Oh Danjo wat zal je nerveus zijn en je mannetje ook. Nog 1 nachtje slapen. Is de echo in de ochtend of in de middag? Ik zal aan je denken . Ik voel me vandaag eigenlijk niet echt goed, knallende koppijn en daardoor ook erg misselijk. Heb nog niets kunnen eten en drinken.. pfff er heerst griep, maar ik hoop toch echt dat dat mijn deur voorbij gaat.
Hellepelle: fijn dat het hartje goed klopte. Je hoort veel vaker dat bij de eerste echt het wat achter loopt. Soms is het bij de tweede bijgetrokken, soms ook niet, afhankelijk van wanneer de innesteling was. Ik ben ook net terug van de vk. Heel gesprek gehad en ze kon heel duidelijk voelen dat er 'iets' zit. Ik zie nog steeds niks, sterker nog, ben weer een kilo afgevallen. Alleen merk wel dat mn buik heel vaak opzet, dat de darmen verplaatsen, kan al veel broeken niet meer aan. Ze heeft een poging gedaan om het hartje te horen (als ik dat geweten had, had ik niet geplast, had nl best een volle blaas voor die tijd) maar er waren alleen mn eigen bloedvaten te horen. Vond het ook wel erg vroeg om het hartje al te horen. Hebben ook de zwitsal-tas meegekregen en papieren voor bloedprikken en de termijnecho. Daarna gelijk door naar de kraamzorg, voor informatie en een voorinschrijving. Thuis gekomen meteen gebeld voor de termijnecho en die krijg ik over twee weekjes. Kon eerder maar dan moest ik naar de stad en dat risico wilde ik met mn misselijkheid ook maar niet lopen. Twee weken is wel vol te houden. Over 5 week de tweede afspraak bij de verloskundige. Nou, meer heb ik ff niet te vertellen. Liefs Friendly
Hoi dames, Ik hoor iedereen over een zwitsal tasje. Wij hebben toen helemaal niets gekregen . Nog niet eens boekjes of tijdschriften om te lezen. Ach ja. Dan maar niet. We mogen de 23ste al weer terug voor de 23de afspraak. Ben benieuwd of we dan zelf het hartje kunnen horen. En de 25ste mogen we voor onze 2de echo. Dan zijn we 13 weken, dus zullen we al wel het een en het ander zien. Iedereen die een mooie echo heeft gehad. Proficiat. @ Danjo Suc-6 morgen. We zullen voor je duimen.
Jeetje wat spannend allemaal ! Ik heb morgenvroeg mijn eerste intake + echo bij de gynaecoloog, ik ben namelijk diabeet. Dan ben ik 7 weken en 3 dagen zwanger....vlgs mijn berekeningen. Zijn er meerder mei mama's die met 7 weken een echo hebben laten maken ? Zoja, gebeurt deze altijd inwendig en hoe gaat dat in z'n werk ? Daar ben ik nog niet eens zo zenuwachtig voor hoor, ik ben alleen zo bang dat we het hartje niet zien...... Weet wel dat ik dat niet in mijn hoofd moet halen, maar totdat ik het gezien heb, blijf ik waarschijnlijk zenuwachtig. Mijn zwangerschap loopt verder helemaal soepel, nix geen krampen, geen bloedingen, wel erg moe en vaak plassen en gevoelige borsten. Maar geen "enge" dingen zeg maar. Zal dit een teken zijn dat alles goed is met mijn frummeltje ? O was het maar vast morgen......
Hee jippeltje! ik heb een inwendige echo gehad rond die tijd. en heb inderdaad een hartje gehoord en gezien. Inwendig zit je er natuurlijk meer bovenop zeg maar. Verder voel je er niks van hoor, charmant is anders natuurlijk. Maar ik weet dus niet waar die voor kiest. ik had bij de gyn altijd inwendig. Succes!
OO ben echt een druif, ben al een beetje aan t neuzen op internet wat ik leuk vind voor kamertje. Had ik gister een hele leuke klok gezien in de vorm van een vogel. Maar ja, link naar link en niet opgeslagen in favorieten. nou ga dan maar eens zoeken zeg. pff Vind trouwens bijna alle babykamers een beetje suf moet ik zeggen
wat vindt je suf eraan meid ik vindt het nadeel dat er zovel wit is ben niet zo van het witte ,,maar 2 weken geleden wel een hele mooie witte gezien stond er van te kijken
Nou wat je zegt T is allemaal wit! doe wat originelers zou ik zeggen. dus denk dat ik misschien dingen via mp ga kopen en dan zelf mee aan de knutsel.. En dan die prijzen, ongelooflijk. terwijl t een soort van allemaal op elkaar lijkt eigenlijk.Waar heb je t kamertje gezien als ik vragen mag? Hoest Danjo, hoe laat moet je morgen? duimen draaien overuren, hoop zo op een hele vrolijke Marjolein morgen!
Ik kijk op http://www.bebieboulevard.nl/ helaas is i al weg zijn kamertjes met kleine foutjes maar ook shomodellen en gewoon zonder foutjes Morgen om 2 uur moet ik er zijn
zo heb vandaag een goeie dag dus ik ben blij! ga zo bami maken ben wel moe maar heb er ook een hele werkdag opzitten django leuke site is dat heb hem tussen me favorieten gezet en ik duim voor je morgen hoe laat moet je? en heb je nog wel symptomen enzo? duim duim duim
jahoor! wat een sukkels nou beter dat je het nu weet want nou hoef je niet me zulke lui te werken ik ben ook bang voor de reacties van me 'nieuwe'collegas maar het zijn allemaal vrouwen met kinderen dus ik hoop dat ze positief zijn als ik het ze vertel en zo niet dan niet! maar wel balen meid maar goe dje kunt nu wel je rust pakken xxx ga eten koken heb honghhheerr
Jippeltje, een inwendige echo is niet erg hoor. Ik heb hem gisteren ook nog gehad. Krijg je sowieso bij gyn sneller dan bij vk. Ze kunnen het echt veel beter zien dan. Wij hebben bij vorige zwangerschap het verschil wel gezien, en met inwendig is het zoveel duidelijker. En het is niet pijnlijk.
De misselijkheid is redelijk onder de duim te houden als ik maar regelmatig wat eet en 's ochtends is het gewoon ff balen, dan zit ik op de wc wat te eten weg te werken. Net lekker boerenkool gegeten, ging er goed in, maar nu is m'n buik 1 groot borrel-gedoe. Echt vreselijk!
Wij zijn ook niet zo van de witte meubeltjes. Daarom zijn we verder aan het zoeken. Bij de Prenatal wel een hele leuke gezien. http://www.prenatal.nl/ProductsAndServi ... &room=Bari Is alleen een beetje prijzig. Dus als iemand iets weet, dan horen we het graag.
deze kamer stond op de die site van beebieboulevard meende ik nadeel is wel ze hebben overal 1 van meende 699 de witte die ik heb gezien was dus wel met bovenplanken deze kleur
hee meiden, hier nog wel wat krampjes gehad, maar niet meer zo erg als gisteren. Wel als ik plotseling opsta of in bed me omdraai heb ik steken, maar dat zullen me banden wel zijn... morgen hebben we de eerste intake bij de vk, heb net mn moeder gebeld of ik alle kinderziekten heb gehad enzo en of er nog bijzonderheden zijn in de familie, maar valt erg mee! weten jullie misschien dingen die ik ook nog moet weten? danjo heel veel succes morgen, ik zal nog harder voor je duimen dan ik al deed!