ik begrijp niet waarom hij na een half uur of een uurtje weer vraagt? hij is wel goed aangekomen en de regeldagen zijn al voorbij.
hoi meiden, onze dochter is vorige week thuis gekomen!het gaat naat omstandigheden goed!ze heeft wel nog sondevoeding en ze heeft de stoma ook nog verder heeft ze ook nog medicijnen....we staan ook nog streng onder controle in het umcg....later schrijf ik meer.....wel is de zorg erg intensief en moet wennen en ben ik zelf erg moe maar we hebben al een goed ritme gevonden!en ze is een heel tevreden baby dus dat scheelt ook! ben niet op de hoogte en heb niets doorgelezen daar heb ik geen tijd voor sorry!
Wij gaan: Lafo Marieke Katsas Hannah (Hellen) Ik heb Hannah ook gesmst die gaat ook mee, we rijden samen. Anna is dan helaas op vakantie. Gina, kan jij dan ook? Jij reed toch met Lafo mee? En Jvtje en Evelien? X Marieke
Ik ga bijna iedere avond met haar in bad of onder de douche. Als ze wat onrustiger is of veel pijn heeft dan gaan we douchen en anders in bad. Ik ben benieuwd hoe jij het vindt.
Oh wat goed! Ben heel erg blij voor jullie, we vroegen ons al af hier hoe met jullie zou zijn! Geniet ervan!
Dat maakt niks uit meid. Oohhhh wat ben ik blij om iets van je te horen. We hebben ons allemaal zoveel zorgen om jullie gemaakt. Wat fijn dat jullie meisje nu eindelijk thuis is. Dat werd echt tijd. Hopelijk kunnen jullie nu naar een fijne toekomst toe leven. Dikke knuffel voor jou meid!
Evelien is op vakantie, denk dat ze wel komt! Jvtje jij komt toch ook wel Leuk dat Hannah ook mee komt! Jammer dat Anna op vakantie is. Hoe gaat het eigenlijk met Anna?
Neia heeft trouwens vannacht 7,5 uur geslapen. Echt heerlijk! Ben zo blij dat het slapen goed gaat. Ik ben nog aan het bijkomen van gister. Ik ben toch wel geschrokken en Mark ook. Dus ik heb vandaag lekker een rustig dagje ingepland. Ik zit namelijk nog in mijn badjas hihi. Zometeen maar eens aan gaan kleden. X Marieke
Kan me voorstellen dat je geschrokken bent, rust maar lekker uit vandaag, heb je wel verdiend! Ik zit in me trainingsbroek dus zie er niet veel beter uit Ik ga zo m'n meisje wakker maken, die ligt in de box met haar slaapzak aan! Ze wilde vanmorgen niet slapen in haar wiegje, maar wel in de box!
Grappig dat jullie het erover hebben. Mijn ouders zijn op vakantie nog steeds (zucht) en m'n man en ik hadden juist bedacht dat we vanavond of morgenavond wel even bij hun in bad konden (zij hebben een bad, wij niet) met de kleine. Maar hoe doen jullie dat? Hebben jullie iets waar ze in kunnen liggen drijven, of hou je ze vast, en doe je het gewone bad dus ook op 38 graden? (moet er niet aan denken)
Ik moet van het cb elke dag 1 voeding afkolven en in fles geven, omdat mocht je ooit per direct moeten stoppen om medicatie of zoiets, ze soms de fles niet willen. Nou doe ik het niet elke dag hoor (mij teveel gedoe), maar wel af en toe. En ze drinkt voor geen milimeter uit fles, haha.
Tja, borstvoeding is wel licht verteerbaar, misschien heeft dat ermee te maken? Doet ie het na elke voeding, of maar een paar x per dag? Anders ff aan de lactatiekundige vragen hier op het forum.
Ruben heeft btw nog steeds niet gepoept... laatste keer was zaterdag. Op het cb dacht ze ook dat de voeding zo goed aangepast is op zn behoeftes dat hij niks overhoudt om te poepen. Nou, heb liever elke luier een poepbroek want kijk nu bij elke scheet of er inmiddels wat in zn luier zit... Onsukkie: tegen de prikjes op zien heeft weinig zin, want je weet niet hoe je kind er op reageert. Nazli, als je hem in de wagen legt en heen en weer wiegt? heb ik ook een half uur gedaan en hij heeft toch bijna een half uur geslapen (begint nu wakker te worden ) Voeden: het maakt mij eigenlijk niks uit waar ik voedt. Maar ja, ben nog niet echt ver met Ruben weg geweest, en als ik gewoon met hem hier naar het centrum ga dan heeft hij voor die tijd net eten gehad en hoeft hij tussendoor niet. Desnoods loop ik dan snel naar huis, is toch maar 5 min. Heb ook wel eens een flesje net gekolfde melk mee, zoals gister bij hondentraining want staan te voeden wordt me net te zwaar. Alleen was het toen dus niet nodig.
Jeetje zeg, fijn dat ze thuis is gekomen, maar dat klinkt wel als een heel heftig verhaal allemaal. Wat was er nou allemaal mis als ik vragen mag?
Nee dat is ook zo, maar vind het zo sneu. Jullie hebben het trouwens over zetpillen, wat voor zijn dat en waar haal je die? Want ik heb nu wat dat betreft nog niets voor haar in huis. Trouwens, ik ben blij! (klopt af) Ze slaapt sinds een kwartiertje boven, wel even wat anders dan gisteren, ze is ook een STUK vrolijker dan gister. Pffff...
ik weet het niet of het ermee te maken heeft. een paar x per dag doet ie dat. ik wordt zelf ook moe van. ik ga beter het cb bellen, zij weten het beter denk ik, want ze hebben me gegevens.
Dan bel je het CB als je je er zorgen over maakt. Louise komt 's avonds altijd elk uur, maar dan slaapt ze daarna wel 5 of 6 uur (een heel enkele keer 7 of 8), dus dan is het clusteren. Doet ie dat niet? Dat ie een paar keer achter elkaar wil en dan een hele tijd doorslaapt?
eerlijkbeertje: wat fijn dat Deborah thuis is! Wat een rotstart zeg, maar erg fijn dat alles nu de goede kant op lijkt te gaan. En die strenge controle's niet leuk, maar wel erg nodig... Doe lekker rustig aan, en als je mee of van je af wilt schrijven doe je dat lekker. Zou niet gaan teruglezen.... Nazli: ik kolf juist tussendoor om de productie goed te houden! Het is idd wel heel afhankelijk van de kolf die je hebt, maar 1 voeding (of 2) per dag kolven geeft echt niks hoor. Voordeel is ook dat mocht je en keer echt weg moeten je Isa bij iemand anders kunt laten zonder dat hij verhongert. Je kunt nu (als je dat wilt natuurlijk) wel al beginnen met hem wat uit de fles te laten drinken. Je kunt ook 1 borst geven en de andere kolven en de tweede helft dan uit de fles geven. Marieke: gelukkig voor jullie gaat het slapen goed, als de nachten net zo erg zouden zijn als overdag dan blijft er echt niks voor jezelf over en kun je overdag ook niet aan. Daarom ben ik nu ook blij dat Ruben een beetje doorslaapt (okee, het is tussen de 5 en 6 uur, maar het is een begin!)