Geen idee Snoopy. Uit mijn berichtje kan je niks halen mocht je daar op doelen. Wij lopen al sinds 2009 bij het MCK. Onze intake was voor de 2e, vandaar. Maar volgens mij kan je voor IVF/ICSI wel snel terecht! Succes morgen meis.
Dank je wel! Ik doelde niet zozeer op jouw bericht maar had hier op het forum al meer verhalen gelezen over het mck en dat het dus best snel kan gaan omdat je geen wachtlijsten hebt. Vraag me alleen wel af of we daar ook weer helemaal door de molen moeten? We weten inmiddels wel dat het zaad van mn man erg slecht is ( hebben ook al 2x zaadonderzoek bij mck gehad aangezien ons ziekenhuis daarmee samenwerkt)
Ik kan alleen zeggen hoe het bij ons is gegaan. Ze vragen de papieren op bij het ziekenhuis waar je loopt (kan wel raden welke dat is dan haha) Gok dat jij misschien nog moet bloedprikken en een echo krijgen. Maar verder zal er weinig moeten gebeuren denk. Het gaat heel snel daar, niet zoals in het zh.
@ snoopy Bij ons ging het heel snel. Eind nov 2011 1e gesprek gehad bij het MCK. Me partner moest een pesa ondergaan, dat kon op zeer korte termijn (2 weken erna) en vandaag heb ik alweer de TP dus heel snel gegaan allemaal @ dreamer K*t bezuinigingen :x Wel fijn dat je groen licht hebt, nu nog een datum prikken
Hoi snoopy, wij hadden ons eerste gesprek in mck hebben ze de papieren opgevraagd bij ziekenhuis waar we daarvoor waren.. En toen me menstruatie begonnen kon ik meteen met me eerste poging beginnen.
Tara, Jeetje, 5 goede Embryo's dus, wat een goede oogst, toch? Worden de andere allemaal ook ingevroren dus? Spannend hoor Meis, hopen op een mooi, knalroze testje!! Ik duim voor je mee! Snoop: Welkom! Bij mij ging 't ook allemaal vrij snel! Volgende maand start IVF! Ga je dan nu ook helemaal over naar 't MCK? Ikkuh: Wachten duurt idd altijd lang, haha!! Ben een stukje ongeduld! Maar goed, we wachten met z'n allen hier natuurlijk allemaal ook al zo lang op zo'n mooi wondertje! Dit hele forum moet dit jaar gewoon compleet op roze! Liefs, Elvi
Ik heb 1 emmy aan boord Helaas kreeg ik ook te horen dat de andere 4 embryo's niet ingevroren werden. Ik was te geshockt om te vragen waarom maar we hebben dus maar 1 emmy Heb ook maar niet durven vragen wat de kwaliteit van dit embryo is pff... Nou ja, wachtweken zijn begonnen hier
MCK hanteerd hele strenge cryo criteria volgens mij. Dus dan zullen ze 'niet goed genoeg' zijn geweest om in te vriezen denk. Wel balen zeg Extra hard duimen dus dat deze emmie blijft plakken!! Wanneer mag je testen?
@ dreamer Ik mag over 2 weken testen, dus 5 maart ongeveer... Hoop ook zo dat deze emmy blijft plakken..
Hai Tara, we duimen allemaal met je mee Meissie !! Goh, wat een spannende tijd! En wat jammer dat de andere emmy's niet ingevroren zijn zeg! Weet je wat ik me afvraag, ik weet dat ze bij MCK maar 1 emmy per keer tp-en (laatste IVF is dan in overleg of je er 1 of 2 hebt, volgens mij, maar weet ik ook niet helemaal zeker). Stel je hebt alleen maar emmy's die redelijk zijn. Dus niet supergoed, maar wel redelijk of matig, mag je er dan wel 2 per x terugplaatsen? Of niet ? Ben daar heel benieuwd naar! Ieder zh kijkt daar toch een beetje anders tegenaan wat ik er nu van lees nl. Liefs, Elvi
Hoi meiden, Bedankt voor jullie reacties! Ik zou graag mee willen kletsen als jullie dat goed vinden? Nou vanmorgen dus naar de gyn geweest en ik zit eigenlijk nog steeds een beetje zo omdat het blijkbaar dus allemaal heel erg snel kan gaan. We mogen officieel beginnen met ICSI. Heel fijn natuurlijk maar toch ook wel heel erg spannend allemaal. Ik heb gelijk een recept meegekregen en een lijst waarop staat op welke dagen ik welke hormonen moet spuiten. Ik begin met Decapeptyl en dan op dag 3 Puregon erbij. Vervolgens Pregnyl en Utrogestan tabletten. Ik heb gelijk bloed laten prikken en we moeten nu alleen nog een afspraak maken met de fertiliteitsverpleegkundige voor een prikinstructie.Ik kan dus starten als mijn volgende cyclus begint dus dat zal ergens 12 maart zijn ongeveer. Nu weet ik niet of we dat ook gelijk doen of dat we het nog 2 rondes zelf proberen. Vanaf de punctie gaan we naar MCK maar alles ervoor dus ook de echo is gewoon hier in het ziekenhuis. Ik hoorde trouwens dat ze maar 1 embryo per keer terug plaatsen juist ivm de kans op een meerling is dat bij jullie ook zo? @Tara26,jeetje wat spannend nu meid! Maar ook wel schrikken lijkt me als er maar 1 goede embryo tussen zit je hoopt toch altijd dat er nog een paar ingevroren kunnen worden. @grotebabywens, we doen het eerste gedeelte in het ziekenhuis en vanaf de punctie gaan we naar MCK. Spannend hoor IVF!
Oke ik heb dus egelijk al antwoord op mijn vraag Is dat dus iets vanuit MCK dat je maar 1 embryo terug geplaatst krijgt?
Hai Snoopy, yep, maar de meeste ziekenhuizen doen dat zo hoor, ik geloof dat Nijmegen daarin weer een uitzondering is en ook in Dtsl. doen ze wel meerdere als je dat wilt! Hey Meiden, nog een vraagje. Hoe lang duurt 't bij jullie meestal (of gemiddeld) zo ongeveer vanaf je start menstruatie en dus prikken e.d. voor IVF, tot aan de punctie? Is dat ook gemiddeld zo'n 14 dgn.? Dan kan ik daar eens mee rekenen! Liefs, Elvi
@ grotebabywens Ik begon met decapeptyl op de 1e cyclusdag 5 februari, 7 februari met puregon erbij en had 17 februari de punctie en dus vandaag de TP Ik heb alleen maar 2 fm's gehad en meestal heb je er 3 dus dan idd 14 dagen tot aan de punctie @Tja dat van die meerdere emmy's. Ik was best geshockt vanochtend toen ik het hoorde dat ik nauwelijks heb gereageerd. Wat jij zegt over matige embryo's klinkt voor mij heel logisch en als wij de keuze hadden had ik er graag 2 teruggeplaatst willen hebben. Maar blijkbaar is het bij MCK niet toegestaan anders hadden ze het wel gevraagd neem ik aan Maar ik vind het wel een domper achteraf, want 4 misschien wel redelijke emmy's zomaar weg @ snoopy Succes meid, lekker snel starten dus
Onder de 30 jaar plaatsen ze sowieso nooit 2 emmies terug volgens mij. Of er moeten bijzondere omstandigheden zijn. Is iets wat toch wel landelijk de regel is volgens mij. Een meerlingzwangerschap is erg risicovol. @Snoopy: super dat het zo snel kan allemaal!
Hai Tara, thanx voor je antwoord Meis, dan weet ik een beetje, dat dat dus ongeveer hetzelfde is als bij IUI met hormonen. Ik heb bij IUI dus ook altijd heel vroeg ins. Op dag 9 of dag 10 zijn eitjes meestal al groot genoeg. Maar artsen zeggen dat dat met IVF dan niet zo hoeft te gaan, want je eigen cyclus wordt dan ook echt helemaal plat gelegd, dus alles werkt wat anders. Vandaar dat ik me dat zo ineens afvroeg. Dreamer, ja klopt. In mijn familie komen best veel tweelingen voor. Is idd wat zwaarder en meer risicovol. In NL doen volgens mij idd de meeste zh's het zo (1, mits...). Ik hoor van Nijmegen nog wel eens andere verhalen, maar dat is dus niet uit eigen ervaring. In Dtsl. en Belgie is het volgens mij wel vaker anders van wat ik nu hoor maar ook dat weet ik niet uit eigen ervaring. Meiden, wij gaan gewoon netjes allemaal op roze hoor dit jaar. Goed voor 't MCK en goed voor ons, hihi! Liefs, Elvi
Toen bij ons de eerste ICSI poging een vmk werd met 4weken en 3dagen. hebben wij ook gevraagd of er de volgende keer 2 terug mochten maar dat mocht niet gezien mijn leeftijd toen nog 24. Snoopie ik had ook alles voor de punctie in eigen ziekenhuis en moest idd voor punctie en tp naar MCK. Mijn man en ik zijn van plan dit jaar weer te beginnen. voor een brusje
tara--> hoe voel je je nu? hoop dat het allemaal goed gaat... balen van de andere emmy`s kan me voorstellen dat het een heel raar idee is. dreamer--> bedankt.. dat wist ik dus niet wat ze eventueel doen met het zaad maar nu wel snoopy--> spannend word het nu allemaal voor je gaat zeker snel he. grotebabywens--> bij mij vanaf het prikken tot de punctie heeft dacht ik ong. 16 dgn. geduurd over de terugplaatsing heb ik dat toen ook gevraagd of er 2 mochten en toen zeiden ze dus ook dat ze dat niet willen vanwege dus het risico ze doen het eigenlijk alleen als je boven de 30 bent, maar ze zei wel dat ze dat misschien wel bij de laatste poging 2 terugplaatsen. zelf snap ik het ook niet allemaal me vriend waren in het amc daar is alles nagekeken en daar doen ze alleen de eerste ronde 1 tp en bij de 2de ronde al 2 dus dat vind ik wel heel apart dan dat het amc het wel doet... wij zijn dus naar mck gegaan omdat bij het amc wachtlijst een jaar zou zijn alleen dat jaar is al voorbij en wachtlijst was nog steeds hetzelfde dus ben blij dat we in het mck terecht zijn gekomen dan maar een stukje rijden
@Ikkuh: ziekenhuizen/klinieken mogen zelf beslissen hoeveel ze er terugplaatsen. Maar over het algemeen doen ze onder de 30 1, bij de laatste poging 2 indien gewenst. @Tara: hoe is het nu? @All: wij twijfelden of we de aankomende ronde ervoor zouden gaan of toch zouden wachten tot eind maart zoals we bij de intake hadden aangegeven. Nu hebben we lekker een vakantie geboekt in de week van mn aankomende ei, dus we gaan er pas eind maart voor. Even lekker ontspannen en dan vol goede moed ertegenaan!