Hoi Onze kinderen zijn binnenkort jarig. We willen een foto van hen gebruiken als uitnodiging met tekst erdoor van hoelaat etc. Weet iemand hoe dat moet of welk programma je daarvoor nodig hebt? Wilde deze uitnodiging gewoon per watsapp rond sturen. Hoeveel weken voor verjaardag plaatsvindt (vieren op afwijkende dag) stuur jij zo een beetje dit uit? Thnx vruchtje
Ik heb BeFunkyFx dan kun je collages maken, fotos bewerken en teksten toevoegen, prima gratis app. Ik zou het zon 2 welen van te voren versturen.
Ik heb verschillende apps daarvoor. LiPix Pic collage LiveCollage Maar ik heb een iPhone. Dus als je Android hebt weet ik niet of die voor jou ook beschikbaar zijn Je kan je eigen foto's daarmee bewerken met tekst maar ook met leuke plaatjes. Ik stuur meestal een maand voor de verjaardag uitnodigingen rond.
Er zijn een hoop apps voor de een wat moeilijker dan de ander. Als je zoekt op foto komt er heel veel naar boven. Dan kun je kijken welke je zelf het fijnste vindt. Ik gebruik Pixlr. Ik zou de uitnodiging een maand van te voren sturen. Of alvast een mondeling vertellen dat de verjaardag op een andere datum zal zijn als hun echte verjaardag zodat mensen er vast rekening mee kunnen houden. Als ik een uitnodiging 2 weken van te voren krijg is de kans groot dat wij niet meer kunnen komen. Ik probeer een dag dan altijd te splitsen maar dat is niet altijd mogelijk.
Dank meiden. Ik ga er even naar kijken. Vieren het 9 april dus ga het binnenkort versturen. Eerst maar proberen iets leuks van te maken