Is er een goed alternatief voor de combisleeper?

Discussie in 'De babyuitzet' gestart door zolief, 27 aug 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. zolief

    zolief Niet meer actief

    Ik gebruik al maanden de combisleeper en ben hier super tevreden over. Het grote voordeel vind ik dat de slaapzak volwaardig beddengoed is. Binnenkort ben ik toe aan een maat groter, maar ik vind die combisleepers behoorlijk prijzig en aangezien ik er minimaal 2 moet hebben...

    Is een 'gewone' dikke slaapzak eigenlijk niet voldoende? Of moet je dan alsnog een deken / laken gebruiken? (waar mijn dochter na 2 sec. onder vandaan is :))
     
  2. luukske

    luukske VIP lid

    5 sep 2008
    6.682
    0
    0
    verpleegkundige
    limburg
    is even kijken op marktplaats niks?
    ze staan erop, en soms nieuw of zgan! even wassen, en klaar is kees....maar dan moet je natuurlijk wel een 2e hands willen aanschaffen
     
  3. miss anita

    miss anita Bekend lid

    22 jan 2006
    796
    0
    0
    heb ze alle2 van mp gekocht en zien er als nieuw uit
    dikkke slaapzak voldoet niet zoals de combisleeper
     
  4. consider

    consider VIP lid

    24 jan 2008
    14.036
    1.857
    113
    Provincie Groningen
    Ik heb ook een combisleeper...en daarnaast gebruik ik een hele dikke slaapzak van de hema, en een dunne slaapzak van de hema.
    Dus als de combisleeper in de was zit...gebruik ik een van de hema slaapzakken.
     
  5. zolief

    zolief Niet meer actief

    Ik heb zelf ook 1 van mijn 2 combisleepers via marktplaats, dus dat vind ik geen probleem. Maar ik vroeg me met name af of een gewone dikke slaapzak ook volstaat. Ik heb die van de Hema in mijn handen gehad en die lijkt mij aardig warm voor de winter.
     
  6. zolief

    zolief Niet meer actief

    Ik denk dat ik het zo ook maar ga doen!
     
  7. consider

    consider VIP lid

    24 jan 2008
    14.036
    1.857
    113
    Provincie Groningen
    Die van de hema is ook dik genoeg...niet die ze nu hebben...maar die ze straks in de winter weer verkopen.
    Trouwens...de combisleeper kun je eventueel ook eventjes in de droger doen als die niet helemaal droog is.
     
  8. Sarah84

    Sarah84 VIP lid

    21 jul 2008
    6.665
    1
    0
    Student en moeder
    Dordrecht
    Die dikke van de HEMA had ik hier ook afgelopen winter...die vond ik ook erg goed en die ga ik als het koud is en ze ze weer hebben ook zeker halen!

    Ik heb alleen nog nooit de mouwen eraan gehad...dan gaat Finn erg protesteren ;)
     
  9. Madeliefke

    Madeliefke VIP lid

    19 jan 2008
    6.317
    216
    63
    De Puckabag is een slaapzak die gelijkwaardig is aan de combisleeper. Zou even op de site van Puckababy kijken voor de specificaties :)
     
  10. Ik heb ook de puckabag, die is in twee lengtes te verstellen. Je krijgt een dikke zak en een dunne zak. Die kan je aan elkaar vastritsen voor de winter en in de zomer gebruik je alleen die dunne. Mouwen kunnen er ook af. Ik heb er geen seconde spijt van gehad.
     

Deel Deze Pagina