Mama2010 alles goed hier hoor! Af en toe wat krampjes hier en daar maar verder niks wat op een aankomende bevalling lijkt! Ik heb de computer wel aan staan maar zit te borduren... dus had je berichtje niet gezien Maar bij jou blijft voorlopig de boel ook nog binnen.... ?
Bedankt voor jullie lieve reacties Heb eventueel een stukje van vandaag in Milou haar dagboek staan Dagboek
Marjand en Yend Gefeliciteerd met jullie verjaardagen. Marjand. Zet hem op Aszz: Hoop dat dit het begin is. Kaatje: wat een mooi plekje en super mooi hoe jullie het gedaan hebben. Sterkte meid.
Kaatje heb je dagboek geleze ppffttt moet weer vreselijk huilen. Egt mooi waar jullie de as hebben uit gestrooid
Kaatje dikke knuf meis!!! Heb de hele dag ana jullie gedacht Deedtje: OMG gewoon een nacht in het zkh Echt balen dat het gestopt is, maar het schiet goed op zo Heeft er nog niemand nieuws van Marjan, ook tante niet? Ben echt TE benieuwd, gun het haar zo!
Kaatje *knuff* Deedtje, gadverdamme wat een ellende. Maandag wordt je ingeleid toch?? Oef ik ben me hier een partij misselijk. Heb allemaal oprispingen.
Oh ik vind het wel spannend hoor! Ben nog steeds hondsberoerd. Reintje is pannenkoeken aan het maken, zo even wat van proberen ( ze ruiken nogal verbrand )
Iedereen roept dat ik op Rein zijn verjaardag ga bevallen. Nou hoop het toch niet om eerlijk te zijn ... ( Alhoewel, is wel makkelijk... mijn verjaardag, die van Rein en die van de kleine in 1 x )
Nou als het net zo lang duurt als mijn 1e bevalling ( tussen het breken van de vliezen en de geboorte van Nathan ) dan krijgen we morgenavond wel wat te horen... Hoop het echt niet voor dr! Zo, pannenkoeken waren best lekker Misselijkheid is meteen weg.
Mijn mannetje is dinsdag jarig, ik hoop toch niet dat de beeb dan komt eigenlijk.... lijkt me niet zo leuk
Ik hoop toch wel dat het erop zit voor dr. En voor mezelf, me vinger is lam van het drukken op me telefoon of ik niks gemist heb haha