Beetje vroeg voor eerste symptomen??

Discussie in 'Zwanger worden' gestart door Hanneke1986, 7 apr 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Hanneke1986

    Hanneke1986 Actief lid

    17 mrt 2014
    307
    0
    16
    Vrouw
    #1 Hanneke1986, 7 apr 2014
    Laatst bewerkt: 7 apr 2014
    Mijn vraag is eigenlijk wanneer begonnen jullie eerste symptomen van een zwangerschap.

    Mijn nod is 13 april, maar sinds gisteren heb ik opeens last van hele kleine puistjes in mijn gezicht en een onrustig gevoel. En sinds vandaag opeens heel erg moe (ben ik normaal nooit) en het was zelfs zo erg dat ik vanmiddag 1,5 uur heb geslapen. De afgelopen dagen ook niets speciaals gedaan, dus daar kan het ook niet echt van komen. Ow ja, en sinds zaterdag heb ik ook last van harde tepels...mijn vriend zei, het lijken wel raketten!!

    Het lijkt mij een beetje vroeg voor een zwangerschapstest, of bestaat er test die je al een week van te voren kan gebruiken?
     
  2. hippydepippy

    hippydepippy Fanatiek lid

    23 apr 2013
    2.331
    3
    38
    Achterhoek
    Ik heb nooit echt hele duidelijke symptomen gehad maar de pijn in m'n borsten en de vermoeidheid begonnen pas na 6 weken ofzo. Maar de één heeft er sneller last van dan de ander denk!
     
  3. GipsyWomen

    GipsyWomen Actief lid

    24 mrt 2013
    125
    0
    0
    De symptomen kwamen bij mij al heel erg snel...ik kwam er achter dat ik zwanger was 1 dag na me NOD. Dus op dat moment was ik 4 weken zwanger...en ik had zeker al symptomen 2 weken voor ik de test deed. Dus het kan zeker hoor!
     
  4. Bollen

    Bollen Fanatiek lid

    22 jul 2013
    1.422
    7
    38
    NULL
    NULL
    Behalve dat ik moe was/ben heb ik niets geen symptomen gehad. Het begint nu een beetje op te komen maar nog niet noemenswaardig. Enkel de vermoeidheid is erg aanwezig, lijk wel een lui mens maar lig 's middags gewoon even te slapen.
     
  5. Stay calm

    Stay calm Actief lid

    7 jan 2014
    439
    0
    0
    Ik heb ook last van symptomen.
    Als ik uit ga van de laatste cyclus van 39 dagen dan hoef ik pas over 2 week te menstrueren.
    Heb super gevoelige tepel. Zijn zelfs gevoelig zonder dat ik ze aanraak.
    Verder voel ik mij opgeblazen en vermoeid.

    Ik hoop dat deze symptomen betekenen dat ik zwanger ben.

    Iedereen beleefd de eerste symptomen anders. Als je een kinderwens heb waar je regelmatig aan denkt, verneem je ook sneller symptomen.

    Waar het hart van vol is, lopen de dromen van over ;)

    Spannend !!
     
  6. Nephthys

    Nephthys Fanatiek lid

    9 aug 2013
    3.721
    3
    0
    Noord-Brabant
    Je ei zou NET ingenesteld zijn; te vroeg voor sympromen. VEEL te vroeg voor een test.

    Let niet op symptomen; je lijf houd je te vaak voor de gek. Ik had ELKE maand symptomen, nooit zwanger, toen 1 keer niet; toen was ik zwanger. Zo zie je maar; geen peil op te trekken.
     

Deel Deze Pagina