Soooo is er even veel geschreven dan Ik heb uiteraard niet alles onthouden, maar ga mijn best doen Marjand: Dikke knuffel meis! Ik snap zooo goed hoe je je voelt, al zit ik hier met een heel ander soort stress, het "struisvogelspelletje" dat we spelen is hetzelfde Ik kan er helaas niet openbaar over praten ivm eventuele meelezers, maar weet dat ik met je meeleef! *KNUF* Pip: Ben "blij" voor je dat zwager ook nog goede dagen mag meemaken Prednisolon is idd troep maar helaas soms maar al te nodig. En wat een geweldige vk's heb jij zeg, super dat ze zo meeleven met je! Ik hoop echt zo dat het strippen werkt en dat je zwagre zijn kleine neefje EN naamgenootje nog mag ontmoeten. Sterkte en veel liefs! Mars: Oh jeetje wat spannend Ben het wel met Assz eens, wat een waardeloze gyns lopen daar zeg.. Ben "blij" dat er nu echt wat aan gedaan wordt Die metingen lopen zo langs elkaar heen, dat kan niet kloppen... Ook een dikke knuf voor Mars want kan me voorstellen dat de spanning er nu goed in zit... Dag: Jeetje ook al slecht nieuws Het zit ook niet mee zeg... Maar idd wat Babe zegt, K kunnen ze vaak in het bloed al zien, dus dat is misschien ene lichtpuntje. Ik duim voor een goede uitslag! Mama2010: Jij had het zieke dochtertje toch Hou het goed in de gaten hoor, want meer dan 3 dagen koorts moet eigenlijk even bekeken worden door de huisarts, helemaal als ze niks eet. Wat bij mijn dochter nog wel eens helpt is echt lekker fruit halen (aardbeien / galia meloen etc). Is ze gek op! Linnie: Succes babe, ik duim voor je! ZO volgens mij heb ik de belangrijkste dingen gehad nu, al waren ze allemaal niet zo leuk Het wordt tijd voor een posi windvlaag door onze maand, een beeb bijv. Hier gaat het ook even helemaal (*&^$. Ben er echt klaar mee. Die vorige zwangerschap zit me echt hoog, weet gewoon zeker dat dit niet 'normaal' gaat doorzetten, voel me kl*te en zo nog meer.. Ik ga maar eens wat in het huishouden doen, even zinnen verzetten XXX
Waauw!! Wat een gave foto!! Wat een moppie die Dean!! Pip: succes, hoop dat er gauw nieuws komt van je! Tante Mars wordt eindelijk ingeleid? Pfff wat een strijd zeg. Suc6 Nog ander nieuws?
Zo.. vandaag 1e officiële verlofdag, dus ga nu mijn best doen jullie helemaal bij te houden en álles te lezen whaha wish me luck! Vanavond groeiecho, omdat ze denken dat baby vrij groot is. Ben heel benieuwd wat er uit komt. Ik heb met Gijs ook al besproken wat we 'willen' doen als de baby nou veel groter is dan gemiddeld. Julian kwam heel moeilijk uit mijn lijf... hij zat enorm vast in het geboortekanaal en had een veel te hoge hartslag. Was best een gevaarlijk moment. Nu ben ik beetje bang, dat als de baby (veel) groter is, dat hij er gewoon niet uitkan door mijn bekken. Mochten ze dan eerder willen ingrijpen (bijv: inleiden met 38 weken).. dan zouden we om die reden wel akkoord gaan. Ben zelf eigenlijk veel meer van 'de natuur zijn gang laten gaan' en niet zomaar ingrijpen als het niet nodig is, ik ben het zwanger zijn ook echt nog lang niet zat, maar ik wil niet dat ik straks tijdens de bevalling opeens een keizersnede zou moeten ofzo omdat hij niet door het geboortekanaal kan..
Wat is strippen? Uw baby ligt met het hoofd naar beneden in uw baarmoeder. Rondom het hoofdje zit een beetje vruchtwater in vliezen. Deze vliezen zitten vastgeplakt aan de binnenkant van uw baarmoeder. Wanneer u 41 weken zwanger bent, is er een redelijke kans dat uw baarmoedermond al een beetje open staat. Dan kan uw verloskundige met 2 vingers bij deze vliezen komen en proberen ze los te woelen van de baarmoederwand. Dit heet strippen. Na strippen maakt uw lichaam een hormoonachtige stofje aan: prostaglandine. Dat maakt uw baarmoedermond "rijper". Bovendien kán het binnen 48 uur uw weeën opwekken.
Hier moet het bed op 80cm...... Net een berichtje van tante ze is dus al lang niet gegroeid want bij de meting komt ze niet verder als 32 weken.....
Hier moet het bed op 70 cm dacht ik... Kl#te zeg voor Tante. Ze wordt echt aan het lijntje gehouden volgens mij...
Oke, duidelijk. Pip heel veel succes en ben benieuwd wat er gaat gebeuren!! En Linnie wordt gestript vandaag?? Spannend!!!!
Jeetje zeg, niet verder dan 32 weken!?!?!? Laten ze dan gewoon nu beginnen en niet wachten tot vrijdag, dat hebben ze al lang genoeg gedaan!!!!!!!
pfff.... hoe kan dat dan toch dat ze niet groeit... hartje klopt wel e.d. en CTG is steeds goed.... is de placenta dan gweoon al "op" maar dat kunnen ze toch zien?
Jeetje... dat klinkt niet goed hoor Ik hoop echt dat ze vandaag of morgen gaan beginnen.. dit kindje moet gauw geholpen worden.