fijn om te horen! Ik heb hiervoor 3 miskramen gehad maar dan had ik altijd pas zo een lichte streep op NOD en daarvoor negatief. Ik ben zo ongeduldig en nieuwsgierig dat ik vanmorgen 16 uur na de vorige test wéér getest heb. En niet met ochtendurine maar na een glas limonade. 11 dpo (maandag/dinsdag NOD)
Voor 11dpo met niet-ochtendurine lijkt me dit een heel duidelijke streep. Als je ochtendurine wilt nabootsen moet je een uur of 3/4 niet drinken en je plas ophouden. Als je vervolgens gaat plassen zou je urine geconcentreerd genoeg moeten zijn voor het ochtendurine-effect. Ik heb 4 miskramen gehad voor deze zwangerschap, dus ik weet hoe spannend het is. Zelf vond ik het heel erg fijn om een aantal malen bloed te laten prikken (op 14dpo, 16dpo, 19dpo en 23dpo) zodat we konden volgen of het hCG zich wel op het juiste tempo ontwikkelde. Dit sleepte mij echt door de eerste weken tot mijn eerste echo (6w6d) heen. Succes en gefeliciteerd!
2e streep is aanwezig. Action heeft wat meer HCG nodig....denk dat je met een KV test een nog duidelijkere streep hebt!
12 dpo Volgens mij lopen ze mooi op toch? Heb nog een kruidvat en een digitale liggen maar die wil ik pas op NOD doen (maandag/dinsdag)
Kon het toch niet laten. 1 a 2 dagen voor NOD de digitale. Het is geen wekenindicator. Gewoon wel/niet zwanger. Het knipperen leek een eeuwigheid te duren, wat een zenuwen!