Mei 2008 (bevallen) mama's

Discussie in 'De mama's' gestart door Ice, 4 mei 2008.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Lies2911

    Lies2911 Actief lid

    14 jun 2008
    338
    0
    0
    student
    Helmond
    haha sja ik ken het...altijd ff forum checken en dat "ff" wordt langer en voor je het weet moet de kleine alweer eten :p

    heb gister tegen maik gezegd dat ik vandaag absoluut niets in huis ga doen :p gister alsnog wc, beneden alles dweilen en was/strijk gedaan dus hij bekijkt het maar ;)
     
  2. bo2008

    bo2008 Niet meer actief

    thats the spirit! hahaha you go girl!
     
  3. Lies2911

    Lies2911 Actief lid

    14 jun 2008
    338
    0
    0
    student
    Helmond
    hihi :D voelt wel lekker hoor!

    ben er ff vandoor: psp-en...

    have a nice day en misschien tot later vandaag nog he!
     
  4. daam

    daam Fanatiek lid

    19 dec 2006
    4.268
    0
    0
    Cardiologie-vpk
    Zuid-Holland
    @anastasia: Jij zit niet op server 6 toch? Ik kan je dan niet vinden. Hoe heet jouw dorp?
    Mooi schema hoor! Kan ze binnenkort misschien al om 21 uur haar laatste voeding.

    @askim: Ja, zo'n bedtentje lijkt me ook handig voor op reis.Je hebt vele verschillende. Op marktplaats hebben ze er ook veel dacht ik. In bed of op een matje lijkt mij ook niet zo geslaagd.
    Dus je gaat misschien op kraambezoek daar? Bevallen ze daar thuis of in het ziekenhuis?
    Over de osteopaat: ik zou zelf niet zo snel meerdere specialisten tegelijk een behandeling laten starten. Ik denk dat de osteopaat een goede reden heeft dat Devrim pas over drie weken terug moet komen. Misschien is het beter voor Devrim om niet al te veel aan hem te duwen en te trekken.

    Veel plezier bij je vriendin!
     
  5. onsukkie

    onsukkie VIP lid

    29 jun 2007
    6.874
    1
    0
    Monnickendam
    Ja eindelijk... we hebben eerst een tijd zitten babbelen, toen heeft ze de box onveilig gemaakt (letterlijk) en zodra ze ook maar 1x begon te gapen heb ik haar zonder pardon boven in bed gelegd. Huilen natuurlijk, maar al snel plugde ze haar duim in (ze wordt er ECHT erg goed in) en nu slaapt ze volgens mij, want het is stil.
     
  6. onsukkie

    onsukkie VIP lid

    29 jun 2007
    6.874
    1
    0
    Monnickendam
    Ik heb de dunste slaapzak die ik kon vinden, maar zelfs die was met dit weer te warm..
     
  7. onsukkie

    onsukkie VIP lid

    29 jun 2007
    6.874
    1
    0
    Monnickendam
    Zo heb net een ledikant + matras besteld, want ze gaat uit haar wieg groeien (ze gaat hard die kant op). Ik heb wel een ledikant, maar die moet nog altijd geschilderd en daar heb ik dus geen plaats voor en ook geen tijd, want madammeke heeft me telkens nodig.

    Dus even overleg gepleegd en een nieuwe aangeschaft, we moesten toch nog een matras en in combi was het goedkoper. Toch nog 155 euro, maar goed...

    Als die binnen is kan de wieg gewoon op onze slaapkamer blijven staan en gaat ze overdag op haar eigen kamer in het ledikant slapen. Totdat ze uit de wieg gegroeid is, dan is het definitief over met slapen bij papa en mama... :cry: :cry: :cry:
     
  8. onsukkie

    onsukkie VIP lid

    29 jun 2007
    6.874
    1
    0
    Monnickendam
    Hier is het flink afgekoeld, het heeft vanacht geregend en het waait nu echt enorm!
     
  9. Hellepelle

    Hellepelle Bekend lid

    10 jul 2006
    844
    0
    0
    zorgplanverantwoordelijke
    Baarlo
    hier heeft het ook geregend en waait het ook goed, toch is het buiten nu 25 graden. Binnen koelt het wel lekker af. Boven alles tegen elkaar open staan, Cas beneden in zijn wagen aan het slapen. Zo gaat de benauwdheid er een beetje uit boven.
     
  10. onsukkie

    onsukkie VIP lid

    29 jun 2007
    6.874
    1
    0
    Monnickendam
    Buik: nog altijd bruin van het ontsmettingsmiddel van de KS met een lidteken en een bruine navel (ook van die vieze bagger)
    Zij: net boven m'n heup striae kan er mee leven, valt best mee
    Borsten: De ene keer super strak en mega, de andere keer lege theezakjes, leukjoh BV
    Gewicht: Nog altijd rond de 6kg
     
  11. onsukkie

    onsukkie VIP lid

    29 jun 2007
    6.874
    1
    0
    Monnickendam
    Mijn man vind me PRACHTIG met die ouwe-vrouwen-hangbuik.
    Snap er niets van...

    Lidteken valt trouwens behoorlijk mee vind ik, hier:
    [​IMG]
     
  12. onsukkie

    onsukkie VIP lid

    29 jun 2007
    6.874
    1
    0
    Monnickendam
    Haha ik deed het zonnescherm uit en daardoor ging de babyfoon (met camera) aan, ligt ze in haar bedje met haar ogen open heerlijk te duimen.

    Hihi, tis geen slapen, maar dit is ook goed.
     
  13. daam

    daam Fanatiek lid

    19 dec 2006
    4.268
    0
    0
    Cardiologie-vpk
    Zuid-Holland
    @gina: Leuk he, dat je zo'n vooruitgang ziet in zijn ontwikkeling! En mooi dat ie al precies weet wie er raar doet en wie normaal! :)
    Hahaha, leuk een broertje voor Noah in september 2010! :) ;)

    @fiona: over die striae weet ik niet.

    Mikki lacht ook het meest in de ochtend, vooral als ze net wakker is. Ze ligt dan echt te "kletsen" en kijkt me vragend aan, net of ze zegt:"vertel jij nou eens wat!" :)

    @witte reus: oefff, slechte nacht en dan ook nog werken. :rolleyes:

    Ik ben heel benieuwd hoe het gesprek met je schoonouders gaat verlopen. Heb je er vantevoren wel goed met je vriend over gepraat over hoe jij het ziet en wil? of sta je dalijk helemaal alleen ervoor? Mag toch hopen dat ie jou ook begrijpt. Heel veel sterkte in ieder geval, ik denk aan je.
     
  14. daam

    daam Fanatiek lid

    19 dec 2006
    4.268
    0
    0
    Cardiologie-vpk
    Zuid-Holland
    Ik heb toch een nieuw huis gekocht? Daar zitten op dit moment twee slaapkamers in. :confused: Maar ik vond het huis zo leuk, dat ik dat op de koop toe heb genomen. Er bestaat een mogelijkheid om tzt (lees: als we gespaard hebben) een slaapkamer bij te bouwen, maar dan nog gaan er 2 kids bij elkaar op de kamer. Ze vinden het helemaal leuk, gelukkig anders hadden we een probleem. ;)
     
  15. friendly

    friendly Fanatiek lid

    15 aug 2006
    2.067
    0
    0
    Ruben werd net wakker, moest me toch poepen daar zou zelfs een olifant wakker van worden :oops:

    Kreeg net een smsje van mams dat ze vandaag terugkomen van de camping ipv morgen, ivm het weer. Mocht het tegen de avond droog worden dan loop ik die kant nog ff op en anders moeten ze wachten tot zondag (morgen meeting met de zwgym meiden!)

    Heb net Ruben zn gips-handje gedrukt, is nu aan het drogen. Volgens mij worden de voetjes veeeel mooier.

    Ga mn mannetje nu ff verschonen en dan kijken of hij wat wil eten.

    [​IMG]
     
  16. daam

    daam Fanatiek lid

    19 dec 2006
    4.268
    0
    0
    Cardiologie-vpk
    Zuid-Holland
    @evelien: dat is toch een hele vooruitgang al, en zo snel! Zou het echt door de pillen komen? Ach, maakt ook eigenlijk niks uit: ze doet het goed!

    @friendly: Je hebt het allemaal goed voor elkaar lees ik: superdag, braaf kind, brave hond, brave man ( ;) ), lekker eten, mooie tuin. . . . alleen dat dorp he, dat moet je nog ff leren! ;) :) ;)
     
  17. daam

    daam Fanatiek lid

    19 dec 2006
    4.268
    0
    0
    Cardiologie-vpk
    Zuid-Holland
    @askim: leuke site trouwens!
     
  18. Brian kwam al vroeg vanmorgen.. om 5 uur al :( en daarna om 7 uur alweer.. dat gaat de verkeerde kant op ;) zal nog steeds wel in zijn sprongetje zitten... heb vandaag al 3 voedingen gegevn.. als dat zo doorgaat kom ik weer op 7 ong.

    onsukkie mooi buikje heb je alweer hoor! en dat liteklen valt indd. reuze mee.. mijn buik zit helemaal onder de striae en is nog zo flubberig en ook nog vrij bol :( baal er behoorlijk van! gister even in bikini bij mijn ouders in de tuin.. maar voel em er niet erg prettig bij.. terwijl niemand me ziet ;) hoop echt dat die streepjes weg gaan.. en die lelijke zwangersachapstreep.. in de zwangerschap zelf zag ik hem haast niet en nu is t gewoon echt een duidelijke bruine streep over mijn buik.. vandaag ook al sit-ups gedaan ;)

    friendly wat leuk gemaakt! ook al zo crea.. ik ga er ook mee beginnen.. maar meot ik er ff een keer de tijd voor nemen.. meestal komt er steeds wat tussen ;)

    Witte reus heel heel succes vanavond bij t gesprek met je schoonouders! hoop dat t meevalt voor je.

    hier heeft t ook een beetje geregent.. nu alweer droog en ruim 25 graden..

    ik ben heel blij met mijn 2 mannetjes.. had stiekem wel een beetje de hoop dat de 2e een meid zou zijn zodat ik van alelbij wat heb.. maar vind t hardstikke leuk zo!

    ik ga weer evrder met de huishouding! vandaag maar is eventjes grondig schoonmaken.. laatste 3 dagen helemaal niks gedaan dus.. is wel hard nodig :)
     
  19. bo2008

    bo2008 Niet meer actief

    zo ben er weer
     
  20. onsukkie

    onsukkie VIP lid

    29 jun 2007
    6.874
    1
    0
    Monnickendam
    Het valt idd goed mee, maar ik had voorheen echt een plate buik en die is er niet meer. Lidteken zit trouwens ook heel laag, best mooi gedaan.
     

Deel Deze Pagina