daar sluit ik me voor de volle 1000% bij aan dat is het beste advies/opmerking denk ik die we als mama kunnen geven en/of krijgen (al zijn sommige tips wel nuttig natuurlijk)
Hellepelle, balen meid dat ze geen plek voor cas hebben, wanneer moet je weer aan het werk en heb je andere mogelijkheden om het op te lossen? Jammer dat je er zaterdag niet bij bent, maar soms gaat het nou eenmaal niet anders, misschien een volgende meeting beter
Denk dat je laatste zin idd helemaal waar is, dus ik moet die onzin maar uit m'n hoofd zetten! Vrienden van ons hebben voeden - slapen - voeden - slapen en het is een hartstikke vrolijk kind hoor, maar ik vind ze zowat afstandelijk met de kleine. Laat mij dan maar voor spek en bonen uren op de bank knuffelen.
Je bent welkom hoor, ik wil zelf wel, maar weet niet of ik het kan regelen, heb m'n man nodig voor vervoer en weet eigenlijk niet of ie er wel zo'n zin in heeft. Is niet zo'n meeting-type!
Onsukkie is beheerder! Dan zie je een beetje wie wij allemaal zijn! Ja de meeste zitten hier al meer als een jaar geloof ik. Ik schrijf hier al mee sinds de topic werd opgericht, daarvoor ook al bij andere topics toen ik nog niet zwanger was.
Is goed doe ik als ik zou weten waar m'n fototoestel ligt, sorry dames ben af en toe een beetje verstrooid!
fijn om te weten dat ik er bij had mogen zijn sja je weet het nooit he...zat eens op een forum en daar was al echt een kliek die geen mensen erbij wilden hebben...vandaar... maar helaas kan ik niet, anders was ik misschien nog wel gekomen ook! in de hele korte tijd die ik op dit forum zit heb ik het gigantisch goed naar mn zin, leer ik van anderen en dat is fijn (zeker naar de verhuizing naar de andere kant vh land, kan niet ff bij mijn vriendjes en vriendinnetjes binnenwippen...)
Het is niet dat ze krijst, maar ze wordt dan wakker en dan leg ik haar eigenlijk altijd aan, meestal drinkt ze wel een redelijke maaltijd, maar soms drinkt ze niet veel. Heb nog nooit afgewacht of ze wel echt honger heeft en gaat krijsen eerlijk gezegd... heb ik ook niet zo'n zin in midden in de nacht, wil zo snel mogelijk weer slapen. Geef meestal een borst tot ze los laat of tot ik kramp krijg hier of daar (wil nog wel eens in een liggende huoding), dan verschoont m'n man haar en dan bied ik de andere borst nog even aan, en daar drinkt ze dan meestal nog wel een minuut of wat uit, boertje en dan leg ik haar terug. Bij elkaar meestal max een half uurtje bezig.
Lies we willen ook nog een keer een zuid meeting doen, er zijn hier meer meiden die in brabant en limburg wonen, en rondom nijmegen. Ik zelf woon in veldhoven en jvtje in eindhoven, en witte reus in limburg, en zo zijn er nog wel meer, misschien kun je dan!
Mijn man ook niet hoor maar jij bent er nu wel afhankelijk van natuurlijk.....jij woont bij A'dam geloof ik he? Ik had plek gehad alleen jammer dat je een beetje uit de route ligt.
nog ff snel: lijkt me leuk! sja ik ben een hagenees, maar woon ondertussen in helmond vandaar... nu ben ik er echt vandoor!
Precies er komen vast nog wel meer meetingen, Ice wilde ook nog een keertje mee! En Hellen natuurlijk die woont in Baarlo is dat ook Brabant/Limburg?
Ja, de site in gevecht met mijn hormonen denk ik... het gaat nu wel weer. M'n man verklaarde me voor gek en zei droog: "Denk je dat je ouders zich vroeger hebben afgevraagd of je wel genoeg sliep? Je moeder wist niet eens dat een baarmoeder in banden hangt." Euh... en das dan ook wel weer zo.
We zaten in de "mei moeder 2008" topic, bij bevallinglijsten. Dus we kennen elkaar al zo'n 9 maanden, maar ik ken nog niemand persoonlijk, en de meeste kennen volgens mij ook nog niemand persoonlijk.