Mei 2008 (bevallen) mama's

Discussie in 'De mama's' gestart door Ice, 4 mei 2008.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.

  1. hier ook nog neit echt plannen voor koninginnedag.. zaten eerst aan ammsterdam te dneken.. maar emt de auto is dat niks dus meoten we met de trein.. en om dan met die buggy's door de mensenmassa te lopen heb ik ook weinig zin in.. dus denk dat we gewoon hier de stad in lopen.. en dan over de rommelmarkt struinen en later nog ff een terasje pakken ofzo..
     
  2. ja ik vind t ook zo moeilijk om wat leuks te verzinnen een fiets enzo hebben ze allebij al.. dus dacht dan maar iets electrisch en waar ze met zijn 2en wat aan hebben.. lijkt me ook wel een gewledig gezicht.. en zou dan indd. de kelder ff moeten opruimen.. en hopen dat ie daar dan inpast
     
  3. ja ik hoorde het op t nieuws :( vreselijk.. en ook al 3 mensen in duitsland die t hebben dus t komt steeds dichterbij :( en mijn ouders zijn u in bayeren op vakantie.. en daar zijn er 2 met de vargensgriep :(
     
  4. Lafo

    Lafo VIP lid

    27 jun 2007
    7.460
    0
    0
    Kantoormiep
    Rhoon
    Oh Deentje wat vervelend, brrrrrrrr moet er niet aandenken maar doe het stiekem toch...
    Wij gaan ook over 4 weken naar Spanje en hoop niet dat het daar ook erger word......

    Had weer gelezen dat dat medicijn, die virusremmer niet voor kleine kinderen en zwangere vrouwen is.....waarom ik dat nou weer ga zitten lezen....
     
  5. anastasia

    anastasia VIP lid

    29 jul 2007
    7.702
    0
    0
    verpleegkundige
    Zuid Holland
    Nazli, Laura gaat 1 dag per maand naar t kdv. Ik betaal dan 304 euro per maand.
     
  6. anastasia

    anastasia VIP lid

    29 jul 2007
    7.702
    0
    0
    verpleegkundige
    Zuid Holland
    varkensgriep... brrrr zou er ook spaansbenauwd van krijgen als ik op vakantie zou gaan naar n plek waar t is hoor!! Je moet dr niet aan denken bah !!!
     
  7. anastasia

    anastasia VIP lid

    29 jul 2007
    7.702
    0
    0
    verpleegkundige
    Zuid Holland
    Net op CB geweest op t inloopspreekuur
    Laura is 8575 gram en 73 cm!
     
  8. Lafo

    Lafo VIP lid

    27 jun 2007
    7.460
    0
    0
    Kantoormiep
    Rhoon
    Dat is exclusief teruggave neem ik aan?
     
  9. nazli21

    nazli21 VIP lid

    28 jul 2006
    7.052
    9
    38
    fulltime mama
    en hoeveel krijg je dan terug van de belasting als je 304 euro betaalt.
    ik heb een kdv gevonden, maar het is 5 dagen 510 euro per maand en pas volgend jaar mogen we fiscaal aftrekken.
     
  10. Lafo

    Lafo VIP lid

    27 jun 2007
    7.460
    0
    0
    Kantoormiep
    Rhoon
    En Janny is ze goed gegroeid ten opzichte van de vorige keer?
    Ik ga eigenlijk nooit naar het weeguurtje.
    Amy is echt een vetklepje als ik ze vergelijk met Laura, een maand jonger en 1,5 kilo zwaarder bijna....oops!
    En alles klaar voor morgen?

    Ja ik zou er nu niet aan moeten denken om naar Mexico te gaan maar ook hier gaat het komen, dat kan bijna niet anders.
    Dan maar hopen dat het te beperken valt.
     
  11. nazli21

    nazli21 VIP lid

    28 jul 2006
    7.052
    9
    38
    fulltime mama
    1 dag per maand of bedoel je 1 dag per week en per maand 304 euro?

    dat is best veel denk ik of niet?
     
  12. nazli21

    nazli21 VIP lid

    28 jul 2006
    7.052
    9
    38
    fulltime mama
    ik ga effe mijn huis opruimen, wat maakt isa een rommel!!!
     
  13. Askim

    Askim Bekend lid

    8 jul 2007
    634
    0
    0
    @Nazli, die prijs is echt goedkoop voor 5 dagen hoor. Bij de meeste KDV is het Euro 6,10 per uur en dan met 5 dagen p/week opvang kom je per maand op een bedrag van Euro 1348,24.

    @Lafo, Amy is mooi gegroeid, netjes hoor. En Devrim krijgt ook nog steeds 2 flessen opvolgmelk en met de boterham gewone melk. Zo rond z'n verjaardag ga ik helemaal over op de gewone melk en 's ochtends boterham erbij.

    @Anastasia, wat is Laura eigenlijk lekker slank zo aan het gewicht te lezen.

    @Daam, stoer hoor van Mikki, netjes de prikjes volstaan.

    Hier een beetje zielige Devrim...gisteravond rond half 10 opeens krijsend wakker, helemaal oververhit, had ie dus ook 40 graden koorts. Zetpil erin en even rustig bij mij op schoot. Daarna wel weer geslapen maar 03.00 en 05.00 wel aantal keren wakker maar geen koorts meer. Vanochtend ook geen koorts en ging het wel, dus gewoon naar kdv maar om 14.00 belde ze toch of ik hem maar kwam halen want hij had weer koorts. Denk echt van tandjes/kiezen, z'n gezichtje is ook aan 1 kant veel warmer en roder, en leidster bij kdv zei ook dat dat typisch voor doorkomen tandjes/kiezen is.
    Hopelijk is hij morgen dus beetje opgeknapt.
    Dus onverwachts op tijd thuis vanmiddag....Nu ligt ie weer even te slapen
     
  14. anastasia

    anastasia VIP lid

    29 jul 2007
    7.702
    0
    0
    verpleegkundige
    Zuid Holland
    en hoeveel krijg je dan terug van de belasting als je 304 euro betaalt.
    ik heb een kdv gevonden, maar het is 5 dagen 510 euro per maand en pas volgend jaar mogen we fiscaal aftrekken.[/quote]

    Wij krijgen dan 188 euro per maand terug van de belasting. Maar het is afhankelijk van je inkomsten.
    Op de site van de belastingdienst kun je het zelf berekenen hoeveel je in jous ituatie sterug kan krijgen.
     
  15. anastasia

    anastasia VIP lid

    29 jul 2007
    7.702
    0
    0
    verpleegkundige
    Zuid Holland
    Ze gaat 1 dag ind e week naar het kdv. Dat maakt het per maand 304 euro.
    Wat askim zegt klopt als een bus.. alle kdv betaal je rond de 6.10 per uur voor..
     
  16. Askim

    Askim Bekend lid

    8 jul 2007
    634
    0
    0
  17. anastasia

    anastasia VIP lid

    29 jul 2007
    7.702
    0
    0
    verpleegkundige
    Zuid Holland
    Laura is idd klein en niet al te dik, ze zit op de -1 lijn van de curve. Maar ze doet het goed, en dat is het bealngrijkste!! xx
     
  18. Askim

    Askim Bekend lid

    8 jul 2007
    634
    0
    0
    @Anas, alles klaar voor de grote dag morgen? Is het gelukt met de taart halen?
     
  19. Askim

    Askim Bekend lid

    8 jul 2007
    634
    0
    0
    misschien stomme vraag maar hoe ga je op dit forum gelijk naar je laatst geplaatste bericht, ik moet af en toe echt even zoeken tot waar ik bij ben.....kon toch heel makkelik hier?
     
  20. nazli21

    nazli21 VIP lid

    28 jul 2006
    7.052
    9
    38
    fulltime mama
    hmm wij vinden het eigenlijk duur.
    waar isa nu gaat, berekenen ze het prijs van je jaarlijkse inkomen. het komt dus 9.49 euro per dag. dus ongeveer 200 euro per maand, maar ik vond de kdv niet goed.

    nu heb ik het andere is een zelfstandige kdv, 510 euro per maand.

    nou dan zal nederland wel duurder zijn!!
     

Deel Deze Pagina