Ja ik ben er. Zal mn msn ff aan doen. Ik las net je sms schat, ik zat in infrarood cabine... 50 graden!!!! My god wat heerlijk!
JAAAAAAAAA!!!!!! Linnie!!!!!! Dat doet wel auwie! Hoelang gaat dat duren? Enne difroblabla...das toch van die reclame met dat mens in de oliebollenkraam en dat romannetje.... Maar het word dus hoog tijd dat de boys zelf gaan lopen...hahaha nee hoor grappie pijn is niet grappig. Beterschap ermee...gelukkig is hubby ook vrij begreep ik... @Yes: Zijn er al nieuwe ontwikkelingen? Bedoel ga je naar de dag behandeling en per wanneer???
@Natasch: Heb het niet gelezen...wat heb jij gedaan met de tuut toch geen ongeluk?! @Babe: Hoi meis!!!!
Dees mn msn doet weer kut. Ik sms je ff. Marjan moet woens naar de ha. Die moet me doorverwijzen. Babe infrarood is heerlijk! Heb me kapot gezweet.
Ligt er nu echt bij jullie allemaal zoveel sneeuw. Hier ligt net 2 cm ofzo. IK wil ook sneeuw!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! En het liefst heeeel veel
dag dames ik ga zo of morgen bijlezen. heb vandaag 9 uur in de trein gezeten... (personeelsfeest was deels in feesttrein maar die kon 4uur niet meer van de plek af ) schoonouders durfden de weg niet op om kindjes te halen. zat bram in utrecht en ik vast in hilversum enigzins te stressen. gelukkig konden mijn ouders (weer ) ophalen. en daar zijn ze nog. wilde ze nietwakker maken. zou ze morgen vroeg ophalen maar zijn neefje is er ook dus die wil morgenom half 9 nog echt niet mee dus heel vervelend uitslapen
@Babe: Goed hoor...ben alleen zoooo druk! Jullie ook ok? @Lin: Hier ligt ook heel veel...heel de dag al! Kom je toch hier heen @Yes: OK even afwachten dus.
Hier wel wat sneeuw , maar niet mega veel .... Zitten net onder de gevarenzone , gelukkig , vindt het heel mooi ,maar elke keer die vieze drap in mijn hut dat ben ik ondertussen wel zat en dan moet de echte winter eigenlijk nog beginnen .....................