Dit is zo spannend! De test is van vanmorgen, ik verwacht mijn menstruatie op 20 of 21 januari. Hij is heel licht, maar zoals jullie zagen in mijn vorige testen loopt deze op! Wat zien jullie?
Misschien handig om de foto van gisteren er ook bij te plaatsen. Maar ik zie hem absoluut en volgens mij loopt hij mooi op.
Ik heb in 6 maanden tijd genoeg witte testen gezien, deze is licht naar hij staat er wel! Mijn God.. Dit is echt echt mijn wens 🙏🏻
Mijne lopen heel langzaam op nu mijn nod nadert, dit is niet erg toch? Moet ik me zorgen maken dat het zo licht is 2/3 dagen voor nod?
Heb je topics even samengevoegd. Meerdere topics openen over 1 en hetzelfde onderwerp is niet toegestaan, dus graag updates mbt nieuwe testen in 1 topic plaatsen. Maar nu zien de mensen je andere testen ook . Is makkelijker spieken! Groetjes, Babii