Ik kom net van yoga dus heb mega veel goede energie... 't komt nu allemaal jouw kant op! *zend zend zend zend zend zend zend zend zend* Succes meid. Zogelukkig Ik ben bij mijn meissie ook nooit wat verloren. Sterker nog, pas toen ik aan 't infuus kwam (ongeveer 24 uur nadat de 1e weeën begonnen) moesten ze de vliezen nog breken. Slijmprop? Nooit gezien. Ze was 2 weken te laat, maar ook nooit voorweeën of wat dan ook gehad. 't Begon gewoon 's ochtends... nou ja gewoon. We waren de dag er voor bij de vk geweest en die had getoucheerd, in de hoop dat dat de bevalling op gang zou helpen. Als dat niet had gebeurd, dan had ik na 't weekend (meissie is op vrijdag uiteindelijk geboren) naar 't ziekenhuis gemoeten om ingeleid te worden. Fijne avond lieverds, X Oh ps CLEO Wat een prachtige namen! Heb nog niet gekeken of je al foto's hebt, maar ik ben mega nieuwsgierig. Fijn dat 't allemaal zo goed gaat en dat ze lekker al mee naar huis mochten! Hoe vindt je vriend 't? Trotse papa?
Hallo allemaal! Daar was ik weer.. Ik ben zo'n 20 pagina's geleden achtergebleven.. dinsdag laatste werkdag gehad, YEAH eindelijk VERLOF! Gisteren dagje naar een vriendin in Eindhoven geweest en vandaag de hele dag uitgerust en bijgekomen, want ik was gesloopt! Ik ga nu even bijlezen en kom later terug!
Dag dames... Cleo Wat goed om wat van je te horen en natuurlijk had jij wat anders aan je hoofd! Ben heel benieuwd naar de foto's, ga nu maar lekker genieten! Knuff Volgende! Oh jee sabrina denkt dat ik de volgende ga worden! hahaha Nou van mij mag het hoor, ben er soms zo zat van! Meneer ligt met zijn hoofd onder mijn rib te porren, en dat voelt toch even anders dan een kontje kan ik je vertellen! Kaatje Meneer heeft zich bij mij dus naar bovcen gedraait! En ligt volgens mij nu half half in stuit... ben heel beneiwd of die voor maandag nog gaat draaien, het lijkt alsof hij gewoon genoeg ruimte heeft ook al voelt dat voor mij niet zo! haha Daggie Wat dapper dat je een draaipoging gaat doen! Ik ben heel benieuwd hoe dit gaat verlopen meid, wij zijn er hier uit dat als meneer zo blijft liggen we niet voor een draaipoging gaan, maar die keuze hangt ook samen met mijn gevoelige buik en pijnlijke blaas en nieren natuurlijk! BUDDY Maaike! Allemaal positieve energie naar jou! Ben benieuwd hoe het gegaan is! Hou je ons op de hoogte? Dikke knuff voor jou! Mamasan Goede keus meid! Ik denk dat hij daar veel beter op zijn plek is! Ook voor jou dikke knuff Zogelukkig Tjah,... de 1 voelt zich niet helemaal lekker, of rommelt al een hele tijd en de ander merkt helemaal niets van een ophande zijnde bevalling dus het is echt afwachten.... zelfs dit rommelen van mij, zegt niets over wanneer de bevalling gaat beginnen.... helaas! Was er maar een symptoom waardoor we wisten dat je die dag gaat bevallen heh? Nou meiden ik ga plat op de bank, heb nu weer erg veel last van krampen... dus even rustig tegen hubby aanhangen! Dikke knuff!
@Joki, wat vervelend dat ze zo ziekjes is... Maar dat tillen dat herken ik ook zo goed. Mijn dochter is nu (even rekenen) 20 maanden. En die kan ook goed zelf lopen maar niet altijd, en ook niet altijd de trap op en zeker nog niet af. Ze weegt met kleren aan 14,3 kilo en ja dat moet je dan wel meezeulen. Merk wel dat mijn buik er goed zeer van kan doen, heb jij dat ook? (En de rest met kindjes die nog vaak getilt moeten worden) Beterschap met je dochter! @Mamasan, spannend morgen. Ben zeer benieuwd. @ Cleo WAUW, GEFELICITEERD MET JE 2 MEIDEN Ik ga weer even verder lezen
Hier was het ook zo spontaan in ene zonder enige voortekenen. Om 12 uur 's nachts voelde ik de 1e wee en dacht toen al gelijk huh dat is raar (ik had bijna nooit een harde buik, en dit voelde als echt menstruatiepijn). Ze kwamen bij mij ook gelijk om de 5 minuten en hielden ook gelijk een minuut aan. En mijn slijmprop heb ik die nacht ook pas verloren, in meerdere delen. Dus nee, niet bij iedereen begint het met veel voortekenen. Ik heb het overigens niet als vervelend ervaren dat het zo spontaan in ene begon hoor. Was wel al 4 dagen aan het wachten hahaha maar dat is wat anders
@joki hoop voor je dat de kuur snel aanslaat. @zogelukkig lekker naar het park kan me voorstellen dat je er ff uitwil. ik zou ook helemaal kierewiet worden van zulke vragen! op me werk zit er steeds een aan me buik heb ik van de week ook wat van gezegd! me hand op haar buik gelegd en gezegd vind jij dit steeds leuk? ze zegt nee ik zeg ik ook niet afblijven dus! ik heb al een slijmprop verloren maar dat is erg vroeg en groeit weer aan. waar is andere kant van het land voor jouw? @kaatje k zo dus jouw bevalling is vrij snel gegaan met je zoontje. @cleo 2 geweldige meiden heb je dus! lekker dat ze het zo goed doen idd lijkt het me ook niet lekker als je ze moet achter laten. helaas niet via de natuurlijke weg maar wel lekker dat je ze in je armen kan nemen en daar gaat het om. wel lekker dat je vriend er nog bij is geweest en dat hij niet al terug was(als ik het goed heb) @majkuh lees nu pas je bericht denk dat je het gesprek al gehad heb maar hoop dat het goed is gekomen en dat ze je begrijpt. laat je ff weten hoe het gegaan is meid? @misssz IMD? ? ? ben ik nou blond die ken ik niet? @kroepie mega goeie energie doe je het rustig aan en laat je je kerel een beetje met rust! @kippie75 ahum 20pagina's ga je nu bijlezen! dan verveel je je nu zeker? @marooz ja denk het idd had eerst verwacht dat jij eerste zou worden maar ja 2ling heb voorrang he! dus nu mag jij! vinden jullie het ook een rare dag vandaag? cleo bevallen en we hadden al een vermoeden maar ik heb nu echt zoiets van damn ik word binnen nu en 8 weken mama! je bent al wel voorbereid maar heel vreemd. de meeste hebben natuurlijk al een kleine hadden jullie het gevoel met de vorige zwangerschap ook? ik ga nog ff wat drinken en dan lekker naar bedje morgen nog 1 keer een paar uurtjes werken en dan officieel met verlof!
@Sabrina; Ik ben zoooo blij dat ik dit nu niet heb he die mensen die aan mijn buik zitten. Dat was bij de vorige keer wel zo. Werd er helemaal kierewiet van en heb er toen ook iets van gezegd. Blijf lekker van me af. Van vriendinnen en vrienden en mijn (schoon)ouders maar van kennissen absoluut niet. Nu gebeurd het bijna nooit. Zelfs niet van mijn moeder en schoonmoeder haha. Ik ben niet zo'n aanrakerig type zeg maar hahaha IMD zit in de april groep en komt ook wel eens posten op zwangerschap. Tenminste daar zag ik haar wel eens en ze kan heel erg aanwezig zijn met haar posts, heerlijk om te lezen hahaha. Ik kan daar wel wat mee, al ben ik dan wel meestal blij dat ik niet de persoon ben die de post naar het hoofd geslingerd krijgt Ik ga op de bank hangen, ben kapot. Makjuh, hoe is het gegaan?
Ja dat gevoel had ik bij Gwen ook. Dat weet ik nog wel goed ja, dat ik dan bijna mama zou zijn van een klein mensje die helemaal afhankelijk is van jou. Je hebt geen idee wat je te wachten staat, en nu heb ik weer zoiets hoor. Niet het mama gevoel want dat heb je natuurlijk al maar meer van jeetje zo is er nog een kleintje bij. Kan ik dat wel, 2 van die kleintjes? Is dit niet zielig voor Gwendolyn, hoe ga ik dat doen met boodschappen halen hahaha. Maar het zal vast allemaal goed komen. Lekker van genieten nu nog met z'n 2tjes (echt, dit hoor je waarschijnlijk te vaak maar straks ben je best wel druk met je kleintje, wat overigens ook heeeeeerlijk is hoor). Ik geniet nu ook met volle teugen van mijn dochter en gaan as zaterdag nog even lekker naar de apenheul. Even leuke dingen doen, straks moet ze gaan delen en heeft mama de eerste paar weekjes even geen tijd voor speeltuintjes denk ik?...
Ladies.. ik reageer alleen even op vandaag, anders is het to much! @Kroepie: lekkerrrrr die positieve energie (en die ijsjes ook)! @Majkuh: succes meis en misschien niet zoveel van dit soort dingen nog doen, is nie goed voor buikie al die stress. @Cleo: GEFELICITEERD met de geboorte van jullie dochters, mooie namen! Daar zijn ze hoor de eerste mei baby's (krijg er een beetje kippenvel van). Hoop dat je snel hersteld van de keizersnee en dat je lekker kan genieten van je kraamtijd. @Zogelukkig: mijn slijmprop verloor ik zo'n 2 weken voor de bevalling. De dag dat de bevalling begon voelde ik me de hele dag anders.. onrustig. Ben gisteren ook nog aan de andere kant van het land geweest... en ga met pasen ook nog naar de andere kant van het land. Daarna blijf ik maar een beetje in de buurt.. het zit ook niet meer zo lekker zo lang in de auto. @Joki: BETERSCHAP voor je meissie, echt zielig.. en zwaar voor jou, pfff hoop dat ze snel opknapt, want jij moet ook lekker kunnen genieten van je verlof. @mamasan: goed dat jullie de knoop hebben doorgehakt, hopelijk voelt Damian zeg op zn nieuwe school snel thuis. @Sabrina: wil je mij op het lijstje zetten.. ik ben 4 mei uitgerekend en denk op 5 mei te gaan bevallen (net als bij onze dochter 1 dag na de uitgerekende datum). @Tinke: meid ik heb met je te doen. Uit je verhaal blijkt niet echt sprake van een gelijkwaardige relatie. Een man en een vrouw moeten elkaar respecteren en elkaar in hun waarde laten. Onze reacties lijken me voor jou ook erg verdrietig om te lezen.. dus ik ga er verder niet op in... maar je bent GEEN slechte moeder. Denk nu goed aan jezelf en ik hoop echt dat hij wat meer begrip voor jou en je situatie kan opbrengen. @Marooz: denk aan je.. Knuff! Laatste loodjes.... @Daggie: spannend maandag, denk aan je. Hopelijk is het succesvol. Na de poging snel laten weten hoe het met je gaat hoor! Heb je nog gevraagd over die voeding? Ik dacht ook dat ze in het ziekenhuis kant en klare wegwerpflesjes gebruiken, maar weet het niet zeker. @Kaatje: hoe gaat het nu.. buik & beeb nog steeds onrustig? @Oem: ik hoop dat het allemaal goed is met de kleine. Ik begrijp dat je je zorgen maakt en meeleeft, maar nu niet teveel hooi op je vork nemen he.. wel goed aan jezelf denken. Je bent zelf ook hoogzwanger. @Marloes:bij jou alles nog rustig? @Zonstraal: ik ben ook alleen thuis.. vermaak je je nog een beetje? @Evy.. ben benieuwd naar de foto's. Succes morgen bij de gyn. Er zijn al best veel dames die het gehad hebben en dat kan ik best begrijpen als het lichamelijk/geestelijk zwaar is of niet lekker loopt. Hier hoop ik heel hard (als ik me zo blijf voelen) dat beeb tot de uitgerekende datum blijft zitten, dan heb ik nog ruim 4 weken om te genieten van mn verlof. En ik vind het echt genieten.. zeker de 3 dagen dat mn dochter naar de creche gaat.. zoveel tijd voor mezelf is ongekend, heerlijk!
@Misssz, ja heel herkenbaar die zere buik. Heb er nu goed last van na 2 dagen met een ziek kind rond te lopen. Gelukkig kan ze echt goed trap lopen, dus hoef niet vaak te tillen. Maar op zulke dagen wel en als ik dan ook al 2 nachten slecht geslapen zit ik nu op de blaren. Ben ook niet naar de gym geweest vanavond. Had geen puf eer om lekker te huppelen daar. Volgende week weer. Veel plezier zaterdag. Is leuk hoor de apenheul. @Majkuh, hoe is het gegaan.? @Cleo, wat fijn wat van je te horen. Ben benieuwd naar de foto's. Lekker genieten nu.!
Sabrina1984 - 15 mei - 1 mei Joki - 12 mei - 26 april Rian - 3 mei - 29 april Mama-Suusjuh - 19 mei - 9 mei MissPuma - 15 mei - 8 mei Majkuh - 10 mei - 13 mei Daggie1984 - 4 mei - 29 april Marloes22 - 6 mei - 2 mei Kroepie - 29 mei - 4 juni Zogelukkig - 16 mei - 2 mei Manny - 11 mei - 8 mei Cleo79 - 5 mei - 21 april - 28 maart Chiara & Charissa Misss_Z - 21 mei - 15 mei JoMi - 18 mei - 12 mei Evy77 - 31 mei - 22 mei Sim80- 1 mei- 4 mei Marooz- 1 mei- 26 april Harmless- 8 mei- is bang voor 27 april...... hoopt 7 mei! Ria32- 15 mei- denkt 24 april...... hoopt 15 mei! Colin - 22 mei - 23 mei Kaatje k - 6 mei - 24 april Kippie75 - 4 mei - 5 mei
Ben op donderdagavond altijd alleen thuis.. dus heb er even de tijd voor genomen, maarruh.. vond het halverwege toch wel wat veel, dus ben van achteren naar voren gaan lezen en heb alleen op vandaag gereageerd...
Ik ben ook altijd alleen op donderdagavond. Dan draait mijn mannetje! Vind 't ook wel 's lekker hoor. Kan ik zien wat ik wil zien op de tv, lekker languit hangen op de bank... heerlijk. Trouwens, heb toch megalast van mijn boobies jonguh! Mijn tepels doen echt gemeen zeer pffff. Kleine is erg onrustig. Buik gaat mega heen en weer. oh... en de ijsjes zijn LEKKER
Hoi meiden. Even snel een berichtje van mij. Cleo: Gefeliciteerd met je 2 meiden, mooie namen. Fijn dat ze ook al thuis zijn. Geniet ervan. Sorry dat ik er toch niet zoveel ben. Mijn bedoeling was dat ik afgelopen week lekker met jullie mee kon kletsen. Ik kan het op dit moment niet echt opbrengen. Ik lig op dit moment veel, ik ben zo moe. Ook heb ik al een paar keer op de dag dat ik niet zo lekker ben, misselijk en soms word ik zo raar dat het zwart voor mijn ogen word. Ik ben dus bang dat mijn bloeddruk nog niet de hele dag goed is. Dus heb mij zelf voor genomen om echt zoveel mogelijk rust te houden. Morgenochtend moet ik weer voor controle om 10.45 en ik wil zo graag dat het goed is en dat ik niet meer medicijnen moet hebben. Ik heb verder wel zoveel mogelijk ff mee gelezen. Voor iedereen een dikke knuffel, ik leef echt wel met jullie mee. Ik probeer morgen nog wel ff een berichtje te schrijven hoe de controle is. Liefs JoMi
cleo, 2300 g, da's niet verkeerd! en dat voor een tweeling een maand te vroeg, echt heel netjes. ben ook benieuwd naar foto's. mijn buik is ietsje rustiger maar nog steeds veel harde buiken... niet fijn! nou lekker ER kijken...
Hey meiden, Beetje laat, maar was als een blok op de bank in slaap gevallen. @joki, ik hoop dat je meisje snel opknapt! @zogelukkig, ici paris is er bij in geschoten, morgen nieuwe poging. De bevalling, ik werd niet goed en had ineens een torenhoge bloeddruk en werd opgenomen. Ook verging ik van de rugpijn, rugweeen bleek nderhand. Slijmprop was ik al een week of 3 eerder verloren, dus het betekend niet perse dat je snel bevalt. Commentaar, weet er alles van en ben het ook aardig zat. @kaatje, ieks, lijkt me niet prettig dat beeb dwars ligt. Als ik het zo eens lees hebben we geluk dat we er vroeg bij zijn met Damian. Gelukkig maar want nog jaren aantobben @cleo, mooie namen! en wat een mooi gewicht van de meiden. Was je vriend er nog bij? 2marooz, het zou mij ook niks verbazen als je de volgende bent, je maakt het in ieder geval erg spannend. @sabrina, veel plezier op je laatste werkdag! @kroepie, lekkerrrr ijsjes, morgen eerst maar eens magnums inslaan heb er al 2 dagen zin in @jomi, doe lekker rustig aan en tank lekker bij. @majkuh, fijn dat het gesprek goed is gegaan, nu hopen dat er ook resultaat uit komt. pfff ben gloof ik weer aardig bij met mijn suffe slaaphoofd Zo maar lekker naar bed,morgen D-day en vind het best spannend. Tijdens het eten manlief bijgepraat en we zien steeds meer voordelen, nu hopen dat Damian het morgen ook leuk vind. Dus wordt vervolgd meiden. voor nu truste!
@Cleo- Van Harte Gefeliciteerd met je 2 meiden, super nieuws! Hopelijk gaat met jou ook alles goed, zo te lezen met je dochtertjes wel... Geniet ervan meis! Spannend hoor, wie word de volgende, toch al zat dames hier met voor/oefen ww, buikkrampen, steken... Wat zou het allemaal betekenen. Wisten we maar alvast een datum dat het zou beginnen dan konden we daar naartoe leven. want 40 weken ga ik echt niet halen denk ik, ben het nu al bijna zat! Rustig aan dames, hopelijk veel goede bevallen in de nabije toekomst! -ego- Hier nog steeds wat last van krampen, steken zijn gelukkig wat minder geworden... Misschien omdat mijn vriend vandaag is thuis gebleven om mij te helpen. Heb lekker rustig aan kunnen doen vandaag, dat zal ook vast wel schelen. Hopelijk nog een paar weken rustig de bevalling tegemoed, ipv met al die klachten.