tja, misschien niet zo'n leuke datum om jarig te zijn? mijn schoonmoeder is op die dag overleden een paar jaar geleden, dus voor ons zou het wel een rare dag worden dan!
alhoewel, het is binnenkort waarschijnlijk geen koninginnedag meer! wanneer wordt het dan 'koningsdag', de 29ste is PWA jarig of niet??
vind het wel een leuke datum ja!!! haha... hoewel.. erna mag ook wel, kan ik met koninginnedag nog wat leuks doen m'n broer is dan alleen ook jarig, dus zou ook wel beetje raar zijn... hihi.. en hij vond t nooit zo leuk om dan jarig te zijn.. (en mn vriend en moeder zijn al tegelijk jarig.. hoewel mn moeder overleden is, maargoed, dan nog....) Zou het wel grappig vinden, want dan beval ik dus op precies dezelfde dag als mn moeder van haar eerst en ook nog eens op dezelfde leeftijd! hihi.. (toeval bestaat niet, toch!?) @ kaatje: idd, zou wel beetje dubbel zijn dan ja.. heb ik dus ook (zie bovenstaande)
Mij lijkt het juist niet leuk op die dag. Ik ga nog steeds voor 29 april! Of ja als het nu wil komen, zal ik het ook zeker niet tegenhouden.
Qday is een hele mooie dag om te bevallen. Heerlijk toch, altijd feest op je verjaardag Voor mij is het nog even niet van toepassing die dag, moet dan nog 21 dagen en ga er niet vanuit dat deze kerel 3 weken vroeger eruit wilt komen. Hij zal wel heel hip te laat komen hahaha. Lijkt hij gelijk op zijn moeder Ben echt helemaal blij dat er weer een kindje is geboren hahaha, vind het zo mooi allemaal. Ik begin nu ook echt wel de kriebels te krijgen, heerlijk zometeen weer zo'n klein roze kindje wat je nodig heeft. Gisteren was ik nog even op het kamertje van die kleine aan het rommelen en mijn vriend moest zo lachen. Hij zei al, moeders is helemaal in de ban van haar zoon. Hahahaha, ja dat klopt. Ik ben er echt zo mee bezig nu. Al die tijd heb ik het niet zo gehad eigenlijk, en nu ben ik er bijna 24 uur pd mee bezig. @namen; Nee, wij hebben dat gelukkig niet Rian. We hebben echt een hele leuke naam en die wordt hem dan ook. Moet alleen elke dag op mijn tong bijten bij andere mensen dat ik de naam niet verklap. We noemen hem namelijk hier thuis al gewoon bij de naam. Maar bij Gwen had ik dat wel, toen heb ik een moment gehad of dit wel de naam zou zijn. Ben blij dat we haar wel deze naam hebben gegeven. Je hoord soms ook dat er mensen zijn die pas bij de geboorte de definitieve keuze maken, als ze hebben gezien wat voor een kindje het is. @Manootje, ik heb geen idee hoe je dat moet gaan doen naar je vader toe. Ik zit niet in die situatie. Wat wil je zelf, wil je dat hij langs komt? Zo niet dan zou ik het gewoon niet doen. Wat nou de eer aan je zelf houden als je er totaal geen behoefte meer aan hebt. Maar dit is wel iets waar jij en je partner zelf uit moeten zien te komen. Ik ben klaar met de strijk, ga zo even lekker op de bank hangen denk ik. Als mijn meisje zo wakker wordt dan ga ik gelijk even de winkel in om vlees te halen. En daarna gaan we lekker spelen bij oma in de tuin. Wij hebben hier geen gras, en zij wel. Is toch wat kindvriendelijker zeg maar Liefs
@marloes, nog bedankt voor die kleertjes.com tip. Heb er even gretig gebruik van gemaakt. Scheelde weer 25 euro. Gwen heeft weer voldoende kleertjes straks.
hoi dames, moet heel veel bij gaan lezen.. even ego eerst: gisteren weer veel pijn in onderbuik..branderig..ik kan het niet goed uitleggen, maar het was ook in me benen en me rug..vanmorgen was alles weg..kunnen dit voor weeen zijn? ik vraag me nu af of er al beebs zijn inmiddels dus ga gauw lezen cu
Foei meiden wat praten jullie veel! nou ga maar ff bijlezen en reageren! @jomi nee idd ben het ook niet van mezelf gewent maar jullie kleppen zoveel!!! en als mannetje thuis is wil ik niet steeds achter de laptop gaan zitten! dus ja dan word het heel veel!!! maar goed nu ff in de zon dus maar reactie's hoort idd bij de verhuurder dus ik zou lekker actie ondernemen tegen hun want het klopt niet! je bent gek als je dit laat doen! @manootje meid ik heb al jaren geen contact met beide ouder wil ze ook niet zien. ik stuur hun ook geen kaartje omdat hun niet de opa en oma van mijn kinderen zullen zijn. deze keuze heeft mijn man helemaal aan mij over gelaten en ik heb er vrede mee. ik weet dat hun er toch achter zullen komen wanneer de kleine is geboren en hoe ze heet. maar nee een kaart zou ik hun niet sturen. je mag me pben mocht je meer willen weten! hoop dat het je geholpen heeft. @misssz ja ze vinden het helemaal geweldig! hahaha leuk joh allemaal foto's leuk voor later ben gek op foto's en me schoonvader op foto's maken dus dat komt goed uit! maar je houdt me hyves dus goed in de gaten @daggie1984Van harte gefeliciteerd met jullie zoon! mooie naam!!!! geniet er lekker van we zien je wel weer verschijnen! @rian nee ik twijfel niet vind het echt zon mooie naam! @kroepie*knuffel* @remmar hahaha koninginnendag nee dat wil ik niet! pffff kan je niet meer lekker de stad in en doen op die dag! en dat is hier elk jaar vaste prik met vrienden1!!! er zijn een hoop meiden hier aan het rommelen! en er zijn er een hoop aan het kleppen1!!!!! pfff hier de babykamer de laatste dingen gedaan. morgen ga ik ff lekker soppen en nog beddengoed enz wassen ligt er al een tijdje op en dan is alles klaar!!! heerlijk hoor zon lekker rustig gevoel! zo van het is goed kom maar ukkie!!! nu lekker in de zon!
Sabrina1984 - 15 mei - 17 mei Joki - 12 mei - 26 april Rian - 3 mei - 29 april Mama-Suusjuh - 19 mei - 9 mei MissPuma - 15 mei - 8 mei Majkuh - 10 mei - 13 mei Daggie1984 - 4 mei - 20 april - 20 April Rivano Marloes22 - 6 mei - 2 mei Kroepie - 29 mei - 4 juni Zogelukkig - 16 mei - 2 mei Manny - 11 mei - 8 mei Cleo79 - 5 mei - 21 april - 28 maart Chiara & Charissa Misss_Z - 21 mei - 15 mei JoMi - 18 mei - 12 mei Evy77 - 31 mei - 22 mei Sim80- 1 mei- 4 mei Marooz- 1 mei- 26 april Harmless- 8 mei- is bang voor 27 april...... hoopt 7 mei! Ria32- 15 mei- denkt 24 april...... hoopt 15 mei! Colin - 22 mei - 23 mei Kaatje k - 6 mei - 24 april Kippie75 - 4 mei - 5 mei Manootje - 3 mei - 28 april voor de meiden die er nog niet opstaan kom op doe gezellig mee!
*****++*+BUDDYNIEUWS******** Marooz heeft 2 cm ontlauiting en om de 3 a 4 min. Ww!!! Ze zijn blij verrast dat ze zo goed op de gel reageert en wachten nog even af nu.
@ Daggie, Gefeliciteerd met je zoon!! Mooie naam!! @ Marooz, spannend. Leef met je mee en wacht met spanning op babynieuws. ***Meldplicht*** Vanmorgen eerst een groei en liggingsecho gehad. De kleine groeit goed en weegt op dit moment al ongeveer 3890 (8 pond!) en ligt ongeveer 2/3 weken voor. Hij ligt ingedaald, alleen zit het hoofdje nog niet vast, dus kan nog alle kanten op. Daarna naar de afdeling voor een CTG. Hier heb ik een uur aan gelegen, omdat de kleine ondertussen lekker was gaan slapen en er te weinig aktie te zien was. Moest hem dus na een half uur wakker schudden en opnieuw een half uur aan de CTG. Die was goed. Bloeddruk en urine stabiel. Heb wel nog steeds last van gestoorde bloedwaarden. De bloedwaarden schommelen teveel en suiker was te hoog. Toen naar de gynaecoloog. Praten over inleiden. Hij wou me liever niet langer laten lopen en me deze week inleiden, maar doordat de kleine nog niet met het hoofdje vast ligt, brengt dit risico's met zich mee. Het kan nl gebeuren dat de navelstreng eerst wordt geboren of juist om de baby heen mee naar buiten komt. Ook was er nog geen verweking waarneembaar. Het is dus bij inleiden de vraag of het aanslaat en zo ja of dan ook de kleine er nog goed voor gaat liggen. Een andere mogelijkheid is een keizersnede. Ik heb hier geen problemen mee, maar de gynaecoloog zei dat ik al 2 kindjes via de normale weg heb gekregen dat het dus zonde is om nu een keizersnede te doen. De gynaecoloog moet dus in overleg met z'n collega's over hoe nu verder en woensdag moet ik terugkomen, dan hoor ik meer. Weet dus nu eigenlijk nog niet veel en moet het dus nog ff volhouden...pfffff.
Ow wat is het spannend voor marooz he! ik zit steeds op me tel te kijken of ik al een smsje heb van der! heb jij dat ook majkuh??? @webmiertje meid spannend allemaal nu afwachten dus tot woensdag nou ben benieuwd! hier nu erg last van harde buiken maar is niks aan te doen lekker rustig aan doen verder! ukkie moet nog ff 4 dagen blijven zitten! vanavond lekker optijd me bed in! dus spreek en lees alles morgen ochtend weer! liefs sabrina
Daggie (en man) van harte gefeliciteerd met de geboorte van jullie zoon! Geniet ervan! Marooz wat goed dat de gel zo aanslaat, ben benieuwd wanneer de kleine komt Webmiertje, wow das echt al een flinke, ons kindje weegt nu 5 pond en we schelen maar een paar dagen. Ben benieuwd wat je woensdag te horen krijgt. Ik ben vandaag ook weer op controle geweest en mijn bloeddruk is gelukkig niet verder gestegen. Mijn onderdruk is nog steeds 90 en ze gaan pas wat doen (medicatie) bij een onderdruk van 100. Dus het advies is nog steeds veel rust en weinig prikkels, volgende week weer conrole en groeiecho bij de gyn. Van mij mag ie nog wel drie weken blijven zitten, hij/zij is nu nog wel aan de kleine kant en mag eerst nog wat spek op de billen kweken! Ik doe zelf trouwens ook erg mijn best om nog wat aan te komen, ben in 4 weken niets gegroeid terwijl ik wel als een bouwvakker schrans. Iemand nog tips om redelijk gezond aan te komen?
Ben nog steeds niet bijgelezen, zit aan p827, maar kwam toch al even spieken, en wat zie ik. DAGGIE PROFICIAT MET JE ZOON Marooz: doe zo voort meid!!