Hallo lieve mede forummers. ruim 2,5 jaar geleden ben ik de medische molen gekomen ivm knobbel in de borst en die is er uit gehaald omdat ze niet zeker wisten of het een variant is die kwaadaardig werd. Gelukkig was alles prima ! Echter nu voel ik weer op ong de zelfde plek een bobbel, heb het nog nooit gevoeld dus litteken weefsel lijkt me niet ? Maar ik voel t alleen als ik lig. zou ik hiervoor de huisarts moeten bellen of zouden jullie t laten gaan ? Bij die vorige voelde ik me achteraf ook een aansteller. Al was het noodzaak want door de zwangerschap begon hij hard te groeien en extra pijn te doen dus wat te doen ?
Lijkt me logisch... De dokter bellen natuurlijk Al staat je topic niet helemaal goed hier denk ik.. Tussen de spelletjes en raadsels
Zeker bellen!! Niks geen aanstellerij, knobbels in je borst horen er niet. Doen hoor! Als je het niet doet en het blijkt toch iets te zijn... Ik duim voor een meevaller!
Goed dat je gebeld hebt. Succes vanmiddag! Idd beter te vaak voor zoiets komen dan 1 x te lang wachten.
Succes! Het hoeft niet altijd erg te zijn he.. ik heb een lang werpige strengel in kijnborst.. is verdikt klierweefsel.. ool een hoop spanning & stress voor niks.. maar beter 1 x te veel dan te weinig..
Nee ik weet dat t niet erg hoeft te zijn. Gelukkig ! Maarja doet me toch weer denkeb aan aug 2012. Huisarts, per direct naar t zh voor punctie met de mededeling over 5 dagen wordt u gebeld. Maar die middag werd ik al gebeld op een verkeerd nr. Doen ze eigenlijk bij knobbels altijd punctie/mammogram ? Weet iemand dat.
Ik begrijp je twijfel niet ik had al een afspraak gemaakt. En ik ben echt niet van zo snel naar de arts gaan maar met dit soort dingen!
Bij mij voelde de huisarts niets maar omdat ik wel wat voelde kreeg ik een echo.. was 24 te jong voor een mammo.. echo is besproken met chirurg & was niks ergsopte zien..
Ja huisarts voelde t hier wel en hij belde direct naar t ziekenhuis voor een punctie maar echo inderdaad kan je t ook mee zien. Helemaal niet aangedacht Zal weer schelen als alleen dat nodig is. Met de punctie kwamen ze amper door mijn weefsel heen. Ik heb dus erg gebloed voor een naaldknopje en hele borst was blauw auuwww!
Ja ik vraag dit serieus. Ik ben al 1 keer geweest en dat was uit eindelijk goed aardig. maar dat voelde je in welke positie ik was. Dit voel ik alleen als ik lig, dus ik twijfel of t iets moet zijn of gewoon erbij "hoort"
Je zult waarschijnlijk een mammografie krijgen. Bij jonge vrouwen wordt soms ook standaard een echo gemaakt, omdat het borstweefsel te compact is waardoor je niet alles goed op een foto ziet. Soms wordt alleen een echo gedaan als ze iets op de foto zien, wat ze nader willen bekijken. Is er na de echo twijfel wat het kan zijn, dan wordt een punctie gedaan. Een punctie is zeker niet standaard. Het maakt niet uit dat je het alleen voelt als je ligt. Het is maar net waar de afwijking zit: diep, aan de oppervlakte, welke kant van de borst, enz. Soms voel je het dus alleen als je ligt of staat. Soms voelen vrouwen ook helemaal niks als het te diep zit en komt het pas aan het licht bij een bevolkingsonderzoek. Het zegt dus niks als je het alleen bij een bepaalde houding voelt. Succes & laat je even weten hoe het gegaan is? Hopelijk is er niks aan de hand!