Hoe brengen jullie bbcream aan op je gezicht? Gewoon met je handen of een kwastje/sponsje? En waarmee kun je het het beste weer verwijderen?
Kleine tip nog, die ik iedereen aanbeveel; koop alleen wat in de aanbieding is. Vrijwel ieder week is een merk make-up in de aanbieding bij één van de drogisten. Als je weet wat je gebruikt, kun je in voorraad kopen. Scheelt toch vaak de helft van het geld :d
Werkt deze bb creme echt de hele dag? Heb zelf ook snel,een glimmend gezicht en gebruik nu iets van Loreal maar ook daar gaat net toch weer van glimmen en het voelt niet fijn op mijn huid.
Zowel bij foundations als bb-creams, de kleur is het allerbelangrijkste! Als je een kleur hebt die niet matched met je huid, oogt het onnatuurlijk. Kijk eerst eens of je je ondertoon kan achterhalen (of vraag het eens bij een parfumerie/goeie drogisterij), en wat voor huidtype je hebt. Op basis daarvan kun je een keuze maken welk product voor jou het fijnst zal zijn. Concealer heb je ook 2 varianten in: een dekkende of een oplichtende (highlighter). Heb je donkere kringen die je graag weg wilt hebben, kun je het beste voor een dekkende concealer gaan. Wil je vooral een frisse blik en hoef je verder niet echt kringen te verdoezelen, kan een highlighter juist heel mooi staan. Een goeie primer: Nivea aftershave balsem for men (die witte fles, zonder alcohol). Voor oogschaduw kun je ook eens kijken voor een leuke palette, zelf vind ik Sleek heel fijn en ook mooie combinaties hebben, voor een leuk prijsje om mee te beginnen. Er zijn genoeg 'nude' palettes te vinden, waarmee je zowel een lichte als wat heftigere look kunt maken. Van Sleek heb je ook mooie kits waarin een blusher, highlighter en bronzer zitten. Verder inderdaad goeie kwasten/sponsjes, ik gebruik de kwasten van Zoeva en Real Techniques. Maar kijk vooral wat bij jou past! Ik kan nu wel zeggen, schaf een knalrode lipstick aan of nepwimpers of een zwaar dekkende foundation, maar misschien past dat wel helemaal niet bij jouw uiterlijk of persoonlijkheid. Oh en de laatste tip, kijk altijd even van een afstandje in een spiegel tijdens het opmaken. Soms lijkt iets van dichtbij heel subtiel, en van een afstand totaal niet (of andersom natuurlijk).
Welke borstel van real techniques zou aan te raden zijn voor foundation, concealer en oogschaduw voor een beginner?
Ik zou voor de foundation een bufferkwast gebruiken van Zoeva. Ideaal! Concealer met een sponsje ( beauty blender ) en oogschaduw kwasten heb ik van make up studio die ik erg fijn vindt.
Ik heb zo'n sponsje van real techniques maar dat vind ik niet fijn werken. Misschien gebruik ik het wel verkeerd?
Ik gebruik m alleen voor de concealer. Dus onder mijn ogen, naast mijn neus en mondhoeken. Beetje op oneffenheden. Klein drupje concealer op mijn hand, met het puntje van het sponsje er in drukken. Driehoek onder je ogen maken en langzaam met het sponsje blenden.
Ik doe het niet vochtig. Ligt een beetje aan je huid. Heb je een droge huid? Ja die kwast bedoel ik. Hele fijne is dat! Foundation niet op de kwast doen, maar beetje op de bovenkant van je hand. Dan met verdelen over je gezicht en blenden/smeren met ee bufferkwast.
Ja ik heb eerder een droge huid. Oh ik dacht dat je het sponsje sowieso eerst nat moest maken en dan uitknijpen alvorens te gebruiken. Ok dan ga ik die kwast al eens proberen! Bedankt voor de tip!