Meeste baby's binnen een uur na geboorte op Social Media

Discussie in 'Films, televisie en nieuws' gestart door lucymila, 5 sep 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
?

Herken jij jezelf in dit bericht?

  1. Ja, ik post VEEL foto's van mijn kroost/zwangerschap op social media

  2. Nee, ik post NOOIT foto's van mijn kroost/zwangerschap op social media

  3. Anders (laat reactie achter)

Meerdere stemmen zijn toegestaan.
De resultaten zijn alleen zichtbaar na stemmen.
  1. Micchan

    Micchan VIP lid

    24 jan 2012
    22.458
    2.258
    113
    Vrouw
    Wenen
    Wow :$
     
  2. kwebbel86

    kwebbel86 Niet meer actief

    Foto's BLIJVEN op internet. Je hoeft je naam maar in te typen en je profielfoto komt er op. Laatst een foto van een meisje bloot in een emmer waar ik dus ook haar onderkantje kon zien. Ik heb de moeder gewaarschuwd (ouwe bekende van me) en ze reageerde gewoon erg raar. Snap niet dat ze de foto er niet afhaalde. Ondanks dat jij denkt dat het goed beveiligd is, is dit vaak niet zo.
     
  3. BuffySummers

    BuffySummers VIP lid

    16 sep 2008
    16.607
    7
    38
    Mars
    Toen mijn zoontje geboren werd, zat ik nog niet op FB. Ik had alleen Hyves en ik heb pas na 3 dagen een foto erop gezet geloof ik. Ik had nog niet eens internet op mijn telefoon toen:$. We moesten ook nog in het zh blijven na de geboorte dus totaal niet bezig met social media.
    Als we ooit nog een kindje krijgen denk ik niet dat ik dat meteen al op FB ga zetten.
    Ik post zo nu en dan een foto van de kleine. Niet elke dag. Soms heb ik wat uitgeprobeerd met onze camera en de leukste/mooiste resultaten zet ik er dan op.
    Maar elke dag een foto posten vind ik niet nodig.
     

Deel Deze Pagina