Agenda Verloskundige of gyn: 17 sept: 8Samantha8 18 sept: Indy 73 19 sept: Mariebel 20 sept: Mamafaye + Anna28 + Sanniee 25 sept: Gina82 + Mamafaye + Mariska72 26 sept: Katsas + Saar 27 sept: Joyo 1 okt: Ice 5 okt: Neia 8 okt: Daphne78 + Maximus + Sanniee 3 okt: Boeffie 23 okt: Ischa31 Agenda Echo: 12 sept: Eyereen 17 sept: Rebbel 18 sept: Mariska72 19 sept: Mariebel 20 sept: Mamafaye + Frostieke + Josien 21 sept: WendyP 24 sept: Jendo 25 sept: Anastasia 26 sept: Katsas + Mamafaye 27 sept: Draaimolen 5 okt: Neia 8 okt: Mone + Daphne78 + Gina82 17 okt: Saar 24 okt: Ischa31
@croky een streepje is een streepje of hij nu heel dun of dik is...ik vind het ook liggen aan welke test het is..had die van de apotheker en die gaf een mega streep, maar die van clearblue had bijna geen streep en die van predicor wel een streepje, maar niet mega dik... @hellepelle, ip hoef je inderdaad niet naar de ha, ze willen het wel graag weten. wij hoeven hier niet te kiezen welke verloskundige, er is maar 1 praktijk waar ze allemaal zitten..lekker makkelijk dus. @neia dat is nog even wacht zeg maar ja dan heb je ook wel gelijk iets! vind de zwangerschapsdementie altijd een goed excuus al je iets bent vergeten kan je nog gebruiken tot 9 mnd na de bevalling!
goedemorgen, vorige week woensdag getest en hartsikke positief, ik word dus ook een mei-mama, als het goed is 15 mei. Ik heb op 10 oktober mijn eerste afspraak bij de vk en de echo de week erna, maar daar heb ik nog geen definitieve datum van. Het moet wel de week erna, want daarna ga ik op vakantie en ik heb gezegd dat ik daarvoor nog mn echo wilde en dat was geen probleem, dus ben benieuwd... tis nog wel even spannend en afwachten dus...
Als alles goed gaat word ook ik een mei-mama! Volgens eigen berekening (eigenlijk internet calculator) Ben ik uitgerekend op 17-05-2008! Van de week een afspraak met de huisarts... Groetjes Priscilla
Bedankt voor het aanpassen weer Mamafaye. Sleep je me een beetje deze 3,5 week door? Zal wel moeilijk worden, maar ik probeer te blijven genieten. Vanavond gaan we het aan mijn schoonouders vertellen. Ik heb er heeeeeeeeeel veel zin in! Surf: GEFELICITEERD! Wel fijn als je voor je vakantie de echo krijgt, dan kun je lekker ontspannen op vakantie. Waar ga je heen? Priscill: Jij ook GEFELICITEERD! Ik ben ook de 17e uitgerekend (volgens mijn eigen bereking). Spannend dus! X Neia
Neia tuurlijk sleep ik je er door heen! (heb je msn? je mag me toevoegen als je het leuk vind) Leuk aan je schoonouders vertellen, ben benieuwd naar hun reactie! Hier weten de ouders het al! maar ja wij zijn ook al even bezig. Priscill en surf welkom bij de mei mama's en gefeliciteerd! Ga jullie vanmiddag even op de kalender zetten surf heerlijk griekenland!
Surf&Priscill: Gefeliciteerd! En Priscill: Ik ben ook de 17e uitgerekend, net als Neia. Neia: moeilijk hè dat wachten... ik heb de vk nog niet gebeld, zodat ik ook nog geen datum heb om me op vast te pinnen En ook een beetje omdat het de vorige keer met 5 weken is misgegaan, wil eerst nog even afwachten, maar ik heb er een beter gevoel over dan de vorige keer! (afkloppen )
dankjullie wel! zijn jullie ook zo zenuwachtig, ben steeds zo nerveus... ben bang dat het toch nog mis gaat enzo, is dat normaal? komt ook omdat ik niet misselijk ben enzo, ben alleen moe en heb last van pijnlijke en wat grotere tepels, maar verder niets. Hopelijk groeit er nog steeds iets in mij. Gisteren is als het goed is het hartje gaan kloppen, spannend, je kan het helemaal niet controleren, je moet afwachten en dat vind ik moeilijk...
Wachten duurt altijd lang..helaas Hier zijn er veel die last hebben van het wcpapier-syndroom Ik zal ook blij zijn als ik volgende week de echo heb gehad. Ben benieuwd hoe het met Eyereen is zij had vandaag echo!
@ surf. Nou bij mijn weten gaat het hartje pas in week 6 kloppen. Ik dacht dat die van mij al klopte, maar dit was nog niet het geval. Gister echo gehad! Waarschijnlijk ben ik minder ver dan verwacht.
Mamafaye, bedankt meid! Ik ga je zo even toevoegen op mijn msn. Leuk he aan de ouders vertellen? Met mijn ouders wacht ik nog even, is een lang verhaal. Om het even kort uit te leggen: Mijn vader is ongeneselijk ziek, hij heeft longkanker. We hebben een enorm moeilijke periode achter de rug en nu nog steeds natuurlijk. Hij wil heel graag naar een datum uitleven, maar ik ben bang dat hij 17/5 echt niet haalt. Mijn ouders hebben met de andere 2 mk's ook heel erg meegeleefd. En 3 weken tot de 1e echo duurt nog erg lang, dus ik wil mijn vader niet teveel extra stress geven. Maar ik zou het zo graag willen vertellen................. Surf, heerlijk zeg Griekenland. Inderdaad hopen op heerlijk weer. Wij gaan (als alles goed gaat met mijn vader) 12/11 naar Tenerife. En ik ben nu al de weken aan het aftellen! Croky, inderdaad moeilijk dat wachten. Maar jij hebt ook wel een goede oplossing. Wacht je nog een weekje af ofzo voordat je de vk belt? Sam, heb je de vk al gebeld? X Neia
Hallo meiden, Zou iemand mij ook op de lijst willen zetten? Ik sta er nog niet op. Ik ben zwanger van mijn eerste kindje en ik ben uitgerekent op 20 mei. Liefs Hummel.
Hummel ik ga je op de kalender zetten! Neia wat een verhaal zeg..pfff..kan goed begrijpen dat je nog even wilt wachten. Tenerife is leuk! wij zijn er van de zomer geweest waar ga je heen? Ik heb je geaccepteerd op msn gezellig! Mariska heerlijk ook naar griekenland! Wij gaan 5 oktober nog een weekje naar emmen even weg met mijn ouders!
nou toch de vk net gebeld. ondanks dat ik 7 weken zou zijn, denkt ze dat ik ongeveer 5 weken ben. maar ze vertelde me ook dat ze na mij een vrouw had gehad waarbij ze bij 5 weken helemaal niets zag en nu 4 weken verder en er zat gewoon een kind..dus dat geeft weer hoop..natuurlijk kan ze me geen garanties geven.. en natuurlijk word ik gek van die hormonen. Maar er was bij mij een mooie zwangerschapsring te zien en een vruchtje.DUS! En dat ik een late innesteling heb gehad, zou heel goed kunnen zei ze.. Dus dan hopen we dat maar.. Pfff. nog 3, 5 week!
Mariska jij ook al naar griekenland, heerlijk! Mamafaye, inderdaad allemaal heftig. Wij gaan naar playa de las ameraicas, h10 conquestador. Ik kan bijna niet wachten. 8) Lekker zeg dat jullie naar Emmen gaan met je ouders! Sam, goed van je dat je toch de vk hebt gebeld. Nu heb je tenminste iets meer duidelijkheid. Gelukkig had ze dat voorbeeld van die andere vrouw die na 4 weken gewoon een gezond kindje had zitten. 3,5 week is inderdaad lang. Maar we helpen elkaar er wel doorheen! X Neia
HIHI dank je.. ja laten we hopen dat het allemaal goed komt.. Maar ga nu maar even met de honden eruit. Even de zinnen ergens anders op zetten.. En tot rust komen!
Goed zo Sam! Proberen positief te blijven en even eruit gaan! Dat ga ik ook doen, even een stuk fietsen en bij mijn ouders een kopje koffie drinken! X Neia