gewoon het laatstgebelde nummer had gebeld en vertelde dat hij de telefoon op de parkeerplaats had gevonden. Hij woonde toevallig in de buurt en kwam de telefoon zelfs nog tot aan de deur brengen. Dat vond ik toch zo lief! Ik had die middag een cake gebakken en heb de beste man de helft ervan gegeven als bedankje.
Vraag me wel af of iemand automatisch NIET aardig is als 'ie iemand bijv. niet voorlaat bij de kassa? Laat zelf geregeld mensen voor als ik veel meer in de winkelwagen heb dan zij, maar ook wel eens niet (als ik haast heb bijv., of me niet zo lekker voel). Ben het wel helemaal met je eens, hoor, dat zulke dingen fijn zijn en je een goed gevoel geven, maar ik kan er tegelijkertijd ook niet tegen als mensen ervan uitgaan dat ze voor mogen. Als het netjes gevraagd wordt, prima, maar ik heb ook wel eens gehad dat een oudere dame me vertelde dat ze best voor kon omdat ik jong ben en dus alle tijd van de wereld. Die heeft dus gewoon na mij haar boodschappen afgerekend, want daar kan ik weer niet tegen en heb dus gezegd dat ik het heeeeeeeel erg druk had juist omdat ik jong ben... En ik heb weleens gehad dat ik aan de beurt was en degene achter me (maar enkele artikelen, had ik niet gezien) me voorbij liep en die dingen aan de kassiere gaf "omdat ze alleen maar dit had". Mijn moeder was er bij, dus ik heb gezegd dat ik meer fatsoen had dan om zoiets te gaan strijden dus dat ze maar vooral moest genieten van de tijdwinst, maar als ik alleen had geweest had ze never nooit niet voor mij afgerekend. Ik beschouw mezelf als aardig en fatsoenlijk, maar dat vind ik geen reden om over me heen laten lopen. Hmmm, misschien dwaal ik nu teveel af....
@Dramaqueentje...oww ik ben het zoooo erg met je eens! Als mensen vinden dat ze voor moeten...dan mogen ze niet! Hahaha!
Heel simpel: als iemand me niet voor laat heb ik geen mening over die persoon. Als iemand me wel voor laat, vind ik dat heel aardig.
Ik wandel met jou mee wat dat betreft. Mensen met een paar boodschappen laat ik voor en gister zelfs nog tot 3 keer toe mensen voor gegaan bij de brillenwinkel. Ok leuk vond ik het niet maar ga daar geen heibel over maken. 1 knul van ongeveer mijn leeftijd die schaamde zich dood dat hij voor mij geholpen werd dus heb hem nog vriendelijk gerust gesteld . Ben de moeilijkste niet hoor denk ik dan..En ook ik weet dat als je gaat sjoppen vooral geen haast moet hebben. Ook maak ik vaak een praatje met mensen die daar(hoogstwaarschijnlijk) behoefte aan hebben.Ze spreken me vaak aan en ik babbel wel terug. Kan zo nog wel even door gaan geloof ik hahaha.
Zo leuk om ook jullie positieve ervaringen te lezen. Laatst inderdaad ook wat pasjes kwijt in een mapje en bleek netjes afgegeven bij de politie. De vinder had helaas geen gegevens achter gelaten anders had ik zeker een bedankje gestuurd. Wat betreft het voor willen gaan. Ik heb nooit het lef om het te vragen. Al heb ik enorme haast, ik wacht gewoon netjes mijn beurt af. Dus niets ten slechte van degenen die NIET voorlaten. Ik ben gewoon blij te zien en merken dat er mensen zijn die nog wel netjes, beleefd, vriendelijk etc zijn want soms kom je toch erg asociale mensen tegen.