Maar meiden ik ga mIke voeden en hopelijk een paar uur slapen, want hij ligt al sinds de vorige voeding te schreeuwen als hij niet bij ons ligt
Meiden ik denk (hoop) dat het hier begonnen is. Het is nu 4:10uur en ik heb nu sinds half 2 's nachts dat ik ongeveer om de 10min. een minuut lang heel erge pijn in mijn onderbuik heb. Ik vind het eerlijk gezegd best heftig de pijn, ik kan dan even helemaal niets doen tot het weer langzaam wegebt... Ik kan er ook niet meer door slapen. Ohh spannend, zou dit dan echt het begin zijn?
Jeeeeeeh Stralend!!! Klinkt alsof het helemaal begonnen is, ben benieuwd hoor hoe het nu is, je ligt vast te puffen! Je bent ook echt aan de beurt Hier weer geen wee of zelfs maar harde buik te bekennen maar ja...het kan snel veranderen zeggen ze. Oh ja bedankt nog iedereen voor reacties over Gina Ford, is dus geen slecht idee denk ik om er mee aan de slag te gaan. Het voorbeeld van spelen er mee van Cygnet was duidelijk, bedankt!
Ik heb gedouched en kort daarna begonnen ze om de 5min. te komen. Ze worden ook steeds pijnlijker! Liggend vind ik ze te pijnlijk. Zittend of lopend lukt het mij nog wel. Ze komen nu trouwens om de 4 a 5min. Kan ik nu al de verloskundige bellen of moet ik echt wachten tot ze om de 3min. komen? En ik moet om de 5sec. plassen, hoort dit erbij? Poepen heb ik nu in de tussentijd ook al een stuk of 3x gedaan. Het lijkt nog zo een lange weg (vol pijn)!
Meid ik zou de VK even bellen!! spannend hoor, ik lees nu twee dagen stiekum een beetje mee Was zelfs nieuwsgierig of er al nieuws was. Erg he. Dus bellen!!!Ik bleef ook op de wc zitten Heel veel succes meid. Is het je eerste kindje?
Nou, mijn banner die vindt van wel!! Hahaha Ik heb echter dadelijk een mama-meeting met de Septembermama's. Deze keer zonder kindjes, we gaan lekker genieten van een hightea.. gezellig! Kan dus nog even niet bevallen
Ik let op, volg het gebeuren met argusogen, en ga proberen het na te doen haha was het maar zo simpel. Maar eh stralend: YOU GO GIRL!!!!!!!!!!!!!
Dank jullie wel voor jullie lieve reacties! @ tjilpje. Het is mijn eerste kindje! Het is hier echt begonnen meiden. De verloskundige is net geweest, helaas heb ik na al die pijn e uren nog maar 2cm ontsluiting. Tussen de weeen door gaat het goed, maar zodra er een wee komt weet ik niet zo goed wat te doen. Liggend en nu ook zittend vind ik het moeilijk om de weeen op te vangen, dus ik waggel rond zuchtend en kreunend. Puffen helpt niet, dus ik probeer rustig te ademen en me niet te verkrampen. Maar het lijkt nog zo een lange weg, nog maar 2cm. nog 8 te gaan...
@Stralend... you go girl! Zet 'm op!!! Wat goed bij mij hielp is met puffen goed naar mijn buik te puffen en het op die manier 'weg' te puffen... via mijn buik weg EN bedenken.. die komt niet meer terug! Wij hebben onze eerste Ford ritme dag (voeding) erop zitten en het ging harstikke goed. Zo is het gegaan: 8:00 bv 12:00 bv (in de Prenatal!) 15:00 bv 18:00 bv 19:15 bv 20:30 75ml mm 23:20 60ml kv door papa 04:00 bv en vanochtend weer 8:00! Helemaal goed! Als dit goed blijft gaan vandaag en morgen dan gaan we ook kijken naar het slapen! Joehoe.. ben blij.
Zet hem op meis.. je komt er wel. Bij mij werkte het bij yoga geleerde ademen wel heel goed. 3/4 tellen goed inademen en 7 tellen uitademen ... heerlijk ontspannend. Misschien lekker muziekje erbij?
Goedemorgen, Stralend: zet hem op meid. Hier een lekkere nacht gehad, kom net uit bed. 23.00 uur heeft Feyza gedronken en toen kwam ze pas weer om 3.00 uur en daarna om 6.30 uur. Gelijk na de voeding van 6.30 uur getapt en ja hoor heb mijn persoonlijk record verbeterd 450cc in 1 tap beurt. Ga nu dametje even eten geven want die heb ik om 9.30 uur in de box gelegt en is het er nu niet meer mee eens. Tot later