ze willen er hier niet aan geloven en werk bij een groot bedrijf met 1500 mensen in dienst. ach als het zo door gaat , meld ik me vaker ziek met rugklachten..
Klinkt als Ischias! Had het al met 7 weken en ben meteen naar de manueel therapeut gegaan die me er met een paar sessies vanaf heeft geholpen! Ook een gewone fysio kan je helpen, mag je zonder verwijzing naartoe, dus snel bellen meid!
Majkuh: Gecondoleerd met het verlies van je opa! Wat een prachtig dochtertje krijgen jullie Mijn uitslagen: De gyn heeft net gebeld na aanleiding van mijn curve. Ze vond de waardes niet 'sky high' zoals ze dat noemde. Maar ze adviseerde me wel om naar de dietiste te gaan om een speciaal dieet te volgen. Ze heeft meteen een afspraak voor me gemaakt voor morgenochtend. Dit moet ik een week volhouden en dan weer opnieuw prikken. Ik had nog gevraagd of ik me geen zorgen hoefde te maken om de baby, maar dat was volgens haar niet nodig. Ze wilde alleen het zeker voor het onzekere nemen. Al met al een geruststelling dat het alleen een dieet is. Ik hou jullie op de hoogte. Ik ga nu even een dutje doen want voel me zo moe
Hai hai, dankjulliewel voor de lieve woorden ben wel verdrietig maar verder gaat het wel. Dinsdag is hij 89 geworden , hij was gewoon op, heeft een mooi en rijk leven gehad en doodgaan hoort erbij. Vind het alleen heeeeeeel erg voor mij oma Verder haal ik zeker veel afleiding uit de echo's hoe langer ik ernaar kijk, hoe verliefder ik word. Ik vind haar zo mooi. Volgens mij lijktn ze het meeste op mijn vriend, ze heeft hele grote ogen iig erg breed en dat komt van hem, neusje is echt van onze familie en die lipjes zijn een mix volgens mij, maar ach ieder ziet wat hij wil zien Ben iig hopeloos verliefd!
Goede middag meiden, @ manootje: Fijn dat je steun hebt aan ons, we denken aan je hoor! @ kippie75: Gelukkig houdt mijn man absoluut niet van voetbal . @ kaatje k: Gezellig dat je ouders langs komen, geniet er maar van hoor! @ kroepie: Zow jij was er vroeg bij vanmorgen... Wel handig zo een kalender dan weet je inderdaad precies hoe lang nog. Ow keurige uitslagen, goed zo hoor. @ Sabrina1984: Ja, het forum werkt erg verlavend daar moet ik je gelijk in geven. @ Evy77: Over die ene kilo zou ik me geen zorgen maken hoor! @ Makjuh: Wow wat een mooie echo foto's! Spam maar lekker hoor, het is een heel mooi kindje. Gecondoleerd met je Opa, wat vervelend meissie. @ mamasan: Nou lekker genieten van de carnaval dan! Keano was bij mij ook zo rond de 39 weken al ingedaald, en inderdaad heb je tenminste weer wat meer ruimte bij je ribben. @ misssZ: Ow wat heerlijk dat je een 3D/4D echo hebt gemaakt! Fijn dat alles goed was, en heerlijk hé om je kindje zo te zien. Plezier straks bij de verloskundige! @ Sim80: Wow 30 weken alweer, gaat snel zeg. En inderdaad weer een mijlpaal. @ ZonStraal: Gelukkig dat het niet té hoog was, succes met het dieet! Mijn suikerwaardes waren prima, vanmorgen (2 uur na ontbijt) was het 4.4 en vanmiddag (2 uur na de lunch) was het 6.4 dus al met al prima! En nog goed nieuws ik ben per 1 september aangenomen in de kinderopvang joepie! Kan ik eerst nog lekker van de beeb en Keano genieten en dan weer aan het werk. Fijne dag verder allemaal nog!
Misspuma: gefeliciteerd met je nieuwe job! Wat een mooie datum om te beginnen! Idd eerst lekker genieten van beeb en Keano en dan de uitdaging van je nieuwe baan, leuk hoor!
He gelukkig Zonstraal dat het allemaal mee viel en dat het vermoedelijk op te lossen is door het volgen van een dieet. Hopelijk ben je goed gerustgesteld! Hou ons maar op de hoogte en voor nu slaap lekker!
@ Sim, klinkt idd als bekken klachten. Zou even vk of huisarts bellen. misschien is de bekkenfyio oid iets voor je? Sterkte! @ Kaatje, hebben jullie geen karnemelk? Heerlijk hoor, wat zul je aan het smullen zijn! @ Manny, ze laten je ook geen keus toch? Met zoveel pijn in je rug, schiet het ook niet op @ Zonstraal, gelukkig maar meid, nu hopen dat ie volgende week goed is! @ Majkuh, je mag ook verliefd zijn op zo'n mooi meid! @ Misspuma, you go girl! Goed nieuws, fijn!
Bedankt voor jullie advies, heb meteen maar weer de fysio gebeld. Ben daar een paar weken geleden gestopt omdat het best redelijk ging met mijn bekken. Ze zei wel het klinkt als Ischias. Ze wil me morgen graag even zien. Gelukkig want doet echt pijn zeg.
Gecondoleerd meis... En wat een mooie foto's van je meissie. Voelt wel beetje dubbel nu of niet? Heel veel sterkte!
Zo, sorry voor alle quotes, maar vond 't voor nu even makkelijker. Heb vanochtend in het team van collega teamleiders gemeld dat ik nog minder wil gaan werken. Ik hou 't gewoon niet vol Had al 2 medewerkers aan mijn bureau die vroegen of ik niet beter naar huis kon gaan... kun je nagaan! Heb voor a.s. maandag een gesprek met mijn leidinggevende gepland en dan wil ik het met hem bespreken. Ik wil 3 dagen 6 uur gaan werken en dan sowieso de woensdag vrij en het liefst de vrijdag. Vandaag paar keer bijna een huilbui gehad omdat ik zoooo moe ben. Gelukkig kon ik het weg 'zuchten'. (Begint nu al hahhahah) Collega's waren heel aardig en die begrepen 't wel. Fijne avond allemaal, Liefs!
@MissPuma, heb je beter geslapen vanacht.? Ben je de lange avond nog een beetje doorgekomen.? @Manootje, wat een gedoe meis. Trek het je niet teveel aan. Stress is niet goed voor jou en de beeb. @Sabrina, leuke dag gehad.? Veel leuke dingen gekocht.? @Kroepie, fijn dat de uitslagen goed waren. Rustig aan doen hè.? @Majkuh, wat een prachtige meid. @Mamasan, wat fijn dat de gyn tevreden was. Lekker gevoel. @MisssZ, wat leuk dat je echo zo mooi was. @Majkuh, gecondoleerd met het verlies van je opa. @Sim, gefeliciteerd met je 30 weken. Hoe gaat het nu met de pijn? Ik heb helaas geen advies voor je. @Manny, dit moet je niet pikken hoor. Je baas is verplicht goede arbeidsomstandigheden te regelen. (Dit is ook al eerder gezegd.) @Kippie, fijn dat het gesprek verhelderend was. @MissPuma, gefeliciteerd met je nieuwe baan.! @Zonstraal, fijn dat het allemaal meeviel. Ik heb een beroerde nacht gehad. Ik was al vanaf half 4 wakker. Heb daarna niet meer geslapen. Kon vanmiddag ook maar een uurtje liggen. Vanavond lekker op de bank hangen. Mn mannetje is nu chinees halen. Mmmm...
hey meiden zo ik ben weer terug van de huishoudbeurs! was erg gezellig maar ben ook erg gesloopt! zo lekker een beker warme melk met anijs en dan lekker me bedje in.er stond een tent met goedkoop beddengoed dus heb ff ingeslagen. verder niets op de 9mnd komt omdat we alles al hebben. en verder alleen maar vreet werk! @kroepie lekker dat alles goed is! @evy77 probeer er ookj niet veel aan te denken maar gaat af en toe wel door me hoofd heen. @mamasan ja weet ook niet wat ze hebben zo maar ineens. laten we hopen dat het van de week weer over is. dank je was melig vanmorgen. @majkuh mooie foto's joh.gecondoleerd meid! @manny veel plezier zaterdag! @sim80 klinkt als ichias meid. ff naar je huisarts als het aanhoud sorry meiden dat ik niet op iedereen persoonlijk reageer maar ben helemaal op en ga nu ff lekker melk drinken en me bed in. tot morgen.
Goede avond meiden, @ kippie75: Bedankt! Ja, ik ga er zeker nog van genieten deze maanden thuis, samen met Keano en daarna samen met Keano en de beeb! @ manootje: Bedankt! @ sim80: Hopelijk kan de fysio je helpen meissie en ben je snel van die pijnen af sterkte! @ kaatje k: Gezellig hoor dat je ouders er zijn, geniet er maar lekker van! @ kroepie: Ja, zeker goed nieuws! Ik hoop dat je minder kan gaan werken, want dit is ook niet leuk voor je! @ Joki: Nee, ik heb vannacht weer beroerd geslapen...grrr. Ik kom gewoon niet in slaap, zit aan allerlei dingen te denken, en die kleine wurm laat me ook niet met rust...hoop niet dat dit de laatste 3 maanden zo doorgaat want dan kun je me opvegen. Ow lekker chinees, heeft het gesmaakt? Dus jij ook al zo aan het spoken 's nachts...vervelend hé. @ Sabrina1984: Ook lekker nieuwe dekbedden, dan lig je er netjes bij in je kraambed ! Erg is dat altijd alleen maar eten/eten en nog eens eten, alsof wij mensen niks anders doen... Ga maar lekker naar bed hoor, snap dat je doodop bent! Morgenochtend gaat Keano naar de peuterspeelzaal toe, hou dan maar eens lekker een ochtend voor mezelf (mijn man ligt toch te slapen, heeft nachtdienst vannacht). Verder alles rustig hierzo, heb net samen met mijn man gedoucht. Hij ligt nu op bed even voorslapen, doet hij altijd als hij de eerste nachtdienst ingaat. Hij komt er dan zo rond 21.30u uit, dan drinkt hij nog wat en dan gaat hij weg. Ik denk dat ik vandaag ook maar eens vroeg mijn mandje inkruip ben doodop! Liefs, misspuma
@kroepie : Fijn dat de uitslagen goed waren! @Majkuh : Wat een onwijs mooie echo foto's! Echt bijzonder he om zo het gezichtje al te kunnen zien Wat een naar nieuws van je opa! hij heeft een mooie leeftijd behaald maar dat maakt het niet minder verdrietig! Gecondoleerd! @mamasan : Fijn dat de controle goed was! @Misssz: fijn dat jullie ook mooie beelden hebben gezien van jullie kleintje! En grappig dat je er al zoveel uit kan halen he... hoe was het bij de vk ? alles goed ? @Sim : gefeliciteerd met de mijlpaal van 30 weken... Gaat snel nu he! Misschien idd fysio voor je pijnen! Sterkte ermee! @manny : Wat naar dat je zoveel last van je rug hebt en dat je baas niet effe mee wil werken aan een fatsoenlijke stoel zo kan je toch ook niet je werk doen als je zoveel pijn hebt! fijne baas @kippie: Balen dat je nog zoveel pijn hebt! Wel fijn dat het overdag beter gaat... Maarja die nachten zijn ook erg belangrijk.... Kan je er wel een beetje door slapen ? @manootje : Ja lastig is dat he... Hebben jullie je erbij neergelegt dat het er niet meer in zit voor de bevalling en dan worden er nu zoveel huizen aangeboden! Maarja de zwangerschap schiet natuurlijk ook al op... Zou denk ik een beetje aan het huis liggen wat ik zou doen in dat geval. als het echt is waar jullie lang naar gezocht hebben en je hoeft er niet al te veel aan te doen zou ik ervoor gaan... Grote kans dat je anders spijt krijgt of die kans niet meer krijgt... maarja als je denkt dat je het niet aan kan dan vooral niet doen! @kaatje :Smul ze van al die lekkere dingen hahahaa @Zonstraal Balen joh maar ze hebben wel gelijk! Beter het zekere voor het onzekere! @misspuma : Fijn dat de waardes goed waren! en super gefeliciteerd met het contract Super fijn! @Kroepie : Fijn dat je zo'n goeie collega's hebt! Erg belangrijk ook! En die huilbuien dat geeft niks... @Sabrina/buddy : heel veel sucses voor morgen.... ! Zal aan je denken en hopelijkl valt het mee! Weet zo niet meer wie het was maar die vroeg wat het nou was met die suiker en mijn urine... Zat dus suiker in mijn urine ! anderhalve week geleden heb ik bloed moeten laten prikken op allerlei dingen en schijnbaar ook op suiker... Toen was het goed vandaar dat ze nu geen actie hebben ondernomen maar ze wil wel dat ik over 3 weken weer laat controleren als ik op controle terug kom! Weet eigenlijk niet zo goed wat het inhoud als je dat hebt Verder veel last van rug en schaambeen Lig nu ook lekker op de bank met een kussen in men rug en laptop op schoot haha rust!