wishfull wat fijn dat Ian weer thuis is, nu lekker gaan genieten! Merk je al verschil idd met medicatie! friendly wat zielig voor Ruben dat hij zon last heeft van de prikjes, Ik ben er nu al benauwd voor want morgen moet Laura!
Hier is het poepen poepen en nog eens poepen. Gisteravond is het begonnen. Na het douchen lag ze zo rustig bij mij, en wilde niet drinken, ogen helemaal open en neusgaten ook wijd open. Toen rook ik iets en jahoor een hele poepbroek vol. Daarna nog 1. Toen lekker gedronken en is ze in slaap gevallen. Na 5,5 uur werd ze wakker, geen vieze luier maar ze had wel honger. Ze dronk zo in 1 teug 100 cc leeg. Ik had er nu ook wel een hele makkelijke speen op gezet, namelijk 3, maar ik was zo blij. Toen na 4 uur werd ze weer wakker en heeft ze 150 cc binnen een kwartier leeggedronken. Rond 10 uur kregen we visite, en ze was echt een heerlijk vrolijk kind met wat slaapjes tussendoor. Vanmiddag ook weer 150 cc op, helemaal super dus! Net was ze weer flink aan het persen en aan het huilen, en ja hoor een enorme luier vol, het zat helemaal op haar buikje. Dat was weer normale ontlasting en nu is het echt heel dun, gewoon geel water. Dus we stoppen maar even met alle hulpmiddelen. Hopelijk hebben we het ergste nu gehad. Ze heeft vandaag trouwens ook weer wat meer geslapen. Echt fijn voor haar, want dan ziet ze er ook helemaal verzadigd uit na de fles, dat heb ik al een tijdje niet meer gezien. We hebben een goeie dag dus! X Marieke Even kijken of ik een beetje bij kan lezen.
Friendly, inderdaad zielig voor Ruben! Hoop dat het snel beter gaat! Anastasia ik kan me voorstellen dat je er tegen op ziet.Mijn oudste 2 dochters hebben er weinig last van gehad, maar ik geef ze altijd direct een paracetamol zetpil. Dat helpt, en even voordat je de kleine aankleed op het cb het beentje goed masseren. Dat kan ik je dus adviseren!
Dat klinkt heel positief Marieke, kennelijk begint de aangepaste voeding te werken en de homeopatische druppels. Fijn om dan Neia weer zo tevreden en blij te zien. Ben blij voor je!
@jvtje: lief kaartje zeg. Wat was de jongensnaam? 8) Hoe was het bij de nacontrole? @evelien: Leuk dat Kim mag afzwemmen! Ze zijn idd dan eigenlijk al geslaagd (of ze moeten op die dag ineens iets niet meer durven, maar dat zal wel loslopen. Neem je je camera mee? MMMM lekker, biefstukjes! Die floradix doet ook wonderen, dus het komt wel goed met jouw Hb. @gina: met dat poepen is het dus wel goed gekomen! Zou ie nou krampjes hebben van de olijfolie? Hoe was het bij je schoonmoeder? @friendly: Ach wat zielig voor Ruben dat ie zo'n last heeft van zijn buikje. Hoop dat het snel wat beter gaat (gelukkig onthouden ze zulke dingen niet ) Hoe ging het met de prikjes? O ik lees al dat ie zich een grote vent gedroeg (of piepen grote mannen harder? ) @askim: waardeloos is dat he, dat je niet meer weet hoe je je kindje tevreden moet krijgen. Je voelt je zo machteloos! @anastasia: jammer van die babydoos. Ik had er wel wat meer van verwacht. Ik denk dat ik die felicitas-doos ook maar afbel, ik heb niet zo'n zin in zulke visite en ik ga toch niks kopen. @fiona: Beau had er dus duidelijk geen zin in. Jammer dat je schoonvader zo reageert, hij heeft er in ieder geval geen kaas van gegeten zo te horen! Hoe was het bij de kapper? Heb geen ervaring met het inbrengen van een spiraaltje, zal voor het eerst gaan zijn. @lafo: Mooi dat Amy weer is goedgekeurd, kan ze weer een maandje door! Wel een beetje eng van dat naveltje. Mikki haar naveltje is ook nog niet helemaal dicht, er komt nog steeds wat vocht uit, maar geen pus. Volgende moeten ze er maar even naar kijken bij het CB. Leuk dat Ramon vandaag thuis is! @deentje: Ow, ik geloof dat ik ook weer eens een afspraak moet gaan maken met de tandarts. Goed dat je het even hebt gemeld hier! @onsukkie: Dat doorslapen doet jouw Louise netjes! en dat op borstvoeding! Ik geloof niet dat ik daarop moet gaan rekenen, want dat is bij Senna ook nooit gelukt in die 6 maanden van borstvoeding toen. Leuke foto weer, leg jij soms een doekje over haar ogen als je denkt dat ze moe is? @witte reus: Lekker he, je ei kwijt kunnen! Ben je nog geslaagd in de stad? @lindatjuhhh: Ben je eindelijk klaar met de strijk? Ik ga denk ik ook voor de Mirena-spiraal. Ook dat in mindere mate ongesteld zijn spreekt mij erg aan! @hannah: leuk hoor die foto's van de twee dames! Zijn dat trouwens de schoentjes van de prenatal? Welke maat heeft ze aan? @ice: Is het leuk zo'n cursus babymassage? Wie heeft de foto's gemaakt? Ik hoop dat de volgende sessies van de massage wat ontspannender zijn voor Luna. *leest verder en geeft Mikki ondertussen haar voeding*
Oke meiden, ik ben bijgelezen. Ten eerste over de meeting; IK DOE MEE! Lijkt me zo gezellig om jullie en de kleintjes te zien. Natuurlijk zal niet iedereen kunnen komen, want we wonen allemaal zover bij elkaar vandaan, maar is toch wel leuk om een poging te wagen. Dus bij deze even een lijstje om te inventariseren: meeting op zaterdagmiddag: Eindhoven/Venlo Marieke Arnhem/Amersfoort Marieke Utrecht Marieke Dan kan iedereen invullen wat ze willen, en wat het beste uitkomt. En dan plannen we gewoon een meeting waar de meeste mensen heen kunnen, of we doen er gewoon meerdere. Als we een omgeving weten kunnen we kijken met die meiden welke data het beste uitkomt en waar we het dan houden (ik bied mijn huis/tuin ook wel aan hoor in Wijchen, dichtbij Nijmegen). Wat vinden jullie hiervan? X Marieke
@wishful: wat fijn dat Ian inderdaad vanmiddag mee naar huis mocht! Nu hopen dat hij snel helemaal van de problemen af is! @friendly: pfff, wat vervelend voor Ruben zeg Hopelijk heeft hij er snel (veel) minder last van. @evelien: die zuid-meeting kunnen we sowieso wel doen, of we er nou voor een landelijke meeting uitkomen of niet @marieke: oh wat fijn meid, dat Neia het vandaag zo goed doet! Lekker hè, als je gewoon aan haar merkt dat ze weer goed in haar velletje zit! @daam: als het een jongen was geweest, zou 'ie Tobias geheten hebben (en afgekort kom je dan op Tobi uit). Bij de nacontrole was het prima. Lekker gekletst over hoe we het allemaal ervaren hebben en over hoe het nu gaat. En natuurlijk Maudje uitgebreid laten bewonderen Ik had ook meteen aangegeven dat ik bij een eventuele 2e graag zie dat ik bij de bevalling snel naar het ziekenhuis kan, mochten de weeën dan weer op de heupen gaan slaan en de vk zei ook meteen dat dat geen enkel probleem is, dat dat zeker meegenomen kan worden. Dat ze daar heel sterk uitgaan van het idee dat het míjn bevalling is en dat ik dus ook zelf zoveel mogelijk de regie mag voeren. Prettig vooruitzicht dus! (Al willen we echt nog wel een tijdje wachten hoor )
Eindhoven/Venlo Marieke Madelon Daphne Arnhem/Amersfoort Marieke Madelon Daphne Utrecht Marieke Madelon Daphne En wijchen lijkt mij ook wel een heel goed plan AnaS: ik zoek een baan in de marketing. Maar met mij zijn er nog heel veel meer die dit zoeken. Vandaag trouwens op het kinderdagverblijf geweest en het was echt leuk. Sam heeft al heerlijk gespeeld, denk dat we een uurtje zijn geweest. Eind juli gaan de dames oefenen en als ik werk heb gaan ze in augustus voor het echie. En anders gaan ze later. Ice, mocht een meeting nu wel lukken hihihi dan kan ik wel vragen of Mark Jericho brandt.
Oh, net m'n schoonmams aan de telefoon. Ze vroeg of we zin hadden om zaterdag naar hun te gaan. Eigenlijk zouden we zaterdag naar mn vader gaan (mn schoonouders ook, dus dan zouden we ze daar zien), maar dat is verplaatst naar zondag. Nu gaan we dus zaterdag naar mn schoonouders, blijven daar slapen en gaan dan zondag met zn allen naar mn vader toe. Spannend hoor, wordt het eerste logeerpartijtje van Maud. Ben heel erg benieuwd hoe ze het zal vinden En ze heeft ook al toegezegd volgende week een dagje op te komen, deels om hier in huis te helpen met eens flink opruimen, deels om ook wat gezelligs te doen. En als het lukt komt mn stiefmoeder dan ook, dus dat wordt vast gezellig
Eindhoven/Venlo Marieke Madelon Daphne Evelien Arnhem/Amersfoort Marieke Madelon Daphne Evelien Utrecht Marieke Evelien Madelon Daphne Zo, mezelf even toegevoegd
Leuk dat het kdv goed beviel Daphne! Ben benieuwd wanneer wij de uitnodiging krijgen om te gaan oefenen. Wijchen kan ik me ook wel in vinden ja Nu de A50 open is, is het voor ons nog maar een minuut of 35 naar Nijmegen, zal dus ook wel zoiets zijn naar Wijchen. Goed te doen dus
Even kijken hoever ik kom met reageren: Evelien, wat leuk zeg dat Kim zaterdag mag afzwemmen. Wanneer is het proefzwemmen? Balen dat je hb zo laag is, maar wel fijn dat je er niet zoveel van merkt. Volop groene groenten eten en rood vlees meid. Jvtje, echt een mega schattig geboortekaartje! Ik moet die van ons ook maar eens gaan inscannen. Geweldig dat je vk zo begripvol is en meedenkend voor de toekomst. Voor de verre toekomst dan. Gina, haha lachen dat Noah mama zo laat zweten als jullie naar buiten gaat. Het is al een slim jongetje. Hier hetzelfde hoor, ik ben altijd bang dat ze het flink op een brullen zet. Dus de olijfolie heeft bij jullie dus ook geholpen, super! Wat een prachtig gedicht zeg, heb ik nog nooit gehoord. Lafo, GEFELICITEERD Amy is vandaag 1 maand oud! De eerste mijlpaal. Tjonge jonge wat doet jouw meid het goed zeg. Echt geweldig, dat ze zoveel is gegroeid. Oei zielig dat er nog pus uit het naveltje komt van Amy. Moet je daar nu iets aan doen? En heeft ze er last van? Friendly, zielig zeg dat Ruben ook zo last heeft van de krampjes. En dan nu ook nog van die prikjes. Gelukkig ging het op het cb wel goed, nu alleen thuis nog. Askim, ah wat zielig zeg dat je mannetje gister de hele dag heeft gehuild. Kan me voorstellen dat je zelf ook enorm verdrietig was. Fiona, oh oh een meisje die niet wil gaan slapen. Slaapt ze overdag dan wel veel? Doe je haar 's avonds laat wel eens in bad of onder de douche? Bij ons helpt dat echt. Dan is ze helemaal uitgeput en krijgt ze nog een klein flesje. Ik heb dus ook extra striae gekregen bij de bevalling. Ik schrok me rot toen ik mezelf bekeek in de spiegel na het douchen. Ongelofelijk! Deentje, gelukkig heb je de tandarts overleefd. Pfffff knap hoor. Ik heb vanmiddag een afspraak gemaakt, ik kan donderdag al komen. Ik ben benieuwd of ik ook echt ga. Maarja ik moet wel want ik heb zoveel pijn. Onsukkie, yoehoe geweldig dat ze 8 uur lang heeft geslapen, heerlijk voor jou! Witte reus, pff meid ik zou er ook kwaad om worden hoor. Tuurlijk snap ik dat die mannen moe zijn na een dag werken. Maar ze moeten er ook wel iets voor doen hoor. Het is net zo goed zijn kind en verantwoordelijkheid. Gelukkig doet mijn mannetje daar niet moeilijk over. Wij willen graag allebei.... Hannah, ahhhhhhhhh wat een prachtige foto's van onze schatjes he! Veel plezier morgen; doe Anna en Mila de groetjes van me. Ice, wat heerlijk zeg zo'n babymassage. Alleen jammer dat Luna er anders over dacht. Wel scahttige foto's hoor. Ik woon dus in de buurt bij Nijmegen. Linda, heerlijk dat zenne 2 nachten 9 uur heeft geslapen. Maar dat zal vast wel door de pijnlijke krampjes komen. Daar raken ze gewoon helemaal van uitgeput. Wishfull, geweldig dat Ian weer thuis is. En nu maar hopen dat het beter zal gaan. Dikke knuffel! Zo ik ben weer bijgelezen. Nu ga ik heerlijk met mijn meisje badderen. Heb ik zin in! X Marieke
hee hoi @ witte reus: wat is bram goed gegroeid zeg! top! @ onsukkie: ieuwwwwwwwwwww wat een kadootje @ witte reus: jasper heeft nog geen spuitjes gehad en toch heef hij ook al paar keer gehad dat hij ineens moest huilen, heel kort en dan gelijk doorsliep. Heb zelf meer het idee van dromen. @ Evelien: hoera voor Kim! en mmmm, rare huisdieren jullie, hihihi, ik zou dat trouwens ook eng vinden hoor. je weet toch maar nooit met zo'n kleintje. @ Anastasia: succes morgen met de prikjes...zielig he @ JVtje: misschien wel goed dat je nu een andere dag hebt gepland bij het cb, misschien dat je dan een verpleegkundige treft waar het wel een beetje mee klikt. Is toch wel fijn. Betere nacht gehad gisteren lees ik al, lekker hoor. @ Deentje: mmmm tandarts is niet fijn, behalve mijn tandarts..mmmmmmmm, het is dat ik al een mannetje heb maar anders...mmmmmm, is echt een spetter. Mmm hoewel, jij moet boren, dat vind ik zelfs bij mijn tandarts echt niet fijn...autsch @ Miriam: mmmm negatief getest, inderdaad misschien gewoon nog te vroeg, ow dat hoop ik toch zo! @ Lafo: mmmm jij dus nat het uit eten weer helemaal opnieuw in love? Mmm, dat kan hier dan geen kwaad denk ik zo.... HCG weet ik niet precies eigenlijk....is het niet op internet te vinden hoe dat zit..en oef..dat zou wat zijn....nu alweer zwanger. @ Marieke: helemaal goed dat het zo gezellig was, had niet anders verwacht en nou maar hopen dat neia het blijft onthouden hoe ze overdag moet slapen @ Wishful: owwww wat zielig dat Ian zo hard heeft moeten huilen, maar goed dat je er niet bij was..bah. Heel mooi ventje trouwens zo te zien op de foto. Nou maar hopen dat hij met je mee naar huis mag! @ Daphne: ik duim voor je! @ JVtje: mooi kaartje zeg! @ Lafo: ik ben benieuwd hoe het op het cb was @ friendly: oef ruben zijn prikjes vandaag, hopen dat hij er een beetje goed op reageert. @ Anastasia: mmmm klinkt inderdaad als je ongi die er aan komt. Ben trouwens benieuwd naar de inhoud van de babydoos... @ fiona: oef wat een avond en nacht...bah... @ witte reus: dagje in het weekend manlief alleen laten met bram, kijken oftie het dan leert...pffffff mannen... Maar goed...leuke dingen: ben je geslaagd in de stad? @ Hannah: hihihi, zo jij haalt de schade gelijk goed in. En wat een geweldige foto's van nieve en neia samen! Echt superlief @ Ice: fijn dat het iets beter lijkt te gaan. Gelukkig maar. En babymassage heb ik ook nog even aan gedacht maar heb me uiteindelijk niet opgegeven. Ik bedenk me nu dat ik dat dus had moeten doen..zucht, is nu te laat. @ Linda: zielig dat zenne krampjes heeft 's avonds, wel super dat ze 's nachts doorslaapt! @ fiona: ik heb nog geen ervaring met de mirena, maar waarschijnlijk volgende week wel.....dan kom ik er op terug..ok? @ Gina: feli met je schoonmama! @ Ice: hihihi, Doetinchem is wat mij betreft te doen hoor, als het nog in mijn verlof kan ben ik erbij @ Wishful: heeee wat fijn meis, gefeli! @ Slapen: van ongeveer 20.00 tot 06.00 uur Eindhoven/Venlo Marieke Madelon Daphne Evelien Arnhem/Amersfoort Marieke Madelon Daphne Evelien Saskia Utrecht Marieke Evelien Madelon Daphne Saskia Zo...verder gaat het met ups en downs hier. Vanmiddag waren we bij een dinnetje en tim en haar zoontje waren zo aan het ouwehoeren met elkaar dat de stoom dus daadwerkelijk uit mijn oren kwam. Normaal kan ik daar heel relaxed mee omgaan, maar vandaag dus niet. We hebben de boel ingepakt en zijn weg gegaan. Bah, dat is niks voor mij, maar ik was er helemaal gejaagd van en onrustig en steken op de borst..bah maakte me veel te druk. Wel jammer, normaal wachten we dan tot haar vriend ook thuis is van zijn werk en dan met zijn allen eten e.d. Nou ja gaat vast nog wel beter binnenkort..hoop ik maar.... Overigens heeft mijn mams me uitgenodigd voor dagje sauna...maar dat durf ik toch niet aan, of naar nijmegen, sanadome en dan nog keertje met badpak aan pffff
Ja ligt misschien ook wel centraal, voor de meiden die wat noordelijker wonen. We zullen zien. Maar zo te zien, komt er altijd wel een meeting, leuk dames! X Marieke
ik weet het, ik weet het! ! Nee, grapje. Dat is fijn om te horen! Gaat het nu al wat beter met Ian en gaan ze onog iets eraan doen of gaat het over als hij wat ouder is?
Daam heb je nu al kopers voor je huisje gevonden? Marieke: heerlijk dat Neia het nu zo goed doet zeg, misschien heel erg last gehad van de ontlasting die dwars zat.? Nou hier verder alles wel rustig eigenlijk.. Hoop maar weer dat ons meisje wat doorslaapt vannacht, zodat ze morgen nog niet heeft gegeten met de prikjes, dan kan ik haar erna als troost nog een flesje geven.. pfff ik kan vast niet slapen.
Wijchen lijkt mij ook wel wat, misschien een goed adres voor de zuidmeeting of zuid-oost meeting dan liever gezegd
Hahaha, ik had echt niet verwacht dat je mij de naam zou vertellen! Gaan jullie twee nieuwe namen bedenken bij een tweede zwangerschap of blijft Tobias gewoon staan?