@Wonders: GEFELICITEERD met de geboorte van jullie dochter. @Misspuma: pff die kraamtranen he.. ik had ze afgelopen zondag op dag 5, hele dag gejankt.. Fijn dat jullie even met zn 2-tjes waren, bezoek heb je dan inderdaad echt geen zin in.. Je weet dat ze komen en dat het erbij hoort, maar leuk is anders. Ben nog steeds wel emo hoor.. En ohhh wat een schatje jullie meisje, smelt!! @Sabrina: still waiting... geniet maar lekker van de pannekoeken vanavond. Hier heeft de kraamhulp ze gistermiddag voor onze dochter gebakken (ja, we hebben echt een schat van een kraamhulp). Heb ook lekker wat meegegeten.. blijft lekker vind ik pannekoeken. @Marooz: ik weet niks van reflux, dus ik zou het zeker even aankaarten. Mila heeft sinds 2 dagen krampjes en dat is best goed herkenbaar. Ongeveer een half uurtje - uurtje na de voeding begint ze te huilen en strekt ze haar beentjes uit. Ze huilt niet continu maar met vlagen. Het huilen is echt zooooo zielig, maar ze moet er nu eenmaal doorheen. Die witte tong heeft Mila ook, volgens mij hebben ze dat allemaal. @Kroepie: zooo vervelend en vermoeiend die onrustige nachten.. pak je rust lekker tussen de middag. @Marloes22: jij hebt je eerste dagje alleen er al opzitten.. de mijne is volgende week dinsdag.. zie er ook best wel tegenop. Mila is dan ook bijna 2 weken.. Wat naar dat je je nog zo moe en slap voelt. Ik heb natuurlijk even niet alles meegelezen, maar komt dat omdat je zoveel bloed hebt verloren of om een andere reden? Lees dat Joey ook erg druk was? Onze oudste was ook helemaal hyper en kon haar draai niet vinden, hier gaat het gelukkig ook alweer wat beter. @Majukh: ja.. kan me voorstellen dat je die banner niet wilt zien oplopen.. het kan nou toch niet lang meer duren.. toch?!?! @Oem: zie dat je 40 weken bent, gefeliciteerd! Hopelijk komt jullie kleintje snel.. @Mamasuusjuh: spannend nieuws, ben benieuwd. @Sim: klinkt lekker hoe het bij jou gaat. Heerlijk is dat he als ze 's nachts goed slapen, dan voel je jezelf ook goed en vol met energie. Hoop echt dat het zo blijft (en hier ook!). Lijkt me zo spannend als het normale leven weer begint, voor mij begint het maandag weer, dan moet ik de oudste met Mila naar de creche brengen en dinsdag voor het eerst een dag alleen met de twee meiden.. @Dancevalley: oei meid, dat is wel erg hoog. Laat ze je maar goed in de gaten houden. En zelf ook op tijd aan de bel trekken.. @Colin: ik vond die laatste dagen thuis met onze dochter ook erg zwaar.. durfde en kon niet zoveel meer ondernemen en je bent toch de hele tijd in de weer met bukken, aandacht geven, verschonen en dat soort dingen. Dat kost gewoon veel energie. Fijn dat je terug kan vallen op je ouders. @Harmless: de roze wolk spat van je verhaal, heerlijk! Geniet maar lekker verder.. hier ook roze wolk hoor. Ok.. ik ben weer even bij en ga ff broodje eten!
hier wonders even snel in kort berichtje kroepie bedankt voor het melden.. alleen een fout gemaakt in de sms ze is zelfs 56 cm lang grote meid, majkuh nog niet bevallen zie ik.. maar wil je wel even mijn naweeen sturen en zorgen dat ze werken!! zal even kort vertellen om kwart over twaal braken me vliezen en daarna voelde ik al lichtelijk weeen. Dus ik nog mee geweest met me vriend dochtertje bij oma te brengen, en thuis aangekomen werd het erger. VK gbeld die was er vrij laat om half 3. Toen had ik 5 cm ontsluiting een uur later 10 cm en mocht ik persen 8 min oer gedaan en daar is ze dan onze kleine meid. uitgebreider verhaal volgt snel ga nu even rusten
Ik heb ook weer heel even de tijd gevonden om achter de pc te kruipen. Alles nog goed hier. Ik word gek van die voor weeën. Ze geven me steeds weer hoop dat het door gaat zetten. Heb heerlijk geslapen en voel nu helemaal niks meer wat op een wee lijkt. We zullen gewoon weer af moeten wachten. Vanavond naar de vk. Ze gaat me strippen als het mogelijk is. Ben benieuwd. Heb wel goede hoop. Sabrina en Majkuh, ook nog steeds alles rustig dus.? Had wel verwacht dat 1 van jullie nu eindelijk eens met babynieuws kwam.!! Wonders, gefeliciteerd met jullie dochter.!!!! Verder heb ik wel bijgelezen, maar even geen tijd om te reageren. Moet nog even de was doen en ga daarna nog een paar dingen in de stad halen. Kwam er gisteren achter dat ik nog niet helemaal compleet ben..!! haha... Tot later...
@all...ik hoop dat iedereen gauw goed babynieuws heeft...ik hou het even voor gezien op de site...voel me een beetje alleeeen....depri....xxjes voor iedereen...
Lieverd... als we wat voor je kunnen doen... laat 't weten. Dikke knuf!! @sabrina mijn afspraak is verschoven naar morgen ivm controle afspraak manlief bij KNO @Wonders WAT EEN GROOT KIND ZEG!!! hahahahahh Gefeliciteerd meid, en het smsje van 4.58 uur geeft niet hoor Ik slaap toch al slecht hahahahah. Nee, geeft echt niet! Ben hartstikke blij voor je! @Majkuh Nog even volhouden!!! Ik ben net terug van 'dinnetje. Manlief heeft megapijn dus ben blij dat we vanmiddag voor controle moeten. Ik ga zelf zo nog even liggen... ben bekaf. Vanavond ga ik uitgebreider reageren hoor.
@Joki/buddy.. meid ik ben benieuwd naar de "stand van zaken" vanavond bij de vk. Hoop dat ze je kan strippen.. bij mij heeft het geholpen zoals je weet en dat hoop ik ook echt voor jou.. het is mooi geweest! Ik duim voor je, denk aan je en wacht vol spanning af.
@Manny.. ik herken het.. is niks he overtijd lopen. Maar het kan nu echt niet lang meer duren voor je. Dikke knuffels en ik duim voor je.
@kippie75 ja vind het ook heerlijk pannekoeken alleen een rot werk om ze te bakken.als we ze hier eten bak manlief ze altijd. en vanavond me zwager! @wonders2 meid wat is zo groot!!! pffff jij moet helemaal vol gezeten hebben. zijn jullie beide ook zo lang??? volgends mij wel een makkelijke bevalling gehad! geniet lekker meid! @joki ja ik weet het word ook gek van de voorweeen.ik had ook liever ander nieuws gebracht. @manny *knuffel* @kroepie ow oke ik denk al die vergeet der afspraak! succes vanmiddag bij de kno! tering hey wat is de zon heet!!! wel lekker hoor maar moet er met een kwartier half uur wel ff uit anders trek ik het niet. nou ga er weer in daaaaggggg
Hier een berichtje van de zus van MamaSuusjuh! Ze is vanochtend toch naar de vk geweest en die wilde haar voor de zekerheid na laten kijken in het ziekenhuis om uit te sluiten dat er geen scheurtje in haar vliezen zat, heb net een telefoontje gehad en dit blijkt wel het geval en daardoor heeft ze een verhoogd risico op infectie omdat ze niet weten hoelang dat er al zit, misschien al vanaf maandag. Daarom wordt ze zometeen ingeleid via een infuus en dan zullen de ww op gang gebracht worden, na de bevalling moet ze nog een nachtje ter observatie blijven, ze was natuurlijk ontzettend emotioneel omdat ze dit niet had verwacht. Dus erg spannend allemaal en ik zal proberen jullie op de hoogte te houden! Groetjes, Miranda
@Draadje: happy birthday! @Mamasuusjuh: ach jeetje da's idd even schrikken. Ik duim voor een goede, vlotte bevalling en hopelijk snel babynieuws.
Hier even een berichtje van de vriend van jodytje. Vorige week woensdag heeft ze een afspraak gehad in het maasstad ziekenhuis, volgens de verloskundige ivm haar hart operatie die ze in het verleden heeft gehad. Daar aangekomen bleek het om haar stoornis te gaan, en die hebben ons doorverwezen naar het erasmus mc. Daar op donderdag (dus een dag erna) aangekomen, bleek het niet om haar stoornis te gaan, maar om het hartje van de kleine. Hiervoor moesten we maandag terug komen. Afgelopen maandag hebben wij echt de hele middag (van 1 tot 6) in het ziekenhuis gehangen, de ene controlle na de ander. Bij de meet echo (kregen we ook ineens), bleek dat de kleine 2000 gram is (nu week 37) dus te licht is. De arts wou haar dus met spoed opnemen om te zien wat er aan de hand was. Dit wilde hij gelijk afgelopen maandag doen, maar omdat we de vluchtkoffer nog niet helemaal in elkaar hadden zitten (ondergoed etc), hebben wij besloten om afgelopen dinsdag naar het ziekenhuis te gaan (gisteren). Ze is dus nu opgenomen en ze willen de kleine zo snel mogelijk laten komen (via inleiding met pilletjes). De eerste pil heeft ze vanmorgen gehad, en inmiddels heeft ze 1 cm ontsluiting + volledige verwijing. Ze is er dus bijna, en ik hoop dat iedereen hier op het forum, incl de mensen die ze goed kent, haar succes via deze weg zou willen wensen. Na de bevalling zal ze de berichtjes zowiezo lezen, en ik zal de komende periode (mochten er dingen voorvallen) even een berichtje plaatsen Groetjes, Sam en jodytje (die er helaas nu niet bij is, maar op de hartcontrolle ligt voor de kleine).
BUDDYNIEUWS Hij is er! Pim is vanmorgen om 5.25 uur geboren na een stortbevaqlling van 2,5 uur! Hij weegt 6 pond en is helemaal gezond. We zijn super gelukkig! Draadje! ********************************* Van harte meid!!!!!!!!!!!!!! Op je eigen verjaardag wat een cadeau! Geniet!
Ik had het berichtje vanmorgen al gehad (9 uur) Had de telefoon gehoord vanuit de douche maar wegens bezoek nog niet naar gekeken. Dacht er net aan voor mijn slaapje. Sorry dames. (Om het bericht te lezen dus he niet om door te geven)
GEFELICITEERD DRAADJE MET ZOON PIM (LEUKE NAAM) HOOP DAT ALLES GOED IS VERLOPEN WE HOREN HET WEL!!! EN NATUURLIJK GEFELICITEERD MET JE VERJAARDAG!!! MAMMASUUSJUH: SUCCES MET DE BEVALLING. BIJ MIJ BEGINT HET WEER TE ROMMELEN BEN BENIEUWD WAT DEZE DAG VERDER NOG BRENGT!!! WAARSCHIJNLIJK NIKS BIJZONDERS MAAR NOG EEN KLEIN BEETJE POETSEN EN DAN IS HEEL MMIJN HUIS WEER SPIK EN SPAN GROETJES COLIN
@mamasuusjuh wow meid dat is spannend! zet hem op nog ff en jullie hebben jullie wonder in je armen. @draadjevan harte met jullie zoon pim!wat een verjaardags kado voor jouw! @colin poets gek!!!! @jodytje volgens mij voor het eerst hier? maar succes met de bevalling!
AUB niet zelf de lijst aanpassen. Mocht je aanpassingen of toevoegingen hebben, geef dan even een PB aan Sim80 óf Remmar óf Sabrina1984 en dan zorgen wij dat het erop komt.. Liever niet naar allebei PBen want dan ontstaan er verwarringen. Op deze manier blijft de lijst mooi up to date en word niemand vergeten. Bedankt! Ps. Ben je (ten onrechte) van de lijst gehaald, maar wil je er wel graag weer op? Pb dan ook even! DE MAMA'S VAN MEI 2009 28 april *Remmar ~ 1ste kindje ~ TB ~ BV ~ [-X ~ Buddy: Sim80 ~ BEVALLEN 1 mei * Sheila82 ~ 2de kindje ~ PZH ~ BV ~ Meisje ~ Buddy: Mamasan ~ BEVALLEN * Sim80~ 3de kindje ~ FV ~ Meisje ~ Buddy: Remmar ~ BEVALLEN * Marooz ~ 1ste kindje ~ TB ~ BV ~ Jongetje ~ Buddy: Majkuh, Sabrina1984 ~ BEVALLEN 3 mei *Rian ~ 1ste kindje ~ PZH ~ FV ~ [-X ~ Buddy: Manny ~ BEVALLEN * Manoontje ~ 2e kindje ~ PZH (med ind) ~ BV ~ : ~ Buddy: Ria32 ~ BEVALLEN 4 mei * Kippie75 ~ 2de kindje ~ PZH ~ FV ~ [-X ~ Buddy: Joki ~ BEVALLEN * Daggie1984 ~ 1ste kindje~BV/FV ~ Jongetje ~ Buddy: JoMi ~ BEVALLEN 5 mei * Webmiertje ~ 3de kindje ~ Jongetje ~ BEVALLEN * Cleo ~ Tweeling ~ BV ~ PHZ ~ 2 Meisjes ~ BEVALLEN 6 mei * KaatjeK ~ 2de kindje ~ TB ~ BV ~ [-X ~ BEVALLEN * Marloes22 ~ 2de kindje ~ TB ~ FV ~ :-# Buddy: Sabrina84 ~ BEVALLEN 8 mei * Harmless ~ 2de kindje ~ PZH ~ BV ~ Jongetje ~ Buddy: Kroepie ~ BEVALLEN 10 mei * Majkuh ~ 3de kindje ~ PZH ~ BV ~ Meisje ~ Buddy: Marooz en MissPuma * Draadje ~ 1e kindje ~ TB ~ BV ~ :-#BEVALLEN 11 mei * Manny~ 1ste kindje ~ PZH ~ BV ~ Jongetje ~ Buddy: Rian 12 mei *Wonders2 ~ 2de kindje ~ TB ~ BV ~ Meisje ~ Buddy: Kroepie ~ BEVALLEN *Joki ~ 2de kindje ~ PZH ~ BV ~ Meisje ~ Buddy: Kippie75 * Zonstraal ~ 2de kindje ~ BV ~ PHZ(med ind) ~ Jongetje 13 mei * Sistabigbones ~ 3de kindje ~ PHZ ~ FV 15 mei * Ria32 ~ 1ste kindje ~ TB ~ BV ~ Jongetje ~ Buddy: Manoontje ~ BEVALLEN *Sabrina1984 ~ 1ste kindje ~ TB ~ FV ~ Meisje ~ Buddy: Marloes22, Marooz, Kroepie * MissPuma ~ 2e kindje ~ PZH ~ FV ~ Meisje ~ Buddy: majkuh ~ BEVALLEN 16 mei *Zogelukkig ~ 1ste kindje ~ TB ~ BV ~ BEVALLEN 18 mei * JoMi ~ 1ste kindje~ PZH (med ind) ~ BV ~ Jongetje ~ Buddy: Daggie en Mamasan 19 mei *MamaSuusjuh ~ 2e kindje ~ TB ~ FV ~ Meisje 20 mei * Mamalieske ~ 2e kindje ~ PZH (med ind) ~ FV ~ BEVALLEN 21 mei * MisssZ ~ 2e kindje ~ TB ~ BV ~ Jongetje 22 mei *Colin ~ 2de kindje ~ PZH ~ BV ~ [-X * Dancevalley ~ 1ste kindje ~ Meisje * Tinke ~ 1ste kindje ~ BV ~ TB ~Meisje 29 mei * Kroepie ~ 2e kindje ~ BV ~ PZH ~ :-# ~ Buddy: Dolgelukkig, Sabrina1984, Wonders2 * Fairy01 ~ 1ste kindje ~ PZH ~ FV ~ Jongetje 31 mei * Evy77 ~ 1ste kindje ~ BV ~ Meisje ~ Buddy: Sab85 2 juni *Mamasan ~ 2de kindje ~ PZH (med ind ~ Buddy: JoMi ~ BEVALLEN Er zijn op dit moment 35mei Mama´s Voor deze meiden heeft het helaas niet zo mogen zijn, we denken aan jullie: Meisje87, Mere69, Martine, Naiobi, Marije1980, Lautje1979, Meisje0123, Moor, Jammie, Mariella, Nicoletta, Mamavanbrittje, Doobie, Sam28, Elke29, Alina21, Linda1980, Patries81, knuf, linnie123, Annerie, Ilse1973, Laura28, DeboravB PZH = Poliklinische bevalling Ziekenhuis, TB = Thuisbevalling FV = Flesvoeding, BV = Borstvoeding Wat denk je wat het geslacht is: 6 geen idee, Geslacht: 5 : (weet het nog niet, maar gaat het wel vertellen) 7 :-# (ga het niet vertellen) , 11 [-X (wil het niet weten) Afspraken: * 14 mei:Kroepie, controle vk, 15.50 uur * 14 mei:JoMI, controle gyn, 10.15 uur * 14 mei:Misssz, controle vk, 17.30 uur * 14 mei:Kroepie, controle vk, 14.40 uur * 15 mei:Evy, controle gyn, 11.20 uur * 18 mei:Sabrina1984, controle vk, 11.50 uur * 29 mei:Evy, controle gyn, 11.20 uur De aanpassingen zijn: baby BEVALLEN Mama - Geb d.d - Kindje(s)- Duur zwschap - Tijd - Gewicht - Lengte [*] Cleo - 28 maart - Chiara & Charissa - 34 weken - 01.42 & 01.45 uur - 2300gr - ??[/*:m:3hm23r8j] [*] Daggie1984 - 20 april- Rivano - 38 weken 11.20 uur 3585gr - ??[/*:m:3hm23r8j] [*] Marooz - 21 April -Mees Tygo 38,3 weken 16.31 uur 3510gr 51cm[/*:m:3hm23r8j] [*] Zogelukkig - 26 april- -Zoon- 37 weken - ?? - 3700gr - ??[/*:m:3hm23r8j] [*] Webmiertje - 29 april - Roan- ?? - ??- 5100gr - 51cm[/*:m:3hm23r8j] [*] Mamasan - 29 april - Duncun - 35,1 weken - 19.02 uur - 2770gr - ?? [/*:m:3hm23r8j] [*] Mamalieske - 29 april - Ties- 37 weken - 5.42 uur- 2720gr - 47cm[/*:m:3hm23r8j] [*] Marloes22 - 30 april - Jill- 39,1 weken - 16.19 uur - 3320gr - 50cm[/*:m:3hm23r8j] [*] Rian - 3 mei - Tatum - 40 weken - 12.45 uur - 3655gr - 51cm[/*:m:3hm23r8j] [*] Kaatjek - 3 mei - Dochter - 40,2 weken - 22.00 uur 3560gr 52cm[/*:m:3hm23r8j] [*] Sim80 4 mei Pip 40,3 weken 07.56 uur - 3760gr - 51cm[/*:m:3hm23r8j] [*] Remmar - 5 mei - Nikki - 41 weken - 18.05 uur - 4000gr - 52cm[/*:m:3hm23r8j] [*] Kippie75 - 6 mei - Mila - 40,2 weken - 10.00 uur - 3950gr - 52cm[/*:m:3hm23r8j][*] Sheila82 - 7 mei - Dana - 40,6 weken - ?? - 3520gr - ??[/*:m:3hm23r8j] [*] Manootje - 8 mei - Jelina - 40,5 weken - 00.18 uur - 3450gr - 48cm[/*:m:3hm23r8j] [*] Misspuma - 9 mei - Jaylin - 39,1 weken - 00.10 uur - 3240gr - 48cm[/*:m:3hm23r8j] [*] Harmless - 9 mei - Stan - 40,1 weken - 10.14 uur - 3500gr - 52cm[/*:m:3hm23r8j] [*] Ria32 - 9 mei - Noah Daniel - 39,1 weken - 20.19 uur - 3680gr - 52cm[/*:m:3hm23r8j] [*] Wonders2 - 13 mei Savanna - 40,1 weken - 3.36 uur - 4750gr - 54cm[/*:m:3hm23r8j] [*] Draadje - 13 mei - Pim - 40,3 weken - 5.25 uur - 3000gr - ?? [/*:m:3hm23r8j] Tussenstand: 12 meisjes - 9 jongens NOG 14 WACHTENDE MAMA'S
@Draadje !!!GEFELICITEERD MET JULLIE ZOON PIM!!! En dat toch nog op je eigen verjaardag... wat een kado 2,5 uur... pffffff ...oh my god zo snel! Fijn dat alles goed is gegaan. @Mamasuusjuh ZET 'M OP!!! Ik denk aan je. @Jodytje Ook nooit langs zien komen, maar heel veel succes! Tot later!
@Daraadje, gefeliciteerd met je verjaardag en natuurlijk gefeliciteerd met jullie zoon...!! @Kippie/buddy, ik heb er goede hoop in. Voel het al een paar dagen goed rommelen. Ben net even de stad in geweest. Flink gelopen. Ze zeggen dat het helpt..! haha.. Ik doe gewoon alles nu om te zorgen dat de bevalling begint.!!! @Kroepie, wat vervelend zeg dat je man nog zo'n pijn heeft. Succes straks. @mamasuusjuh, dat is idd even schrikken meid. Sterke en succes.!! @Sabrina, snel ander nieuws graag.!!! Nou ben lekker kapot. Heb "maar" anderhalf uur in de stad gelopen met een pauze van een half uur bij mn collega's. Nu nog 1 wasje wegwerken en even de wc's doen en dan ben ik er klaar voor.!!!