Meer honger in de laatste weken van de zwangerschap?

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door justme1974, 22 jun 2009.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. justme1974

    justme1974 Fanatiek lid

    20 jan 2009
    3.822
    2.003
    113
    Een beetje maf misschien, maar sinds vorige week heb ik veel meer trek dan in de weken ervoor. A.s. donderdag ben ik 37 weken en ik heb het idee dat ik trek blijf houden. Ik los het wel op door fruit te eten, komkommer, wortel en dat soort dingen. Maar het viel me wel op. Zijn er meer dames die hier "last" van hebben?

    Ik word soms 's nachts wakker en dan kan ik me helemaal al op het ontbijt verheugen.. ik spoor niet :D
     
  2. Karel1978

    Karel1978 Fanatiek lid

    12 jan 2009
    2.273
    0
    0
    Maastricht
    Je spoort wel hoor haha:) Ik heb dat ook heel erg!
    Eigenlijk vanaf de laaste 3 weken weer... In het begin had ik het namelijk ook :(
    Ik probeer me te beperken tot brood, fruit ed... En er staat standaard een doos liga's naast mijn bed.
    Voor het slapen nog even een bak yoghurt met cornflakes en dan hopen dat ik niet wakker wordt, want eenmaal wakker, dan slaat de honger weer toe... zucht...;)

    Normaal at ik helemaal niet veel...nu eet ik mijn dagelijkse avondmaaltijd en na 15 minutne heb ik alweer trek in iets.. Misschien een lintworm :p

    Misschien toch een natuurlijke manier om energie te krijgen voor de bevalling ofzo? ik heb echt geen idee. Soms wel erg lastig, want als ik niet toegeef aan de honger wordt ik ook misselijk...
     
  3. Puppy78

    Puppy78 Fanatiek lid

    16 apr 2008
    2.099
    0
    0
    Ik herken het ook hoor. Als ik 's ochtends vroeg wakker word is het eerste waar ik aan denk mijn bakje vla als ontbijt :p. En overdag heb ik ook steeds (lekkere ;)) trek. Dat zal wel komen doordat ik nu thuis ben en ook de hele dag in de gelegenheid ben om te eten. Maar goed, we moeten wel voldoende energie hebben voor de bevalling hè, dus het kan vast geen kwaad :D.
     
  4. Assi

    Assi Fanatiek lid

    2 mrt 2008
    4.519
    46
    48
    Ik HAD dat...van 24 weken tot ongeveer 30 weken zwangerschap.
    Maar moet wel zeggen dat het nu veeeeeeel minder is.

    Gisteren heb ik bijv. alleen maar crackers als ontbijt gehad, als lunch twee mueslirepen. En daarna alleen maar een goed bord avondeten.
    Merk gewoon dat ik minder tussendoor snack enzo.
     
  5. Roema

    Roema Actief lid

    31 dec 2008
    265
    0
    0
    Accountmanager
    Brabant
    Ik heb inderdaad sinds wk 37 (begin van het verlof) ook als ik s ochtends wakker wordt moet eten. Dus vaak wordt ik om 7 u wakker, eet ik wat yoghurt of peperkoek, een cracker.. maakt niet uit. En dan ga ik mijn bed weer in!
     
  6. Carla1980

    Carla1980 VIP lid

    16 jul 2006
    5.833
    1
    0
    Lerares basisonderwijs
    Noord-Brabant
    Ik heb juist veel minder trek en zit heel snel vol als ik ga eten....
     
  7. prrrsam

    prrrsam Bekend lid

    1 jan 2009
    987
    1
    18
    Ik heb dat ook hoor!
    Ik eet niet veel in één keer, maar eigenlijk de hele dag door kleine beetjes en veel snoepjes :p Misschien dat het de verveling is, omdat we nog eventjes moeten wachten? Ik heb geen idee
     
  8. moontje2008

    moontje2008 VIP lid

    7 aug 2008
    9.366
    87
    48
    Vrouw
    Docente Engels
    Achterhoek
    de meeste van mijn dromen 's nachts gaan over eten..
    badderen in de m&m's, groot inkopen doen bij de bakker.. ik kan uren dromen over eten haha.. heb ook honger, kleine zal wel meer nodig hebben, groeit nu hard!

    x
     
  9. Nina010

    Nina010 Bekend lid

    20 jul 2008
    820
    0
    0
    in mn kast liggen chocolaatjes ebn kaneelstokjes( gehad..), een halve zak bolognese chips(manlief heeft de halve zak opgegeten) en er staat een snoeppot met apenkoppen(snoepjes zonder kleurstoffen en oooooo zo lekker). In mn vriezer liggen raketjes... en dat al deze spullen daar liggen kan ik niet vergeten!!! ik zou het liefst alles naar binnenproppen. Maar dan ook echt alles! En dat terwijl ik net een bord volkoren pasta op heb( vezeltjes zijn goed).. ik probeer maar gewoon tegen mezelf te zeggen 'nee je neemt ze niet alles wat er nu bijkomt aan snoepen moet er ook weer af straks'.. en ik haat de sportschool..dus... dat word knagen op een stuk komkommer straks..... snik
     
  10. MelMel

    MelMel Fanatiek lid

    12 mei 2008
    2.267
    169
    63
    Vrouw
    NH
    Hier ook veeeel trek !

    S,morgens om 5 uur als de wekker van hubbie gaat begint het al !

    5:30 2 broodjes met JAM Mmmmmmm !
    Weer verder slapen......
    8:30 groot bord met brinta en bruine suiker !
    11:00 4 broodjes JAM !
    13:00 Paar plakken ontbijtkoek
    15:00 waky waky van brinta !
    18:00 Groot bord avondeten

    en dan begint het de volgende ochtend weer opnieuw :p
     

Deel Deze Pagina