Och jeetje, ik had het er laatst met Rein over dat ik toch wel weer graag een paard wil. In het verleden gehad, maar daarna met kinderen/ander werk etc. geen tijd meer voor. Was trouwens een lease paard, maar wil nu wel weer 1 voor het ' echt'. Een mooi Frysk hynder. En nu heb ik wat rond gekeken, en het begint echt weer te kriebelen. Vlakbij ons huis ( 5 min. lopen ) is een stal met weide. Daar voeren ze voor je, zetten ze 'm op de wei en mesten uit. Dat scheelt erg veel tijd, en hoef ik er niet elke dag heen. Oh kriebelkriebelkriebel.
Jaja een Fries paard. Oh ik vind het ook zo geweldig. Ik rij regelmatig bij vrienden, maar zou het toch wel weer graag zelf willen. Dus even in de zomer kijken, wellicht eerst een veulen.
Oehhh die zijn wel heeeeel mooi! Echt een beetje brute beesten! Zo groot en sterk! Gaaf! He ff vraag heeft iemand nog een idee voor een cadeautje voor Erik...die is de 4de jarig...Heb echt geen idee....dacht iets te knutselen met Koen ofzo...Cadeau's hoeft ie toch niet...
Asszz oohh bbrrrr een paardd. Ben egt doodsbang voor paarden. Jesse en zijn zusje zijn dol op paarden dus vorig jaar kwamen ze ineens met een paard aan. Dus ik dacht laat ik weer eens proberen in de buurt te komen van het paard. En ging gelijkweer mis kreeg direct een paniekaanval.. Ppffftt
Hahahaha doos. Mijn moeder is ook schijtensbenauwd. Was leuk, want ik rij al vanaf mijn 6e. En mijn moeder moest me dus elke zaterdag naar de manege brengen. Snap het ook wel, ze zijn zo groot en kunnen best veel schade aanrichten. Maar een Fries heeft gewoon een super zachtaardig karakter. Lekker gemoedelijk, lief met kinderen en goed te gebruiken als gewoon recreatie paard.
Asz dat klopt. Paarden zijn zo groot. En ze kunne zoveel schade aanrichten... Alleen die geur al maakt mij nerveus.. Ik snap best dat mensen van paarden kunnen houden. Maar is niet voor mij weggelegd
Goedemiddaggggggggggggg, Hier de kerstdagen weer overleefd Moet zeggen nu ik kids heb, ik het een stuk leuker vind.. Ben denk wat sentimenteler geworden hahaha.. LvdB.. jeetje meis balen zeg.. hoop dat het nu weer wat beter gaat met je!!! Aszz.. ook jij beterschap.. Mama2010.. ohhhhhhhhhhhh spannend!! hou je ons op de hoogte?? Natas..hoe is het met je pols?? Yes.. wat een boefie die Dean.. echt een knapperd!! Frommeltje.. leuk dat je nu ook hier mee schrijft Linnie.. hoop dat Mike het ergste achter de rug heeft. Pip.. wat een lieve kerstman heb jij.... laat hem eens even snel met Joost praten hahaha.. Ben weer aan het werk vandaag.. balen hoor, want manlief is lekker de hele week nog vrij.. maar goed is niet anders.. Vanavond weer sporten..
Kim me pols is nog steeds zwaar bagger Charlotte wilt geen brood, ze heeft erg last van doorkomende tandjes.. Vanmiddag ff nieuw flesje chamodent halen. Wantt we zijn bijna door ons huidige potje heen.
kim dat is zuur als je zelf moet werken en je mannetje thuis is. Ik moet donderdag ook een dagje werken Natas; Zal je niet een keer naar de dokter gaan als je nog zo'n last heb (evt een diensdoende HA: Las dat de jouwe vakantie heeft )
Ja zat ook te twijfelen maar goed het is togh niet gebroken dus de dokter kan niets voor me doen.. Steunverbandje nee heb er niets om anders ben ik zo bang dat het stijf word
natas: Je bent ook niet eigewijs Aszz; Ik vind paarden heel leuk, maar durf er niet dicht bij in de buurt te komen