Al hoopten we wel dat je stiekem aan het bevallen was Had nog nix van de storing gehoord, ze zeiden ook niet dat er een vrouw lag te bevallen voor het kn gebouw
Hai meiden ff snel een ego berichtje voor ik tukkie ga doen. Net terug van de vk en strippen is bij mij ook helaas niet gelukt.. bmm is nog stug en gesloten helaas.. mag nu vrijdag naar de gyn voor een ctg en consult.. en omdat ik heel graag thuis wil bevallen mag ik di nog bij de vk komen en dan kijkt zij of strippen nu wel lukt.. en anders wordt het woe naar zh en dan krijg ik eerst 2x gel ingebracht en dan do echt ingeleid en vliezen gebroken... vond trouwens het inwendig helemaal geen zeer doen gelukkig. ik heb het er ff allemaal uitgehuild, baalde best dat er nog niks aan de gang is zeg maar.. nu beetje moe en ga ff lekker slapen! Ik lees strakjes weer verder! sorry! Kuss
Ken veel medische termen maar dat ken ik toch niet Gina... Weet je zeker dat dat er staat? Het zal wel te maken hebben met overtijd ofzo......... Hoop dat je volgende week woensdag niet haalt.......
Het is serotien en is idd 2 weken overtijd...... Zie link........ http://www.medicinfo.nl/%7B75e480d1-ae2 ... 2wekenover
Zo pfff alweer een tijd geleden dat ik online kon, het is druk in mijn mannengezin, ik moet alweer aardig wat bijlezen zie ik en ook nu heb ik maar een kwartiertje...schaam me diep! Maar ok..we proberen het! Vanaf pagina 1901 t/m 1910 @ fiona: ieuw yogurt van drie weken over tijd, klinkt niet erg lekker, maar het kan dus geen kwaad lees ik al, gelukkig maar! @ Daam: Hihihi, een Jochempie..whahahaha, een vriend van ons heet jochem zal hem vanaaf eens vertellen dat er een gehaktbal naar hem genoemd is. @ Hannah: Lekker verwend zeg met mamadag, vooral dat doorslapen is dan zoooooooooo fijn! @ Neia: dikke knufffffffff, soms kan je het gewoon zooooo zat zijn! @ JVtje: wat heerlijk om te lezen dat het allemaal zo goed gaat met maud! Fijn dat ze zo goed slaapt en dat de borstvoeding lekker gaat! @ Hellepelle: gefeliciteerd met de geboorte van Cas!!!!! @ Will: wat heerlijk dat lobke al doorslaapt! Dan voel je jezelf ook gelijk stukken beter he! @ Frostieke: gefeliciteerd met de geboorte van Vittorio! @ Evelien: heerlijk dat het allemaal zo opgevangen kan worden zodat jij aan je rust toe komt! @ Will: heel erg graag gedaan! en daar gaan we weer: visite!
hoi hoi... Gina balen dat bij jou ook nog alles dicht zit zeg arjen heedft net allemalaal bellenblaas troep ocver mijn toetsenbord gegooit en nu doet ie het dus heel er slecht heel iritant typen zo is ecven kijken odf ik hem scoon kan krijen.
Die krijg ik pas maandag mee...... dan moet ik evt naar het ziekenhuis. maken ze een afspraak. Denk dat het met inleiden of zo te maken heeft? Dat je beeb wel lekker bij je zit? of dreigt overtijd te lopen?
Askim: gelukkig is je bloeddruk wel ok, maar kan me voorstellen dat je baalt dat alles nog potdicht zit en om thuis te zitten. De tijd gaat ook nog eens zooo langzaam. Lafo: hopelijk heb je snel weer internet thuis. Anna: hopelijk dat je vanavond of vannacht echt gaat beginnen. Gina: voor jou ook balen zeg. Hopelijk dat het snel nog vanzelf allemaal op gang komt. Katsas: leuk dat je even kwam langswippen. Veel plezier met je visite. Deentje: nu heb je dus een zeepbellen toetsenbord. Ik ben me nog steeds aan het vervelen.
askim, je kan toch ook met de fles onder je arm naar de verjaardag? Bij een goede vriendin zou ik daar geen probleem mee hebben (zet desnoods de fles in plastictas op wc neer). Het enige is dat het niet echt ontspannen is op een verjaardag.
@lindatjuhh: gads dat vervelen :-s nix aan he? Kzit maar weer buiten, onder de kap met de laptop te wachten tot k mag bevallen hihi @Gina: Duimen draaiendat die afspraak niet meer doorgaat en dat de vk miss toch wat in werking heeft gezet! doe maar lekekr een dutje! En die emo bui ken ik ,hihi, moet kunnen! @Askim: idd, net wat Daphne zegt. Ik zou ook de flesmeenemen! Ben je er toch nog even uit! IS wel lekker een beetjeafleiding!
gina hoop idd dat je as woensdag niet meer hoef anna hier gaat het regenen denk ik dus heb alles maar afgeruimd buiten echt vaag weer is het trouwens o heb net aardbeien met yohurt op toen een criossant met jam en nu alweer weeig dus ga maar een broodje smeren met kaas en tomaat pffff ik groei zo dicht als het zo doorgaat heb me al een tijdje niet gewogen ga het morgen vroeg een doen kijken wat dat ding nou weer aangeeft
anna en ze waren zoet! haha solly gemeen he jij hebt dadelijk je eige aardbeitje hoop dat het echt niet meer lang duurt voor je pfff wat zal je het zat zijn maar meid wij zijn ervoor je ! we slepen je er wel doorheen go anna GO! Onee go BABY GO! dat moet hem wezen