De meeste MI's krijg je pas als je aan het bevallen bent, omdat er iets niet helemaal gaat zoals zou moeten Gewoon gaan en niet druk om maken! Als je lichamelijk verder gezond bent, je zwangerschap gaat goed, en je gewoon thuis zou kunnen bevallen, is er geen reden voor een MI. Wees blij dat alles zo goed gaat joh Overigens: als je 48 uur moet blijven, impliceert dit toch dat je dus niet thuis mag bevallen? Dan heb je volgens mij wel een MI. Het maakt daarbij niet echt uit wat de VK vindt, het ziekenhuis moet een factuur sturen naar je verzekering en die geven aan of het medisch noodzakelijk was om in het zkh te bevallen en te blijven.
De eerste keer meconium in het vruchtwater. Gevolgd door een flinke fluxus en daardoor meteen een mi voor de volgende bevalling. Onder begeleiding van de vk bevallen met in de hoek van de kamer een gyn omdat ook deze keer meconium n het vruchtwater zat. Vliezen braken bij 9 cm pas dus die laatste cm wilde ze me niet overdragen. Helemaal goed gegaan. Vanwege de eerste fluxus nu weer mi
de eerste werd een inleiding dus indicatie de tweede had een SUA dus gelijk onder begeleiding van een gyn en medische indicatie bevalling( ik zou de laatste 10 weken sowieso onder de gyn komen ivm medicijnen) de derde is mijn medicijn gebruik de hoofd rede dat ik bij de gyn loop. (hoewel de kans heel groot is dat ik het ziekenhuis niet haal loop ik nu dus bij een gyn en bij de vk in het dorp)
Bij de eerste in eerste instantie verplicht poliklinisch. Wij woonden net in Duitsland en ik wilde heel graag onder begeleiding van NLe VK bevallen... dus dat werd dan poliklinisch... uiteindelijk medisch geworden omdat de vacuumpomp nodig bleek te zijn ivm te lang moeten persen zonder 'resultaat'. Bij de tweede ingeleid wegens zwangerschapsdiabetes... maar in Duitsland bevallen en daar bevalt sowieso iedereen in het ZH en vebrlijft daar ook een dag of vier, vijf. Het systeem van kraamzorg zoals in NL kennen ze hier niet.
MI ivm hypertensie in laatse trimester van de zwangerschap. Uiteindelijk ook ingeleid hierdoor, wat uit is gelopen op een keizersnede.
Eerste keer MI ivm zwangerschapsdiabetes. Om die reden ook ingeleid. Uiteindelijk een keizersnede geworden. Nu MI ivm die eerdere keizersnede.
MI hier vanwege schildklierafwijking en psychiatrische achtergrond (bipolair type II). Ik heb een GUO gehad vanwege vermoeden op een kleine groeiachterstand (verwacht nu een 8-ponder hihi) en omdat ik nog voor de baby mogelijk schadelijke medicatie had gebruikt in de maand voor mijn zwangerschap.
heb een medische indicatie gekregen door langdurig gebroken vliezen. Mochten we ooit een tweede krijgen heb ik meteen een medische indicatie vanwege de keizersnede die ik met spoed moest ondergaan.
Ik had een medische indicatie vanwege een hoge bloeddruk. Dit was met 20 weken, kreeg ook medicatie. Uit eindelijk kreeg ik na de bevalling een fluxus, dus ook dat was medisch uit eindelijk.
MI vanwege medicatie gebruik die ik absoluut niet kan/mag stoppen. We mogen ook niet gelijk naar huis, blijven ongeveer 2 dagen voor controle voor zowel kind als voor mij. Vind het niet erg, wou zoiezo in het ziekenhuis bevallen maar zou wel graag zsm weer naar huis willen haha MÉT kindje als het even kan.
bij de eerste een MI voor laagliggende placenta en nu voor bloedverlies (bij de vorige bevalling zoveel bloed verloren dat ik een transfusie nodig had)
Bij de eerste overgewicht (dus onder controle bij de gyn), bevalling ingeleid ivm langdurig gebroken vliezen, randprematuur (vliezen gebroken bij 36+6), en pijnstilling gehad. Bij de tweede overgewicht, ingeleid omdat ik overtijd liep en een ruggenprik Hopelijk bij een eventuele derde gewoon onder controle bij de vk en thuis bevallen (da's echt een wens van me).
Hier een MI gekregen vanwege gebruik AD tijdens de zwangerschap en een verleden met een PND. Onze zoon moest ook 48 uur blijven ter observatie.
Spoot insuline. En ik werd opgenomen met hoge vliesscheur en vroegtijdige weeen, door alle 3 werd ik medisch. Mochten ook niet direct naar huis na de bevalling. Werd ingeleid.
Hier MI vanwege schildklier problemen... Ik slik al de hele zwangerschap medicijnen en alles is inmiddels keurig op de juiste waardes, maar de indicatie houden ze wel aan... Enerzijds jammer omdat ik graag in het ziekenhuisbad wilde bevallen, anderzijds... Als ik nu ineens weer terug naar 'gewoon' moet, dan zou ik balen van alle heisa en extra controles bij de gyn, internist en echos. Zat soms 2 keer per week in het ziekenhuis.... Dus wat mij betreft dan maar zo tot het einde....
Hier eerste vanaf 32 weken i.v.m stijging bloeddruk en medicijnene en nu vanaf van de week, weer door bloeddruk en nu dus weer medicijnen