Mei 2007 mama's

Discussie in 'De mama's' gestart door simalex, 18 apr 2007.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Niet meer actief

    dat valt wel mee mijn tijd zal ook nog wel komen
     
  2. Niet meer actief

    Ja idd want dan wilt hij de fles echt nietmeer maar boterhammen met pindakaas want daar worden kleine kindjes super groot van :)
     
  3. Rachel1984

    Rachel1984 Fanatiek lid

    22 feb 2006
    4.343
    0
    36
    Pedagogisch medewerkster
    Cuijk
    Haai!

    Wowie de eerste mei mama's alweer! Pff weet het nog zo goed van vorig jaar, eerste dag laatste menstruatie was 1 aug en toen we terug kwamen van onze huwelijksreis had ik op 4 september een posi test in mijn handen. Lijkt allemaal zo kort geleden nog!

    Morgen zijn we ook alweer een jaar getrouwd wat vliegt de tijd toch! Ik wil even zeggen dat ik echt graag op iedereen steeds wil reageren maar het lukt gewoon niet. Vind dat echt jammer maar hoop gewoon dat jullie het niet erg vinden. Binnenkort kletsen we alweer een jaar samen meiden :D Ik plaats even in m,n album een nieuwe foto van Lindsey, de laatste van 3 maanden want morgen is ze alweer 4 maanden.

    Hele dikke knuffel voor iedereen!
     
  4. Niet meer actief

    Hey Lindsay ja het gaat snel he! ik had pas eind sept me eerste positieve test :) dus dat is nog even wachten hahahaha.... maar maakt toch niet uit joh dat je het zo druk hebt.. dat is begrijpelijk ;)

    Knufff

    hoe gaat het met de rest je werk en zo?
     
  5. Rachel1984

    Rachel1984 Fanatiek lid

    22 feb 2006
    4.343
    0
    36
    Pedagogisch medewerkster
    Cuijk
    Ja gaat goed! De moeder belde vanmorgen dat ze ziek was dus ben vandaag vrij. Morgen trouwens ook want dan gaan Jasper, ik en Lindsey wat leuks doen omdat het onze trouwdag is. Ben nu dus druk met opruimen hier ;) De baan is gewoon leuk en vind het al een stuk minder vermoeiend al zal ik niet ontkennen dat het wel veel energie kost 3 meiden :p Lindsey is ook goed gewend en gaat dus allemaal lekker. Zal wel blij zijn als ik het eerste loon heb want nu schieten we de benzine natuurlijk voor en heb al 3x moeten tanken pffff.

    Nou zal snel langer schrijven hoor :D
     
  6. Niet meer actief

    hahaha ja dat is wat minder.. maar alles loont meid..

    Nou succes met alles en have fun morgen :)

    knuff
     
  7. Oek oek

    Oek oek Fanatiek lid

    16 aug 2006
    1.461
    0
    0
    Groningen
    onzewonder: Dat duimpje werkt nog niet altijd mee :) en de speen valt dan steeds uit waardoor ik tig keer naar beneden moet lopen, en hij inmiddels zo wakker is dat ik toch maar de fles geef :rolleyes:

    tassie: dat red hij helaas nog net niet, want van 200 voeding blijft vaak 20 staan, dus drinkt 180

    rachel: die met de beentjes omhoog.. haha.. schattig hoor..
     
  8. Niet meer actief

    Rachel; Alvast gefeliciteerd en veel plezier morgen. Lekker dat het zo goed gaat.

    Onze wonder ja pindakaas. lekker hoor!

    Oek oek; heb je het ook geprobeerd met een doekje aan de speen en dan zijn arm op het doekje leggen. Dylan houdt hem zo vast .
     
  9. Niet meer actief

    met die speen heb ik dus nog geen last van hahaha, maar doekje ligt al klaar om eraan tedoen.. hij haalt de speen er ook zelf uit, maar erin doen ho maar ;) gelukkig gaat hij naar bed zonder speen, maar mocht hij snachts wakker worden dna hup speen erin en dan is het ook goed ;)
     
  10. chantalk

    chantalk Fanatiek lid

    Goede morgen.

    FF snel een reactie van mij.
    We hebben een druk weekend. Morgen verjaardag, zaterdag verjaardag en zondag doopfeest.
    Vandaag naar het cb. Luca krijgt weer prikjes :(

    ercia. ja heerlijk he? wat goed van je dat je alweer 1,5 kg kwijt bent :thumup:

    emmetje. Ik vroeg dat gister ook aan een collega (haar kindje is 1 jr) en iedereen keek me raar aan dat ik Luca al wilde aanmelden voor school. Nu weet ik ook niet meer wat ik moet doen :rolleyes:

    bianca en erica. ik heb ook over liter heen gelezen :) #-o

    ow. wat grappig in de baker zak :D . heerlijk dat hij zo goed heeft geslapen.

    oek oek, leuke foto.

    Ik ga maar eens ff wat poetsen hiero, want kleine man ligt waker in zijn bedje en zal wel zo naar beneden willen :)
    De strijkwasis al klaar dus dat scheelt alweer.
     
  11. Niet meer actief

    ahhhhh luca knuff van joaquin.....
     
  12. Oek oek

    Oek oek Fanatiek lid

    16 aug 2006
    1.461
    0
    0
    Groningen
    ik zal wel weer simpel zijn, maar begrijp het niet... een doekje aan de speen en dan zijn arm op het doekje leggen.... maar als Lars op zijn rug ligt dan liggen zijn armpjes naast hem... of naast zijn hoofd.. dus niet in de buurt van zijn speen......... of snap ik het weer niet :oops:
     
  13. Niet meer actief

    nee je hebt gelijk Dylan slaapt op zijn buik

    sorry.

    dan leg jet het doekje op zijn borst
     
  14. Oek oek

    Oek oek Fanatiek lid

    16 aug 2006
    1.461
    0
    0
    Groningen
    ah, vandaar dat ik het niet begreep..

    Ik zal het vannacht eens proberen.. maar grote kans dat meneertje denkt: "hey leuk! een doekje!" en daaraan gaat trekken en de speen meetrekt :rolleyes: :)

    Maar ik zal het zeker gaan proberen! thanx
     
  15. jingels

    jingels VIP lid

    8 jul 2006
    7.742
    1
    0
    Ah, oek oek wat een prachtige foto, baby van de maand idee? Echt heel mooi!

    Jelte lag gisteren om 20.00 uur op bed, en kwam vanochtend om 07.00 uur, wat een luxe! Sinds hij doorslaapt kom ik zelf gewoon helemaal bij, heerlijk!
    Het kolven gaat gelukkig weer goed, ik zit op zo'n 130 ml 's avonds.

    Ik had mijn nieuwe baas gisteren een email gestuurd dat ik nog Bv geef en daarom dus 2x per dag moet kolven.
    NU heeft hij in het ziekenhuis waar ik kom te werken een afspraak gemaakt, met de gynaecologie/verloskunde afdeling dat ik daar mag kolven, mag zelfs hun kolven gebruiken! Is het niet fantastisch?
    Ik zat er zo mee in mijn maag,maar het is dus geen enkel probleem. Ben er zo blij mee :whistle: .
     
  16. Niet meer actief

    Jingels; Lekker dat o goed is geregeld. Weer een zorg minder. Lekker he als ze doorslapen. Je hebt wat aan je avonden je komt helemaal bij met slapen
     
  17. Alida127

    Alida127 Fanatiek lid

    21 aug 2006
    1.058
    0
    0
    Chantal: O dat wist ik niet van het kwijlen, weten we dat ook weer :D Zo leer je elke dag weer wat, net als onze kleintje hihi.

    Jingles: Wat mooi dat alles zo goed is geregeld met het kolven, heerlijk joh.

    Tassie: Dylan slaapt op zijn buik, wat grappig. Had nog nooit gehoord dat kleintjes op hun buik slapen. Wel even maar niet altijd.

    Ow: Ja zo gaat het bij ons ook met de speen hij gaat 's avonds niet met speen naar bed maar als hij 's nachts even wakker wordt dan doen we even de speen erin en dan slaapt hij heerlijk door.

    Rachel: Alvast gefeliciteerd met jullie 1 jarige trouwdag, en lindsey alweer 4 maanden gaat snel hoor. Lars is net 3 maanden gaat ook snel hoor.

    Bij ons werkt het duimpje ook nog niet mee, hij wil hem erg graag maar als het niet lukt wordt Lars erg boos en dan doen we de speen er maar weer in.

    Zag ik dat iemand schreef dat er alweer mei mama's zijn voor 2008 dat gaat echt snel. Kan me het ook nog herrineren als de dag van gisteren dat ik positief teste. Dat was op 17 sept dus het is voor mij nog geen jaar geleden maar komt wel dicht bij.
    Voor dat we het weten zijn onze kleintjes alweer een jaar en lopen ze achter ons aan en noemen ze ons al mama.

    Ik ga hier nu maar eens even poetsen want dat moet hoog nodig gebeuren. Lars ligt net in zijn bed en slaapt al dus heb even mijn handen vrij.

    Iedereen de groetjes
     
  18. Bibiche

    Bibiche Fanatiek lid

    21 okt 2006
    2.509
    0
    0
    Oh wat vliegt de tijd voorbij :confused: Vorig jaar rond deze tijd heerlijk een week vertoeven op de Malediven. Ik was gestopt met roken want we wilden in die week beginnen met een baby maken :) en ja hoor ik kom terug en ik ben gewoon na de eerste keer proberen gewoon zwanger. 9 september had ik een positieve test in mijn handen. Zo onwerkelijk dat mijn meissie nu alweer 3 maanden is.

    @assepoester: gefeliciteerd met de nieuwe baan van je man
    @ow: fijn zeg dat hij goed heeft geslapen, komen jullie beide aan rust toe
    @jingles: oh je gaat dus nu in een ziekenhuisapo werken? Wat fijn dat alles zo goed geregeld is. Echt top.
    @tassie: ben je nooit bang als hij op zijn buik slaapt?
    Ik heb de laatste dagen echt dat ik 'snachts opsta om te kijken of ze nog wel ademhaalt :oops: ineens ben ik bang dat er iets met haar gebeurd. Hebben jullie dat ook?
    @rachel: wat is Lindsey groot zeg, en die beentjes omhoog haha
    @oekoek: wat een mooie foto zeg!
    En die ritme 'snachts komt echt wel. Eerst kwam Elenora elke keer om 5 uur en daarna om 8 uur dat 2-3 weken lang. En ineens kwam ze om 7 uur en sindsdien altijd zo
    Elenora wordt niet wakker 's nachts of iig ik hoor haar niet :)
    @chantal: Belle krijgt dan soms ook wel vroeg de laatste fles 18.30! En dan slaapt ze door tot 7 uur?
    @chantalk: poets ze! Gisteren ook gedaan hier

    Ik heb gemerkt dat Elenora heel snel in slaap valt als ik in de kamer ernaast bezig ben met bijv. stofzuigen of douchen of gewoon rommelen. Dan weet ze dat ik er gewoon ben.

    OH ja haah ik schrok de net, ze lag in de box en ik zat achter de pc en ineens hoor ik muziek. Ze had een knuffel te pakken gekregen die een knopje heeft die muziek maakt. En dat 4 keer toe gelukt om muziekknop aan te raken :)
     
  19. Oek oek

    Oek oek Fanatiek lid

    16 aug 2006
    1.461
    0
    0
    Groningen
    jingels: thanx! en.. hmm baby van de maand? kweetnie... vind het zo sneu als ie dan als laatste eindigd terwijl hij mijn nummertje 1 is hihihi, :) Maar hij is wel mijn baby van de maand... van iedere maand :D

    super hoe het op je werk geregeld is met het kolven!

    Alida: nou idd! maar daar kan ik me dus nog niks bij voorstellen he, dat mijn Larsje me straks mamma gaat noemen :confused:

    bibiche: haha ik hoop voor Elenora dat ze idd snachts niet wakker is, en dat ze niet ligt te schreeuwen terwijl haar mammie fijn doorsnurkt ;) :)
     
  20. jingels

    jingels VIP lid

    8 jul 2006
    7.742
    1
    0
    @Bibiche: ik ga in de dienstapotheek werken, en deze wordt momenteel gebouwd in het ziekenhuis. Een ziekenhuisapotheek is echt voor patienten liggend in het ziekenhuis. De dienstapotheek is een openbare apotheek waar mensen hun recepten af kunnen geven en op kunnen halen als ze van de specialist komen. Ook huisartsenrecepten mogen we afleveren,maar zal in de praktijk niet zoveel voorkomen. De openbare apotheek gaat de avond-en nachtdiensten verzorgen. Voorlopig doe ik die niet,alleen de dagdiensten.
     

Deel Deze Pagina