Ik heb vandaag voor de zekerheid toch nog maar een keer getest.. En de test zegt nog steeds positief... Maar vind het nog steeds onwerkelijk..
Hallo meiden, Ik kom me hier ook melden. Eindelijk mag het dan weer! Vanmorgen een positieve test! Ik heb in december 2006 een MK gehad en in april 2007. Dus natuurlijk zijn de 1e 12 weken ontzettend spannend. Maar ik probeer maar even te genieten van het feit dat het zwanger worden wel weer gelukt is! X Neia
neia welkom op de roze wolk en gefeliciteerd! Spannend weer he! ken dat gevoel.. gina je msn staat niet in je profiel, zal de mijne er effe inzetten. Vind het altijd wel gezellig om via msn met te kletsen! Dus voeg me gerust toe!
Wat lief meiden! Dan jullie wel! Jullie ook van harte GEFELICITEERD met je zwangerschap! Laten we er samen nog 8 maanden van gaan genieten! X Neia
Welkom en gefeliciteerd nieuwe mama's.. Hier erg veel last van mijn borsten ik word er zelfs wakker van. Roze wolk mamafaye...waar is die? Hier nog niet gezien..manlief zit er wel op ikke nog niet. Eerst maar eens de echo en dan wordt het allemaal echter voor me.. Morgen jarig dus vandaag het hele huis vol..zucht..Ik zou wel bekaf zijn vanavond..
Goedemorgen mama's Hoe gaat het met de zwangere buikjes? Ik hoop goed @ de rest die erbij zijn gekomen. van harte welkom en natuurlijk GEFELICITEERD! Hier is het nog hetzelfde, ik merk nu wel dat het alleen in de ochtend zo is. Meestal voel ik me rond een uur of 3 wel wat beter. Ik kan er nu veel beter mee omgaan, misschien ben ik het gewend? Wij gaan zo lekker winkelen, mijn broeken zitten echt al te strak en sommige krijg ik niet meer dicht, ik was al wat dikker geworden maar ik geef nu het excuus wel aan de baby in me Ik droomde hier al een jaar van, om lekker zwangerschapskleding aan te schaffen en eindelijk komt mijn grote droom uit! Hier is de angst wel wat minder hoor, in het begin dacht ik er dag en nacht aan maar nu geniet ik voor zover het kan. Gister lag ik rond een uur of 22:00 te slapen en had gedroomd over een KFC Burger. Ik werd gelijk wakker en wilde het broodje zo graag eten, wij in onze pyjama's snel naar de drive van de KFC en het smaakte lekkerder dan als je niet zwanger bent hhahahaha! Nou allemaal een dikke kus!
mariska hier wordt de roze wolk groter hoor..heb gewoon een gevoel, kan het niet beschrijven, en kom er (gelukkig) niet vanaf, maar het zegt 'het is goed...'heel vaag, maar tis echt. Fijne verjaardag en gefeliciteerd! @gina heb je geaccepteerd!
Hallo meiden, Mariska72, pijnlijke borsten is inderdaad heel erg vervelend, vooral 's nachts. Tip: stevige bh 's nachts aanhouden. Alvast gefeliciteerd met je verjaardag! Succes vandaag met de drukte! Cinderella22, mmmmmmmmmmm heerlijk KFC. Helaas hebben we er hier geen in de buurt. Neia-man vroeg vanmorgen ook al: vanavond dan maar frietjes, daar heb je vast wel zin in! Wat hebben onze mannen het zwaar zeg, haha. Sam8, jij ook nog gefeliciteerd! Mamafaye, geweldig dat je je zo voelt! Hoelang waren jullie allemaal al bezig? ik ben gewoon benieuwd! Wij dus sinds april 2006. X Neia
Hoi allemaal Ik heb vanaf donderdag heel veel bloed verloren en heb eigenlijk geen hoop meer.. Ik wens jullie heel veel sterkte en hoop dat het bij jullie wel mag lukken! Groetjes Jen
Jeetje Jendo, wat vervelend! Ben je ook "iets" verloren? ik blijf toch voor je hopen en duimen! sterkte meid!
Jendo, oh neeeeeee, wat erg zeg. Dat is je grootste nachtmerrie. Op het topic miskraam kletsen we met een groepje meiden. En 1 van die meiden had in het begin ook verschillende keren bloedverlies, maar is gelukkig nu nog 17 weken zwanger. Heb je de vk/gyn al gebeld? hoelang ben je zwanger nu? Cindarella, misschien frietdag, we zien wel! Nou december 2006 is ook al lang genoeg, toch?! Mamafaye, ik zag het aan je onderschrift inderdaad. Heftig zeg, dit was echt al lang genoeg. Had je een hele lange cyclus dat het zo lang duurde? Gina82, in de 1e ronde, wow . Gefeliciteerd! Ik ben jaloers! X Neia
Ik zou vandaag 5 weken en 2 dagen zijn. Maandag ga ik de verloskundige bellen. Ik ben veel bloed verloren en af en toe klontjes. Omdat het nog niet zo lang is als de vorige keer verwacht ik de miskraam ook niet zo heftig. Ik had zo wie zo al een echo staan op 24 september en ik hoop dat die mag blijven staan om te zien of dan alles weg is. Eigenlijk geloof ik niet in een wonder dat er dan nog iets zit. Ook gezien mijn vorige ervaring. Ben er vreselijk verdrietig van. groetjes Jen
jendo, denk aan je en hoop het allerbeste voor je! ((knuff)) neia, ik had het eerste jaar een hele onregelmatig cyclus...maar ben in dec 2006 toch zwanger geworden. Helaas is dit geëindigd in een mk in jan. Daarna nog een paar maanden zelf geprobeerd, mijn cyclus werd na de mk heel regelmatig. Sinds juli zijn we bij de gyn, maar daar deden ze alleen elke maand een cyclus controle om te kijken wanneer mijn eisprong was omdat ik het afgelopen jaar nog zwanger was geweest. De eisprong van dit kindje hebben we ook gezien op de echo dat was wel heel bijzonder!