Ik had een paar weken voor het opleiding verpleegkunde aangemeld, via vdab ( is bij ons cwi). Vandaag heb ik van hun brief gekregen, dat ik 20 januari op infosessie en selectiegesprek moet gaan. Als ik met deze opleiding mag beginnen krijg ik uitkering en gaan ze ook voor een kinderopvang zorgen en betalen. Hopelijk kom ik door de selectie en mag ik beginnen..
Ga je goed voorbereiden!! Schrijf voor jezelf b.v. op waarom je dit graag wilt..er werken hier ook meiden in de verpleeging die willen je vast wel wat goede tips geven!!
lafo als jullie toch de buitenboel doen dan hoef ik het niet kunnen jullie het hier ook doen haha lijkt je dat geen strak plan leuk uitje naar het oosten
Voorbereiden ga ik zeker doen, want dit wil ik heel graag doen. En voor de goede tips zou ik heel graag blij mee zijn.
Nazli wat super, ik duim voor je, wat fijn dat zoiets kan! Mariska leuk zeg dat soort speelgoed, ik denk dat Amy een keukentje krijgt voor haar tweede verjaardag (nog meer troep *zucht*) Miriam grapjas! Geldt voor jou ook he, hier is het ook leuk toeven hoor in het westen hihi
Lekker rustig dagje hier geweest, scheelt bijlezen hihi Vandaag Amy weer opgehaald bij m'n ouders, nog wat boodschapjes gedaan, was op zoek naar een leuke sjaal voor Amy aangezien de vorige kwijt is (ligt ergens in het zwembad, was Ramon vergeten...) Maar nergens meer een (leuke) sjaal te bekennen, overal echt voorjaar en zomerspullen... Verder nog wat visite gehad en de dag is weer om. Morgenochtend naar de kinderarts in het zh, heb nog een boel vragen, zeker wat betreft die krampen, lijkt me niet normaal dat ze standaard iedere avond 3 uurtjes huilt.... 's Avonds op kraamvisite naar Lucas, ben zoooooooo nieuwsgierig en kan me nog net inhouden tot morgenavond haha. Britt zal nu wel ineens een reus zijn vergeleken met Lucas!
Leuk Lafo..ff kijken bij Lucas..Haha alleen al het verschil in geboortegewicht tussen Britt en Lucas is een enorm verschil. Ik ben benieuwd wat ze in het zh zeggen van Britt en hoeveel ze nu is aangekomen. Keukentje heeft Evan niet nodig..hij zet de pannen op de krabpaal of op zijn werkbank..gelukkig heeft hij veel fantasie.
Dat scheelt zeker dat hij zoveel fantasie heeft, Amy wil alleen maar samen met mij spelen, dan trekt ze aan mijn broekspijp en zegt ze zitten, klopt op de grond en dan zitten we samen te spelen, ze kan niet zo lang alleen spelen. Vandaar het zusje hihi Ja het scheelt 1.5 kilo zat ik net te berekenen!!!
Hoi meiden, Vanmorgen weer gewerkt... ging prima. Vanmiddag op verjaardagsvisite geweest en nu moe!!! Dus ga gestrekt op de bank. Heb alles wel gelezen, maar ff geen puf om te reageren. Morgen weer een dag. xxx
Naatje..werken zit er bijna op meid!!! Bijna verlof... Lafo..Evan wil ook wel met ons spelen maar dan meer in de in dat hij eieren bakt en dat dan aan ons geeft, hij maakt koffie wij drinken op..maar hij kan ook heel goed alleen bezig zijn..gelukkig..
hey lafo het westen trekt me niet erg weet niet waarom maar heb een vooroordeel dat wel aan de telefoon zijn de mensen uit het zuiden en oosten het meest vriendelijk en geven je tijd om dingen na te kijken uit te zoeken en uit het westen hebben ze echt geen tijd zijn kort en zakelijk vind ik. maar dat zijn mensen die ik aan de tel krijg. Verder mijn schoonzus komt uit goedereede en daar vind ik ze ook heel anders dan hier veel minder met gevoel bezig lijkt. en eerst moet ik het goed hebben dan kijk ik verder. nee kom deze kant maar op heel gezellig hoor hahaha en dan kun je direct laten zien hoe goed je bent in schilderen en vooral in schuren ( dat vind ik het ergst). Als je morgen naar de nieuwste aanwinst gaat dan maak maar een mooie foto om ons te laten zien fijne avond meiden
o ja vraagje wij gaan as zaterdag een kinderstoel aanschaffen iemand nog tips of merken of soorten waarvan ze zegt die vind ik geweldig help weet niet wat ik moet doen. meegroeistoel of juist zo eentje die later als tafel stoel kan worden gebruikt help? en wel een gordel erin of niet nodig help
Gordel wel nodig, Miriam!!! Ik heb een stoel zonder tussen schot bij de beentjes...toen Evan er net in ging vond ik dat erg onhandig nu niet meer..Wij hebben het voetenplateau glijk op de laagste stand gezet trouwens..oja die kussen die je erin koopt...misschien ziet plastic er niet leuk uit maar is het wel handig. Evan heeft een woezel en pip zitje erin..blijft redelijk schoon bij regematig wassen (1x per maand)..