Alles was gelukkig weer goed. Ze lopen precies op schema en hadden beide een kloppend hartje met 6+1. Nu moet ik er alleen zelf wat meer vertrouwen in krijgen
Jaa wat fijn! Gefeliciteerd. dat vertrouwen is ook heel erg moeilijk, kan me voorstellen dat dat bloedverlies niet helpt. Plan maar lekker veel echo’s om die eerste periode door te komen
Hoi! Ik wil wel meeschrijven! Ik lees dat de meeste van jullie nog in het spannende eerste trimester zitten, heel veel succes! Ik hoop dat jullie allemaal mooie echo’s zullen blijven hebben. Ik ben 36 weken zwanger van onze tweeling, dichoriaal, diamniotisch. Dit zijn ons derde en vierde kindje. Wij gaan een andere spannende tijd gemoed dus
Morgen gaan we een planning maken! Zo spannend! Morgen krijg ik inwendig onderzoek om te kijken of er al iets van verwerking of ontsluiting is. Op basis daarvan wordt besloten of eerst een ballon nodig is of dat direct de vliezen gebroken kunnen worden. En dan gaan we samen een datum kiezen voor de inleiding. Beide baby’s liggen met hun hoofdje naar beneden, dus ze liggen er in principe goed voor. Ik ben zo benieuwd!
Ik heb vandaag de suikertest gedaan, ik heb 2 grote baby’s in mijn buik. Eentje is echt behoorlijk groot en zit ook ruim in vruchtwater, dus hopelijk geen zw. Diabetes.
Ik moet zeggen dat ik mij vooral druk maak over of ze blijven zitten. Als dat enigszins zeker is (morgen weer een echo) dan denk ik dat ik mij pas druk ga maken over dat het er twee zijn.
Ohh ja hoor ik was ook totaal niet verbaasd want ik had ook 2 embryos teruggeplaatst gekregen en het hcg niveau was heel hoog Het enige wat ik me afvraag is hoe ik die 2 kleine babys moet gaan borstvoeden terwijl ik de andere kids ook klaar moet maken voor school elke ochtend
Hoi Clueless, hier ook ruim vruchtwater (zelfs nu nog met 36 weken) en 1 (hele) grote baby en 1 gemiddelde baby. Ik heb ook de suikertest gedaan, waardes waren perfect. Toen bleek dat baby 2 zo snel groeide wilde ze de test eigenlijk herhalen, maar het was gelukkig nog te dicht op de vorige En toen serieus met de gynaecoloog gekeken naar de twee kinderen die we al hebben, zij waren ook groot, geen diabetes, en ook naar de lengtes van mijn man en mij en toen kwam ze tot de conclusie dat het waarschijnlijk gewoon bij ons hoorde dat we grote baby’s maken Ik hoop dat dit voor jou ook gewoon het geval is!
goed om te horen! Ik vond t wel gek dat t ineens in 2 weken dan zoveel is geworden (dat vruchtwater, groot waren ze altijd al). Misschien ook gewoon net toevallig hoe ze meten en hoe de baby’s liggen. ik was zelf als baby behoorlijk groot bij de geboorte, 4,5 kilo, en mijn eigen dochter was ook niet heel klein 3850 gram. Dus maak me niet heel veel zorgen .
Gefeliciteerd met jullie zwangerschap! Ik ben inmiddels alweer bijna 7 jaar geleden bevallen van mijn 3 baby's, maar ik zag dit topic dus wilde even reageren! Het is zo mooi om mee te maken.
Wauw! Drie baby’s! En ik vind mijn zwangerschap met twee baby’s al zwaar Hoe heb jij het eerste jaar ervaren? Wij hebben de eerste week natuurlijk kraamzorg, daarna komt mijn moeder een week en daarna is mijn man nog een maand thuis. Ik ben benieuwd of we het zo gaan redden, ook omdat we al twee kinderen hebben die ook hun aandacht nodig hebben. Als ik sommige verhalen lees wordt het zo zwaar. Misschien ben ik een beetje naïef in mijn hoop dat het allemaal wel los zal lopen. Mijn eerste twee kinderen waren relaxte baby’s, die deed ik in de kinderwagen en dan gingen we lekker op pad. Dat was mijn plan nu weer.
Het eerste jaar vond ik eigenlijk heel makkelijk. Ik deed alles gelijk alleen. Bij thuiskomst (na 20 dagen zh) was ik eerst 2 dagen alleen en daarna had mijn partner 1.5 week vakantie. Ik had geen recht meer op kraamzorg en ik wilde geen hulp van familie. Mijn vriend is chefkok dus lange dagen van huis. Is me heel goed afgegaan, maar het waren m'n 1e 3 kinderen. Ze waren ook wel echt heel makkelijk, sliepen redelijk snel door en het ritme met voeding zat er ook redelijk snel al in. Zolang je jezelf niet te druk maakt en rustig blijft, komt het echt allemaal goed! Het is wel echt fijn dat de partners nu ook langer vrij zijn.
@Teapot ik had hier een eigen topic in die tijd die veel gelezen wordt. Als je het leuk vind en tijd over hebt roflmao dan is ie nog te lezen. Niet 1, niet 2, maar 3 wondertjes heette ie