Lieve allemaal, Op 20 augustus heb ik een positieve ovaluatie test in handen gehad. Op maandag 4 september heb ik met clearblu zwangerschap test positief getest. Hij gaf aan zwanger 1-2 weken. Mijn geluk kon niet op. Eindelijk na al die jaren toch nog spontaan zwanger geworden. Nu komt het. Testen van de action worden ipv donkerder lichter. Vandaag toch weer een clearblu getest en die staat nog steeds op 1-2 weken. Is dit mogelijk? Ik had verwacht dat er nu wel 2-3 weken zou moeten staan. Volgens berekening van mn eisprong zou ik nu 5 weken zwanger moeten zijn. Ik heb pas 25 september een afspraak bij de gyn. Voel me zo onzeker
Ai..dat klinkt idd niet goed. Lichter wordende testen waren hier altijd de voorbode van een miskraam. Hoop toch het beste voor je, maar bereid je ook voor op een bloeding. Sterkte met deze onzekere tijd.
Bij mij bleef de clearblue test ook 1-2 weken aangeven toen een miskraam in aantocht was. Je zou inderdaad 3+ weken moeten zien. Maar je zult ook weer niet de eerste vrouw zijn waarbij het HCG iets langzamer stijgt dan gemiddeld. Helaas kun je niets anders doen dan afwachten of even de verloskundige bellen voor een vroege echo. Sterkte!
Een kennis van mij heeft ook samen met mij positief getest en bij haar geeft ie nu 3+ aan. Ik voel het gewoon aan dat het niet goed zit helaas.
Als ik het zo lees klinkt het inderdaad niet goed helaas. Ben ook benieuwd naar een foto van je testen.
Heb je foto's van de testen? Bij mij werden ze toen ik voor de 2e x zwanger was ook lichter, helaas betekende dat bij mij een miskraam. Hoop voor je dat het goed gaat! Altijd vervelend, zo lang in spanning zitten.
Hmm dat klinkt inderdaad niet zo positief Als je obv je ovulatietest nu 5 weken zou zijn zou hij al moeten overgaan naar 3+. Bij mijn was hij ook een paar dagen later, maar ik had wel al snel een 2-3. Bij sommige vragen loopt het hcg wat trager op, maar dat je actiontest lichter wordt is gek. Kan je een foto plaatsen van je testen?
Helaas klopt je intuïtie vaak wel. Ik voelde ook al vanaf dag 1 aan dat het niet goed zat bij mijn vorige zwangerschap. Met deze zwangerschap testte ik met 4w5d al 3+ en de hele zwangerschap voelde vanaf dag 1 al heel anders. Heel veel sterkte met afwachten. Misschien is er nog hoop! Niet bij iedereen stijgt hcg even snel.