Heeeee.. ik kom ook uit het Noorden....! DRENTHE! Woon in de buurt van Emmen.... en ik wil ook graaaaag mee... 27 oktober: Greetje, Kalush, Pendrag, Thérèse 3 november: Greetje, Wup(overdag), Kalush, sybje, Pendrag, Lizab, Thérèse 10 november: Greetje, Wup, Kalush ,redone, Pendrag, Lizab, Thérèse 17 november: Greetje, Kalush, sybje,redone, Pendrag, Thérèse 24 november: Greetje , Kalush,redone, Pendrag, Lizab, Thérèse 1 december: Greetje, Wup, Kalush, Lizab, Thérèse 8 december: Greetje, Wup, Kalush ,redone 15 december: Greetje, Wup, Kalush, Pendrag, Thérèse
Ik vind het prima... Kan iemand dan nog even een berichtje sturen met waar we dan een bakkie koffie gaan doen... Plaats, adres, tijd, etc. Misschien is mobiele nummers uitwisselen onderling (degenen die meegaan) ook geen slecht idee? Kun je dan plotseling niet, ben je later of kan je het niet vinden, dan kan je iemand bellen!
Het idee was geopperd om bij nienoord/leek een bakkie te doen. Ik stel voor begin vd middag? Ik krijg s avonds eters dus moet dan weer thuis zijn. @Syb, kan ik nog steeds met jou meerijden?
Oke... maar dan is het wel prettig om even een naam van de locatie te weten en het adres... Ik neem aan dat daar iets van een restaurantje of zo is? En een preciese tijd? En nemen we kinderen mee? En wat vinden we ervan dan om even onderling de mobiele nummers uit te wisselen? Het moet natuurlijk wel even heel concreet afgesproken worden zodat het ook echt duidelijk is lijkt me...
Van mij mogen de kids mee hoor. Telefoonnummers lijkt me wel handig. Misschien ook ff in combinatie met de "echte" namen. Als iedereen die meegaat even zijn naam/nummer naar de rest PB't?
Ik ga graag mee. Ik neem mijn dochter van 8 maanden mee. En misschien stiefdochter van 8 jaar, beetje afhankelijk van tijd die we afspreken. Mobiele nrs uitwisselen is prima idee. Misschien handig om dit per tweetal te doen? En dan via pb. Ik ga tenminste mijn mobiel niet zo op een forum zetten. Wie heeft het adres van Nienoord? Ik ken wel de 'speeltuin' maar zit daar ook gelegenheid bij voor lekker bakkie?
Als iedereen nu even via pb zijn echte naam en nickname hier met mobiel nummer naar mij doet... dan maak ik er wel een lijstje van en dan stuur ik die weer naar iedereen die zijn naam heeft ingevuld bij 3 november... Dan hebben we dat vast rond.. Voor mij een kleine moeite... Kee?
@ Therese Prima! Komt er aan! Ik weet het adres van nienoord niet, maar er is vast wel iemand die het wel weet!
Oke.. ik zie de namen en mobiele nummers dan wel tegemoet in mijn pb. Zodra ik ze allemaal heb, krijgen jullie ze ook... Wie opperde het om naar Nienoord te gaan dan? Die persoon zal ook een adres weten neem ik aan?
Zie net wel dat het speelpark van Nienoord dan wel gesloten is, maar er is ook een hertenparkje en volgens mij is het restaurant gewoon open. http://www.landgoednienoord.nl/
hey wup je kan nog stees meerijden hoor ! moet hier even in de groep gaan gooien thuis hoe we dat aanpakken. L.sybje
Hee meiden, Lijkt me leuk! Ik heb je een pb gestuurd therese. Ik denk niet dat ik Jesper meeneem, hij is erg gevoelig voor teveel aan prikkels, maar zal eens even kijken. Groetjes Suzanne