foto plaatsen

Discussion in 'Over deze site' started by annaenmarie, Nov 10, 2015.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. annaenmarie

    annaenmarie Actief lid

    Nov 25, 2010
    313
    0
    16
    Kok
    Turnhout, België
    Hoi,

    Misschien een domme vraag maar hoe moet ik een foto bij mijn berichten plaatsen?
     
  2. Beheer

    Beheer Administrator
    Staff Member

    Feb 11, 2005
    16,274
    2,976
    113
    Sorry voor onze late reactie.

    Als je een bijlage aan je bericht wilt toevoegen, gebruik dan de pagina 'Plaats reactie' of 'Nieuw onderwerp', en niet 'Snel reageren'. Om op de pagina 'Plaats reactie' te komen moet je op de knop 'Plaats reactie' klikken bij het onderwerp waar je bent.

    Op deze pagina zie je onder het berichtvenster een knop 'Beheer bijlagen'. Als je op deze knop klikt, wordt een nieuw venster geopend waar je bijlagen kunt uploaden. Je kunt een bestand uploaden vanaf je computer of vanaf een andere URL. Gebruik het veld dat van toepassing is. Je kunt ook het bijlagepictogram in het berichtvenster gebruiken om het bijlagevenster te openen.

    Als je een bestand wilt uploaden vanaf je computer, klik dan op de knop 'Bladeren' en zoek het bestand. Wil je een bestand uploaden vanaf een URL, voer dan de volledige URL in het tweede veld op deze pagina in. Als je een van de twee velden hebt ingevuld, klik dan op 'Uploaden'.

    Zodra het uploaden voltooid is, verschijnt de bestandsnaam onder de invoervelden. Je kunt het venster dan sluiten en terugkeren naar de berichtpagina.

    Met vriendelijke groet,
    Beheer Zwangerschapspagina.nl
     
  3. annaenmarie

    annaenmarie Actief lid

    Nov 25, 2010
    313
    0
    16
    Kok
    Turnhout, België
    Dank je wel voor jullie reactie! Ik ga het eens bekijken!

    Groetjes,
    annaenmarie
     

Share This Page