19 mei bevallingsmarathon: Askim Lafo Neia Evelien Deentje Daam Volgens mij kan ik heel de lijst wel kopieeren denkl dat iedereen wel morgen wil
Ja, alleen mag niet van m'n opa, die wil geen achterkleinkind als verjaardagskado. Het mag alleen als het een jongetje wordt en we hem Gerrit noemen (zo heet m'n opa), haha.
Onsukkie, jouw moeder klinkt als een verademing. Die wil ik ook! Mijn moeder is echt het tegenovergestelde. Maar ik weet ook wel zeker dat ze niet mee gaat als ik dat niet wil hoor. Nu vraagt ze wel constant aan de telefoon; voel je dan helemaal niks aan je buik? En ikke gister en vandaag maar liegen. Lafo, ja moeilijke situatie. Het is voor hem ook niet leuk dat hij zoveel moet werken natuurlijk. Dat zal voor hem, helemaal nu, ook wel een extra druk zijn. Dat heb je nou eenmaal met een eigen bedrijf. Een middagje sauna zal hem vast goed doen. deentje, haha ja was een goeie van jouw vriend. Maar ik roep het nu ook constant hoor. laat die pijn maar terug komen. Daam, tuurlijk doe jij morgen ook mee! X Neia
Daam, kan je doen voor de zekerheid. Je weet maar nooit. Ik heb standaard een badlaken in de auto liggen. Maar dat is niet zo makkelijk voor in een tas.
Mijn mannetje is hard aan het werk hier in huis. Hij heeft net Nijntje verschoond en al boven gepoetst vanmorgen. Nu is hij beneden bezig. En dan gaat hij straks ook nog alles stofzuigen. Wat een schat! Normaal help ik wel mee met wat kleine dingetjes die ik kan, zoals poetsen. Maar vandaag lukt dat echt niet, ik heb nog steeds pijn in mijn rug en buik. X Neia
Daam, jammer van die stoelen hoor, je vliezen breken vast niet, en anders maar wel. In de auto heb ik zo'n matje uit het kraampakket liggen, maar dan loop je echt met je luier onder je arm, haha.
hoiiiiiiiiiiiiiiiiiii Vanaf pagina 1999: @ Gina: wauwwwwwww dat schiet dus nu wel lekker op! O, de 6 minuten weeen...lekker! Ik duim! @ Lindatjuh: wat heerlijk dat je je zo geweldig goed voelt! En die filet had ik eerst ook niet aan gedacht hoor, maar hij keek me aan in de delicatessenzaak..hihihihi @ Neia: is het beste inderdaad om je er gewoon aan over te geven @ anna: hee meis wat goed dat je al ff online was en wat een ongelooflijk vlotte bevalling toch nog! Lekker hoor! En nog veel fijner dat het gewoon goed gaat met jou en mila! ook dikke knuff voor anna-man @ Linda: owwwwwww zo lief die foto's! @ Evelien: zet hem op meid! @ fiona: dat had ik dus ook die melkbehoefte, melk en fruit was niet aan te slepen! @ Deentje: wat balen van die aanvallen! Bah...naar..volhouden meis, je kan het! @ Katje: wat een plaatje is Jayden! @ Neia: pfff kan me voorstellen dat je gespannen bent, maar eigenlijk moet je wel proberen nog een beetje uit te rusten of te slapen. Ik ben de slijmprop nooit verloren of niet gezien en vliezen zijn doorgeprikt in het ziekenhuis pas. @ Ischa: dank je wel! @ Linda: mooi geboortebord! @ Gina: gefeliciteerd met de geboorte van Noah! Wauw een thuisbevalling en helemaal goed en meegevallen! Fantastisch!!!!!!!! Gun het je zo! Geniet ervan! @ Neia: lieverd, dikke knufffffffffff, kan me voorstellen dat je er verdrietig en onzeker van word, maar het is vast stilte voor de storm...probeer maar nog ff je rust te pakken, want het duurt nu echt niet lang meer. @ Evelien: heel veel sterkte met alles..ben benieuwd wat het nu gaat worden. @ Frostieke: leuke foto zeg! @ Lafo: pfff tuurlijk mag je wel zeuren, je bent zwanger dus mag je alles..uhhhh bijna alles @ Linda81: gefeliciteerd met de geboorte van Morris! Wat een snelle bevalling zeg @ Evelien: mmmm, even nog rust is ook wel fijn en dan morgen dus inleiden...spannend allemaal. Maar ook wel fijn denk ik om dat er nu in ieder geval wat gebeurt. Nou dames...ik wens jullie allemaal een bevalling toe binnen nu en twee dagen, Daam mag nog eerst ff naar de filmp Ik ga hier een hongerlapje voeden en daarna lekker een uurtje tukken..mmmmmmmmmmmmmmmmmmm Daarna lekker met de auto toeren en ijsje scoren..heb er zin in!
Sorry hoor meiden maar het is me allemaal teveel vandaag net belde m'n man op en ja toen kon ik niet anders dan huilen omdat ik me zo alleen voel en ik niet thuis wil zitten. Ik ga afleiding zoeken meiden, hij maakt geloof ik ook geen aanstalten om naar huis te komen en ik wil er gewoon niet meer mee bezig zijn Ik spreek jullie straks wel weer
Katsas, bedankt meid! Scheelt weer dat jij ook geen slijm enzo had. Dat geeft me hoop. Jasper is vandaag alweer 2 weken oud! GEFELICITEERD! Klinkt als een hele gezellig middag. Eerst maar eens dutten! X Neia
Ach meis, kop op! Kan me voorstellen dat je het helemaal gehad hebt nu. We hebben het hier alleen maar over bevallingen, en morgen is je uitgerekende datum al. Ik begrijp je wel hoor. En natuurlijk wil je niet alleen thuis zijn. Inderdaad even proberen om wat afleiding te zoeken. Tussen de strijkwas even wat pauzes inlassen: filmpje kijken, boekje lezen en eten. Hele dikke knuffel van mij meid! X Neia
Ach lieve Lafo: Ik kan je alleen maar een cyberhug geven. Heb je nog een boek die je wilde lezen? of doe zo ff een dutje. Misschien nog wat leuks op de tv? Of kom naar Den Haag, gaan we Wings kijken in de stad (begint om tien voor drie) Nee gekheid, hoop dat je de middag een beetje relaxed doorkomt.
Sorry meiden ik kom maar niet los van het forum Ging even m'n mail checken en kreeg dit bericht van Moedergans! ########################################## hoi. Ja ik ben bevallen! zondag 11 mei om 6.95 is onze dochter "Marit" geboren. Na een snelle bevalling van 4 uurtjes. Alles gaat goed. Alleen de voedingen zijn nog wat "werken" loopt niet helemaal vanzelf helaas. 't een lieve en mooie meid. En d'r broer is super trots. groetjes alexandra (moedergans) ---------------------------------------- Van: Judith Datum: 2008-05-15 10:17:23 ---------------------------------------- Hallo Alexandra, Hier weer een nieuwsgierige mei mama We waren benieuwd of je al bevallen was! Groetjes en succes! Judith (lafo )