Hoi Anja een morula is ook super! Hoe weet je dat het een morula is en wat is het verschil tussen morula en blastocyst? Succes hoop het voor jullie duim duim duim!
Ik heb een mail gestuurd naar t MCK met de vraag wat voor cryo t was/is volgende mij is een blastocyst nog een stadium verder. Ik had t voornemen om de komende 12 dgn mezelf niet gek te maken. what was i thinking... vandaag veel (doorzichtige) afscheiding, natuurlijk op Google gezocht naar wat dit kan betekenen. X Gelukkig kan ik er zelf om lachen... )
Meis maak je niet gek ( hoe moeilijk ook) het duurt nog even voordat je het weer en wachten duurt altijd te lang en zeker in onze situatie! OK nou morula is ook prachtig. Volgens mij ben jij wel van het mailen hè
Val ik nu door de mand als control freak? Hihihi Arts gaf aan dat je alles mag vragen! ( geef mij 1 vinger... )
Anja, lekker broeden. Een blasto is idd een stadium verder dan een morula. Dan is de binnenkant van de embryo al hol ook. Ik moet iets opbiechten, ik heb vorige week dinsdag 21-1 ook een cryo tp gehad. Ook een morula trouwens (ik vraag het altijd voor de tp ). Ik heb bewust niks gezegd, hoe moeilijk dat de eerste dag ook was, omdat ik er dit x absoluut niet mee bezig wilde zijn en dat is echt super goed gelukt. Nu pas word ik ernstig benieuwd omdat ik morgen ga testen. Mocht vandaag al (14 dagen na eisprong, 10 dagen na tp) maar wil het in het weekend doen dan heb ik LEUKE afleiding als de uitslag helemaal tegen valt Ben benieuwd wat morgen brengt en of mijn chill modus heeft geholpen hahaha. Heb trouwens gewoon gedaan wat ik wilde doen, rood vlees, bad, cola. Met de achterliggende gedachte dat als je normaal zwanger bent je dat niet weet in deze periode en ook doet wat je gewend bent. Alles om er niet te spastisch mee bezig te zijn
Jordan: jeeh wat spannend weer! maar fijn dat je aardig wat afleiding hebt! Lekker dat je gewoon de dingen hebt gedaan die je ook doet als je niet zwanger bent. Ik ga hard voor je duimen en hoop dat je morgen een mooie test hebt! Anja: ik snap best dat je alles wilt weten (had ik ook wel hoor ). Het ergste van het traject vind het wel die wachtweken! Ik spuit liever dan wachten. Nu moet je lijf het echt zelf doen en ik ga voor je duimen dat dit een plakkertje blijf! Ik ben alweer op de helft! gaat nu lekker hard. as donderdag de '20' wkn echo. Ga steeds meer bewegingen in mijn buik voelen, vooral als ik even rustig wil gaan zitten, wordt er iemand wakker. Deze week bij de vk even naar het hartje geluisterd (heerlijk hoor zo'n inloopspreekuur) de vk zei ook dat de kleine erg bewegelijk was, regelmatig storing op de dopler en af en toe schoot de kleine even weg. Ook lekker last van de hormonen (vooral van stoelgang). ivm de vermoeidheid een extra keer hb laten prikken, maar die was nog steeds prima, dus daar ligt het niet aan. Kan me ook lekker ergeren aan mijn man. Ik moet het rustig aan doen, maar hij doet soms echt niks in het huishouden (dat vind ik dan), maar hij doet het op zijn manier en dat geeft soms wat discussie.
Anja logisch meis dat je alles wilt weten!! Jordan spannend en goed dat je gewoon alles hebt gedaan. Heb ik ook bij tp gedaan want wat je al zei. Normaal weet je nu ook niks. schorpioen gaat hard he meis. Alweer op de helft. Zo leuk het voelen. Sinds gisteren zie ik ook echt mijn buik bewegen!!(voelen van buiten deden we al. Spannend he de20weken echo. Hier afgelopen woensdag 20weken echo gehad en alles was goed net onze tweede zoon!!
Dames wat een ontwikkelingen! Jordan spannend heel goed dat je jezelf er niet teveel mee bezig hebt gehouden! Hoeveel cellig is een morula dan? Is dit hetzelfde als m3 weet iemand dat? Snippie fijn dat de 20 weken echo goed is en leuk dat jullie een 2de zoon verwachten! Had je dit al verwacht? Anja ja heerlijk dat laagdrempelige bij mck heb in het verleden ook al best wat gemaild met ze!
Snippie, lees ik t goed en krijgen jullie een zoon? Gefeliciteerd!!!! Fijn dat alles goed is. Schorpioen, wat schiet t al op bij je! En die hormonen..,,arme man van je nee hoor, moet je kijken wat wij als vrouwen moeten doorstaan.. 😝 Jordan, ook hier nog een keer, m'n duimen draaien voor jou! Jon, doe je mee met de morula cryo maand? Jouw cryo gaat er ook een worden! en uiteraard moeten ze allemaal blijven plakken!!!!
Oh Snippie, leuk een zoon! Gefeliciteerd!!! Anja, dank je wel Jon, een morula is een ontelbaar cellige. Weet niet wat m3 is?
Scorpioen leuk dat je steeds meer begint te voelen en inmiddels ook al op de helft heerlijk! Nog last van overgeven? Hoop dat dat eindelijk gestopt is bij je! Anja ik doe graag mee met de morula cryo maand. Moet nog ff geduld hebben . Verwacht over een weekje mijn nieuwe cyclus dus kan daarna aanmelden!
Het overgeven is nog niet weg, helaas. Bijna elke ochtend hang ik boven de wc. Het is niet veel, maar het blijft vervelend.
Bij me zoontje heb ik 9maanden lang gespuugd. Bijdeze ook nog steeds aan de medicatie. Zonder red ik het niet en ben sowieso 24/7 misselijk.
Schorpioen en Snippie, wat rot dat jullie zo misselijk zijn Snippie, wel fijn dat de medicijnen wat verzachten maar het blijft rot. Dochter van oud collega van mij is tijdens haar zwangerschappen een aantal x opgenomen met uitdrogingsverschijnselen. Heftig. Schorpioen, hopelijk wordt het bij jou snel minder!
Ik heb 1 voordeel, als het eruit is ben ik het kwijt en ben niet meer misselijk. Het klinkt heel stom, maar ik hang eerst boven de wc en 5 minuten later zit ik aan het ontbijt.
Oh beter zeg. Ik ben een x over mijn nek gegaan van de Pregnyl. Dat was na mijn eerste Pregnyl shot ooit bij mijn 1ste poging. Ik zat aan m'n ontbijt en ik voelde 'm opkomen en ja hoor. Daarna was het bij mij ook meteen kalm. Bij zwanger zijn ben ik vaak over de hele dag heen misselijk maar gooi het er niet uit.