@ chiara: alvast sterkte voor straks! Emma is gisteravond nog de hele avond huilerig geweest, ze was ook wat witjes. Ik was er zelf niet de hele avond, dus mijn man heeft haar opgevangen en een flesje afgekolfde melk gegeven omdat ze toch eerder wou drinken. Toen ik weer thuis was, heb ik haar van hem overgenomen. Hij viel gelijk in slaap, was helemaal total loss . Ze heeft toen bij mij nog gedronken, maar bleef huilen. Ik heb haar toen om 22.00u in bed gelegd en ben bij haar blijven zitten, wat gezongen, gestreeld en gepraat totdat ze uiteindelijk stil was en weer kon lachen en keuvelen. Toen is ze verder stil gebleven en ze heeft tot vanochtend 7 uur geslapen, ze werd weer wakker met een glimlach en heeft weer wat kleur in het gezicht. Dus ik denk dat ze het ergste wel gehad heeft. Ik ga nu naar het intake gesprek voor het KDV. Ben benieuwd hoe dat gaat.
Emmetje; Wat vervelend zeg die prikjes. Hoe is ze de dag doorgekomen? Wannneer moet je voor de echo? Ik hoop dat het niets is, maar anders is er ook wat aan te doen. Ik moet volgende week dinsdag voor de echo. Succes op het KDV. Bibiche; Lekker dat ze de 180 heeft opgedronken. Hoe is het met de speirpijn vandaag? Silvie; wat lekker zeg dat verlof. Wat een beer is Jorre zeg! Lekker dat hij zo goed groeit. Ninetje; Succes met de prikjes! Hier gaat het gelukkig weer lekker. Gister naar de Ikea geweest dus Dylan had genoeg indrukken weer gehad, maar was helemaal goed gegaan. Gister de laatste fles om 9 uur en ik werd zelf wakker om half 8 van de wekker en toen sliep meneer nog heerlijk. Heb hem maar snel wakker gemaakt en eten gegeven en nu lkigt hij weer te slapen. Liefs Nathasja
@tassie: haha spierpijn is afschuwelijk kan amper de trap oplopen Ik geef haar alleen de laatste 2 flessen 180 want overdag krijgt ze dat echt niet op @emmetje: bedankt voor je uitleg. Ze ligt ook vaak zo maar ze gaat niet huilen als ik haar recht zet zeg maar. Ik zal zeker afspraak maken bij de ha. Ook voor mezelf want mijn man ontdekte dat een moedervlek heel erg licht is geworden, bijna wit zeg maar dus ik maak me daar ook wel zorgen over. Succes bij het kdv @ninetje:succes met de prikken
Bibiche; Wat vervelend, maar het is voor een goed doel! Zo is het toch prima. DYlan drinkt ook niet altijd zijn fles leeg en ik maak er ook geen probleem van!
@ ninetje. suc6 bij het cb. En een dikke knuf alvast voor Chiara @ silvie. dan moet ik maar oppassen. je vergeet die dingen zo snel Hoewel ik het niet er zou vinden als ik weer zwanger zou zijn, maar ik wil toch liever nog ff wachten. Mijn man wil maar 2 kids ( ik 3) en ja als je nu alweer zwanger raakt weet je meteen dat het de laatste is Luca werd om 7.20 wakker. Na zijn flesje had hij behoorlijk last van een ochtendhumeur. Toen hij weer in bedje lag was het goed en is meteen gaan slapen gek ventje
Wij hadden gisterenavond vrienden op bezoek, met hun 2 kindjes. De dochter had een dikkig onderoog, dus ik vroeg wat het was. Wat denk je: kinderzeer! ( = krentenbaard).Dus ik zat mij een beetje op te vreten, want het is een bacteriele infectie die ontzettend besmettelijk is. Gelukkig kwam Jelte niet . Maar toen ze weg waren heb ik meteen de Dettol gepakt en alles waar ze geweest was en aan gezeten had gedesinfecteerd. WC, tafel, Bank, speeltjes van Jelte en boxkleed meteen de wasmachine in op 60 graden. Deurklinken,kraan,aanrecht noem maar op,overal waar ze aangezeten had. Het zal me niet gebeuren dat Jelte het krijgt..... Ja , die prikjes blijven zielig he, wij moeten volgende week weer. Bibiche vervelend van die moedervlek. Nou, morgen voor het eerst weer werken...... gelukkig komen mijn ouders oppassen.
@Silvie volgens mij is het normaal dat je even kan vloeien na het zetten van een spiraal (heb er zelf geen maar heb vriendinnen daar wel oevr gehoord). @Emmetje hopelijk valt het mee. Jij zei al steeds dat er w.s. iets niet goed was. Dus als ik het goed begrijp kun je met tijdige fysio het aardig behandelen? @Ninetje fijn dat het slapen beter gaat, waar het dan ook door komt. Hoe was het bij het cb. @Chantalk heel herkenbaar. Als Tessa moe is kan ze ook heerlijk 'humeurig'zijn. @Bibiche spierpijn au. Aan de andere kant heb je dan wel het gevoel dat je iets aan je lichaam doet. Ik moet ook echt wat doen maar ik heb de discipline ergens neergelegd en kan het niet meer vinden Tessa heeft tot 8.30 geslapen, heeerlijk zo. Ze is gisteravond en vanmorgen erg druk met haar handje. Ze probeerd dan of haar mobiel of mijn hand aan te raken. Ze vind het interresant maar ook raar dus jengelt er soms wat bij. Ze lijkt dan ook sneller moe, w.s. kost het veel energie.
Hoihoi, Ff snel een vraagje; Elia weegt nu 5020 en mag dus 5 x 150 drinken. Dwz 750 cc per dag min en max 1000cc. Alleen krijg ik er echt niet meer dan 635 in! Heb het nu 4 dagen bijgehouden. Zal het voldoende zijn, of moet ik toch maar de ha bellen?
Hoi! Ik reageer ffkes in het algemeen. De prikjes zijn achter de rug, natuurlijk heeft Chiara wel ffkes gemiept en zielig gehuild maar ze kan echt veel harder...dus het viel alles mee. Echter zijn ook bij Chiara 2 extra plooitjes ontdekt, voor nu doen ze er nog niks mee omdat t verder oke lijkt. Chiara liet zich goed onderzoeken en ligt verder ook niet krom. Ze denkt aan vetrollekes... Het volgende bezoek is bij de arts van het cb en die gaat kijken hoe of wat en of verder onderzoek noodzakelijk lijkt. 3 september zijn we dan weer aan de beurt, we wachten het allemaal wel af. K ga zo ffkes lezen op die pagina. Goed de prikjes zijn gedaan...ze is nu aan fles van 180...ze woog 4780 dus t mag, mits ik me aan de 5 flessen houdt. Even afwachten wat de dag gaat brengen... Hoelang na de prikjes merkten jullie dat t minder ging?
Elia heeft na zijn prikjes zo'n 5 uur geslapen en werd toen huilend wakker. Dit ging over in schreeuwen van zo'n 1,5 uur Kreeg trouwens zondag de tip om SRLgelei op de prikplek te smeren want schijnbaar krijgen de beebs immense spierpijn en gillen ze door de kramp. Dit gebruiken ze op het cb waar mijn broer met de kids komt.
@ ninetje: srl gelei kun je halen bij de apotheek, of bij een drogist misschien. @ tassie: 5 sept heeft ze de echo. Ze is de avond gisteren redelijk doorgekomen, wel veel huilen maar uiteindelijk heeft ze goed geslapen. Vandaag lijkt ze nog wel een beetje uit haar ritme, maar dat kan ook doordat we naar het kdv moesten. @ erica: de fysiotherapeut wil eerst de echo afwachten, afhankelijk daarvan zal ze ofwel fysiotherapie krijgen of bij de orthopeed terecht komen denk ik.
@ jingels. wat dom van die vrienden zeg.....ik zou het zelfde gedaan hebben Kindje van vrienden had laatst gordelroos (dat dacht de ha), maar zij hebben fijn gewacht met aankomen tot het over was.
Emmetje: Wat vervelend dat Emma zo'n last had van die onderzoeken! Bij Yildou is ook een extra plooi ontdekt en wij hebben morgen de echo van de heupjes. Maar Yildou is ook al bijna 4 maanden. Jij moest nog tot 5 sept wachten zag ik? Wat lang zeg! Nog een dikke knuffel voor Emma voor de prikjes. Ik vond het echt zielig. Wij hoeven eind sept pas weer te komen en dan geen prikjes! Die komen pas weer in het nieuwe jaar! Ninetje: Dei SRLgelei is van VSM volgens mij en dus ook verkrijgbaar bij de meeste drogisten. Ook een knuffel voor Chiara voor de prikjes! Bianca: Ook een knuffel voor Elia voor de prikjes! Als Elia goed poept en plast en goed groeit, wakker en alert is, dan zou ik me net teveel zorgen maken. En anders kun je misschien de advieslijn van het CB bellen? Of de huisarts natuurlijk. Je voelt als moeder het beste aan of je kindje genoeg krijgt, denk ik. Erica: Succes met het zoeken naar de discipline! Waarschijnlijk ligt het op die hele hoge plank, waar mijn 'niet-teveel-snoepen'-discipline ook ligt.... Geweldig dat het met Tessa zo goed gaat. Leuk al die nieuwe dingetjes. Jingels: Met krentenbaard op bezoek bij een zuigeling?!? Wat een verstand zeg! Jij hebt echt geluk dat je Jelte lekker boven had zeg! Kan me voorstellen dat je direct in de weer bent geweest met de schoonmaakmiddelen! Heb je je eigen kleren ook gewassen voordat je bij Jelte kwam? Of hebben ze niet bij je op schoot gezeten? Succes morgen met werken. En sterkte. En succes met kolven. ChantalK: Een ochtendhumeur? Grappig zeg. Ik werd vanmorgen 2 x wakker van een druk kletsende Yildou... Ze maakt zelf al een geluid wat lijkt op 'meeeem' (ikke dus). Bibiche: Sorry, heb even gemist waardoor jij spierpijn hebt? Tassie: Dylan heeft een supernacht gehad dus. Heb je nog iets leuks gekocht bij de Ikea? Silvie: Leuk dat je weer even langs wipt. Kan me voorstellen dat het erg druk is met 2 van die kleintjes. 46 weken verlof lijkt me echt wel wat hoor! Maar ik begrijp dat jouw verlof van Britt dus overliep in het verlof van Jorre. Wat groeit die kerel van jouw trouwens! Jeetje, dan is Yildou echt een scharminkeltje met haar 5,5 kg... Maar goed, wij zijn ook met 2,6 kg begonnen... Tigger, Nemo, Liefzonnetje, Assepoester, Rachel, Chantal87 (en de rest natuurlijk): Hoe gaat het bij jullie? Of heb ik jullie berichtjes net over het hoofd gezien? Rachel: Succes met je rij-examen morgen Ben je al zenuwachtig?
Jeuj, ik wou ook dat ik in DK woonde ! Rachel: Veel succes met je examne! Pfff, ik ga zo weer naar Alkmaar, (joepie) en volgende week naar de efteling! Ik heb overigens nu 76 reacties binnen gesleept . Gaat echt hard... Oja, ik had gister iets gezien op tv over een gezin met 7 kids. Dat stel had al 3 kinderen, en wilde toen voor de vierde gaan, en toen kregen ze een vierling het zal je maar gebeuren!
Ik heb weinig tijd, maarrrr... Bianca, geen zorgen maken. Ik heb een tijdje geleden met hetzelfde gezeten, weet je nog? Emma drinkt nu nog steeds 5 keer 150 en meestal nog niet leeg. Ze drinkt nu denk ik meestal zo tussen de 130 en 150 cc. Maar heel lang heeft ze maar 110 tot 130 gedronken. Ik heb het ook bijgehouden een paar dagen en kwam tussen de 580 en 650 cc uit. Je begrijpt dat ik me ook zorgen maakte. Het belangrijkste is dat ze minimaal 500 cc binnen krijgen, vanwege het vocht. Ik ben Emma nog wezen wegen voor het idee en ze was toen in 2 weken ruim 400 gram gegroeid, dus niets aan de hand! Ze nemen echt precies wat ze nodig hebben. Emma kwam ook niet eerder voor voeding ofzo, dus ze zat gewoon echt vol en kwam netjes na 4 uur voor voeding (meestal moet ik haar wakker maken) Dus zolang hij geen honger heeft binnen 3 uur, goed plast en tevreden lijkt, geen zorgen maken.
Simone *SMAK* , ben een beetje druk. We hebben vandaag, morgen én overmorgen bezichtingen. Peet is vandaag weer voor het eerst aan het werk, ben weer alleen. Pff, saai hoor. Net even bij vrienden op de koffie geweest, want tijdens een bezichtiging ben ik niet thuis. Emma isnog steeds sachie. Pff, ik hoop dat ze nu toch wel gauw wat vrolijker wordt. Ze is al een week sachie. Ow ja, bezichtiging van zaterdag waren positief, einde van de week horen we meer, die van vandaag wordt waarschijnlijk niks, gezien haar piano niet naar binnen kan, Dus morgen en overmorgen nieuwe kansen..
@ goddess: zo, jij ligt goed in de markt! Wel uitkijken hoor met die internetdates. Mijn zus heeft er 'ns een daar opgeduikeld aan wie ze op een gegeven de sleutel van haar huis heeft gegeven waarna hij vervolgens dames die hij ontmoette via internet bij mijn zus thuis ontving (..en meer..) ook had ze door hem een SOA opgelopen. (niet echt de meest slimme actie van m'n zus, dat geef ik toe, jij lijkt me wat dat betreft ook wat slimmer) Maar kijk er mee uit, want er zitten altijd rotte appels tussen. @ oja, Rachel alvast heel veel geluk en sterkte voor morgen. Ga er lekker onbevangen naar toe en rij ontspannen! Ik wens je in ieder geval een goede en vriendelijke examinator toe. Ik had bij m'n 2e examen een ontzettende vervelende vrouw, waardoor ik me dus al niet op m'n gemak voelde en ik voelde me gewoon al rot tijdens het rijden. De 3e keer had ik een vrolijke, extraverte examinator die de hele rit gezellig zat te kletsen met m'n rij-instructeur. Toen kon ik gewoon ontspannen rijden en heb ik 't gehaald. ik ben dus vanochtend bij het intake-gesprek op het KDV geweest. Emma was nog wat uit haar hum, had precies tijdens het gesprek honger dus heb ik haar daar gevoed, ook al was de stoel niet ideaal. Vervolgens zat ze flink te persen en is ze helemaal doorgelekt (ze had haar mooie witte broekje aan) ook op mijn (ook lichte) broek. Ik kon haar daar dus gelijk verschonen . Ze vond het aankleedkussen daar zonder hoes wel wat koud volgens mij. Het is een kleine groep waar ze komt, ook krijgt ze een vaste verzorgster, dus ik heb er wel een goed gevoel bij. 14 augustus mag ze komen wennen, het is maar 2 uurtjes (ik dacht dat het langer zou zijn, maar dit is ook prima). Ik ben erg benieuwd hoe ze het daar zal doen.
Joeheeee, mijn Harry Potter is eindelijk binnen! (had 'm in Engeland besteld, was goedkoper) Dus dames, als jullie me missen ben ik waarschijnlijk aan het lezen