Hoi meiden, Ik kom er even niet uit. Ik gebruik sinds begin dit jaar ovulatietesten. Ondanks dat mijn cyclussen (nog) niet regelmatig zijn is de positieve ovulatietest altijd op dezelfde dag in mijn cyclus. Dat was nu dus afgelopen maandag. En ja, een positieve test. Maar nu test ik door (doe ik altijd en dan lopen ze vanaf de volgende dag meteen weer af) en blijft het een positieve test. Nu dus al 3 dagen. Niet dat ik me zorgen maak maar.. Ik vraag me dus af wanneer mijn ei dan springt. Moet ik uitgaan van zoveel uur na de eerste positieve test of de laatste? Springt je ei dus als je een piek hebt bereikt of als de piek weer gaat dalen?.. In de bijsluiter staat dat je na een positieve test die cyclus niet nogmaals hoeft te testen, dus ik ga van het eerste uit. Wie weet het zeker?
Heb je foto's van je testen? Zijn ze allemaal positief? Hier had ik ook in 2 dagen tijd 3 positieve testen... Alleen de 1e en 3e waren net zo donker als de controlestreep en bij de 2e test was de streep echt donkerder dan de controlestreep. Die heb ik zelf dus aangehouden.
Bedankt voor jullie reacties. Maar helaas.. ik kan nog niet zwanger zijn. Hier een fotootje. Het stomme is dat mijn ovulatietesten nu op zijn dus ik niet door kan testen
Op 13 mei werd ik ongesteld. Dat duurde 4 dagen. Vanaf 25 mei (cyclus-dag 13) heb ik positieve ovulatietesten. Dan kan ik toch met zekerheid zeggen dat die niet reageren op een zwangerschap? Het is toch niet zo dat je ovulatietesten positief blijven als er een bevruchting heeft plaatsgevonden? Mijn vraag is eigenlijk nog steeds: vindt de eisprong plaats in de uren nadat de LH-piek is bereikt of vindt de eisprong plaats in de uren nadat de LH-piek is afgelopen?
Je moet rekenen vanaf het begín van de piek. Dus minstens gelijk aan de controlestreep. Niet vanaf het moment dat hij nog duidelijker wordt dan de controlestreep. Staat overigens ook vrij duidelijk in de gebruiksaanwijzingen van de testen.
Alleen het begin van de piek is van belang. De een heeft een korte piek en de ander een lange piek. Dat zegt dus helemaal niets over wanneer je ei springt. Je ei springt 24 tot 48 uur na het starten van je piek.
Ik vind al de ovutesten positief behalve de eerste. En ze worden steeds donkerder. Ik zou echt even een zwangerschapstestje doen. Je 'menstruatie' van 13 mei zou een innestelingsbloeding kúnnen zijn. Succes!
Ben het met Adriana eens! Denk ook dat de kans aanwezig is dat je zwanger bent. Dus echt even een zwangerschapstest doen voor de zekerheid
Ha, dat zijn onverwachte reacties (die ik nu pas lees....)! Aan dat piepkleine kansje waag ik morgen toch een testje
Hoezo 'morgen' dacht ik. Impulsief als ik ben maar meteen een plasje opgevangen.. Gewoon een positieve test!! WHAAT! Ben ik zwanger???? Ik zit te shaken van de spanning haha! Hoop het zo! Maar het voelt nu zo ontzettend onwerkelijk, 2 van die streepjes.. Foto is na 4 minuten genomen. De streep is nu nog duidelijker.
En nu dan..? Is dit 6 DPO of 28 DPO. Als mijn menstruatie van 13 mei een innestelingsbloeding was is vandaag 28 DPO. Maar voor 6 DPO vind ik het wel een erg duidelijke streep.. Er zijn vast meiden hier die er meer verstand van hebben dan ik
Dat is nog eens een leuke verrassing! Hopelijk lopen de testjes mooi op Alvast voorzichtig gefeliciteerd.
Of 13mei was wel een echte menstruatie maar je ei was vroeg bijv dag 10. Dan ben je nu 9dpo. En dit is een mooi streepje voor 9dpo!